SimonaP SimonaP komentáře u knih

Útěk Útěk C. L. Taylor

Knížka se číst dala, ale bylo tam zapleteno mnoho postav s různými osudy a zápletkami, chvílemi jsem si nebyla jistá, která postava je kladná a která záporná a tak nějak si nejsem jistá ani po přečtení.

23.12.2018 3 z 5

Oběť Oběť James Carol

Tak kniha se přečíst dala, ale vlastně se tam celou dobu nic nedělo, žádné napětí, zvraty, nic. Někteří čtenáři přirovnávají spisovatele ke Carterovi. Tak to podle mě ani omylem.

18.12.2018 3 z 5

Do nejtemnějšího kouta Do nejtemnějšího kouta Elizabeth Haynes

Knížka byla napínavá, o tom žádná, ale hlavní hrdinka mi byla nesympatická od samého začátku. Popisování její poruchy na každé desáté stránce mi přišlo otravné, stačilo by mi to jednou.SPOILER :Myslím si, že jí nic nebránilo vztah utnout, dokud byl čas. A nepochopila jsem, proč si poté nedala do bytu alarm?

09.12.2018 4 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Opět čtivá kniha, ale nějak mi to na konci nesedělo... díky tomu jsem ani nemohla odhadnout vraha.

06.12.2018 4 z 5

Hodná holka Hodná holka Mary Kubica

Knížka se mi líbila, i když mě někde v půlce napadlo, jak by to asi celé mohlo být a kdo za tím stojí.

02.12.2018 4 z 5

Dobře se dívej Dobře se dívej James Carol

Knížka mě moc nebavila, nic moc se nedělo, hlavní vyšetřovatel byl asi jasnovidec.

28.11.2018 3 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Super knížka, napínavá po celou dobu, vraha jsem vůbec neodhadla, každou chvíli mě napadal někdo jiný.

22.11.2018 4 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Knížka mě bavila moc, posledních asi sto stran bylo opravdu napínavých. Stylem mi trochu připomínala Moriarty, pořád, až do konce, nevíte, co se vlastně stalo.

15.11.2018 4 z 5

Hořká sezona Hořká sezona Tami Hoag

Nic moc, nenadchne, neurazí, už teď skoro nevím, o čem to bylo...

09.11.2018 3 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Knížka, ač se zdála tlustá, se četla rychle. Děj svižný, pořád se něco dělo, takže nenudila. Rozuzlení bylo zajímavé.

04.11.2018 3 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Opět úžasná knížka, nevím, kam na ty nápady autor chodí, snad už nic brutálnějšího ani nejde vymyslet. Jsem zvědavá na další díly.

26.10.2018 4 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Napínavá kniha, četla se dobře, ke konci už jsem se od čtení nemohla odtrhnout.

21.10.2018 4 z 5

Vraždy na střední škole Vraždy na střední škole James Patterson

První díl mě bavil moc, tohle mi už přišlo vyloženě jako čtení pro teenagery, nepravděpodobné, nelogické. Přečíst se to dalo, ale nic moc.

20.10.2018 3 z 5

Špinavá hra Špinavá hra Sandra Brown

Čtivá, zajímavá kniha. Konec pro mě překvapivý.

09.10.2018 4 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Knížka mě moc bavila. Přečetla jsem jí za chvíli, už se těším na další díl.

04.10.2018 4 z 5

Vyvolená k smrti Vyvolená k smrti Lisa Jackson

Napínavá, čtivá kniha, jsem ráda, že jsem tentokrát vraha neodhadla.

29.09.2018 4 z 5

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Od knihy jsem čekala asi trochu větší čtivost, na mě tam bylo moc odborných pasáží a teorií. Chyběly mi tam pocity a prožitky obyčejných lidí, tak, jak je popisováno na obalu knihy...

25.09.2018 3 z 5

Muž a žena Muž a žena Michal Viewegh

První kapitola ještě dejme tomu, i když ultrazvuk v Československu na začátku šedesátých let?
Druhá kapitola hrůza, pořád dokola to samé.

25.09.2018 1 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Knížka mě bavila, občas byla sice zdlouhavá, ale četla se dobře. Konec pro mě předvídatelný.

25.09.2018 3 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Knížka mě bavila, čtivá, svižná, napínavá. Něco jsem odhadla, něco naopak ne. Hlavní hrdinka byla opravdu hodně naivní a natvrdlá, ale kniha určitě za přečtení stojí.

06.09.2018 3 z 5