SimonaP SimonaP komentáře u knih

Osamělá smrt Osamělá smrt Lisa Jackson

Knížka mě bavila, byla napínavá, svižná, hezky se četla. Ale ten konec mě teda zklamal...

28.08.2018 3 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Kniha mě nezaujala, postrádala napětí. Celkově o ničem, ztráta času.

28.08.2018 2 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Knížka mě moc bavila, sice jsem asi ve třetině knížky tak nějak tušila, jak to doopravdy je. Ale stejně jsem knížku přečetla jedním dechem a doporučuji. Za mě o něco lepší než Za zavřenými dveřmi.

08.08.2018 4 z 5

To mi zaplatíš To mi zaplatíš Lisa Jackson

400 stran nudy, přišlo mi to jak román pro teenagery, bez napětí, bez zvratů, o ničem. Vlastně o církevním táboře, kde jde každý s každým. Až na posledních cca 80 stránkách to dostane jakýsi spád, ale Lisu Jackson jsem v této knížce opravdu nepoznala. Ztráta času.

03.08.2018 2 z 5

Nechtěj nic vědět Nechtěj nic vědět Lisa Jackson

Kniha byla rozhodně čtivá a napínavá, zajímalo mě, jak to celé je a kdo za tím stojí, ale ten konec mi přišel hrozně zrychlený a "odfláklý". Asi bych chtěla víc rozepsat jak, proč, co? A nakonec mi bylo líto i toho kluka.

26.07.2018 3 z 5

Rozhodnutí Rozhodnutí Charlotte Link

Úplně zbytečná knížka, která mi nic nedala. Téma je samozřejmě závažné, ale příběh mi přišel o ničem, zdlouhavý, nudný. Od autorky jsem četla spoustu knížek, moc mě bavily, ale tahle opravdu ne. Jako by jí napsal někdo jiný.

20.07.2018 2 z 5

Zpovědi podezřelé Zpovědi podezřelé James Patterson

Zvláštní styl psaní, každopádně mě kniha bavila.

15.07.2018 3 z 5

Nepouštěj se mé ruky Nepouštěj se mé ruky Michel Bussi

Kniha byla čtivá, napínavá, ale jak to celé asi je mě napadlo zhruba v půlce knihy. Ale jinak pro mě druhá nejlepší kniha od autora.

14.07.2018 3 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Napínavá, čtivě napsaná knížka, i když mě vrah napadl hned po jeho prvním objevení se v knize, motiv jsem nevěděla. Těším se na další díly. A jak píší někteří čtenáři, slovo jejda se tam opravdu objevovalo často a to dost nesmyslně.

12.07.2018 4 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Super čtivá knížka, líbila se mi moc, spisovatelka se s každým dílem zlepšuje, těším se na další díl.

09.07.2018 4 z 5

Křik Křik Nicolas Beuglet

Do tří čtvrtin knihy jsem si říkala super, krásně se četla, byla jsem zvědavá, cože za pokusy prováděli? Ale poslední čtvrtina knihy mě zklamala. Asi jsem úplně nepochopila, co to jako mělo být? A podle pravdy? To jako vážně?

05.07.2018 3 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Knížka se velmi dobře četla, bavila mě, akorát mi přišlo nepochopitelné chování hlavního hrdiny, nelogické a hloupé, přesně, jak už bylo zmíněno , jeho postoj k synovi? To mu vážně stačila sms? Dost často jsem byla krok před vyšetřovateli, kteří reagovali zvláštně a naivně a hodně důvěřivě.

27.06.2018 4 z 5

Žena z kajuty č. 10 Žena z kajuty č. 10 Ruth Ware (p)

Knížka se mi líbila, začátek mi nudný nepřišel, bavilo mě popisování lodi, hlavní hrdinka se občas opravdu nechovala moc logicky, ale jako celek dobrý.

20.06.2018 4 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Skvělá kniha, prokreslené hlavní postavy, úžasné dialogy, spousta vedlejších zápletek, podle mě jedna z nejlepších knih spisovatelky. Nechápu čtenáře, kteří píší, že se zas tak nic hrozného nestalo!! Já bych to měla před očima do konce života. Moriarty zkrátka umí psát.

17.06.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Čekala jsem trochu něco jiného podle anotace. Děj byl takový rozvleklý a až na posledních stranách to dostalo spád a pak se od čtení nedalo odtrhnout, ale Manželé odvedle byla určitě zajímavější kniha.

12.06.2018 3 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Tato kniha se mi líbila od autorky asi nejmíň. Zdálo se mi, že se tam celou dobu vůbec nic neděje a děj se strašně vlekl.

12.06.2018 3 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Knížka, i když je vlastně o ničem, se mi líbila. Baví mě styl, jakým je kniha vyprávěna, vykreslení jednotlivých postav, proplétání osudů.

03.06.2018 4 z 5

36. týden 36. týden Sofie Sarenbrant

Opět čtivá detektivka, ale čekala jsem nějaký větší zvrat, přemýšlela jsem, kdo by to mohl být a pachatel mě docela zklamal.

29.05.2018 3 z 5

Dům na prodej Dům na prodej Sofie Sarenbrant

Ale jo, zajímavá detektivka, dobře se četla, na zloducha jsem tak trochu tip měla, ale jistá jsem si nebyla...

29.05.2018 3 z 5

Elsyino tajemství Elsyino tajemství Camilla Läckberg

Tato knížka mě moc nebavila, osudy bývalých kamarádů mě nějak nezaujaly, chápu, že Erika na vyřešení záhady měla osobní zájem, ale mě to nezajímalo. Pro mě asi nejslabší kniha autorky.

25.05.2018 3 z 5