SimonaP SimonaP komentáře u knih

Čarodějnice Čarodějnice Camilla Läckberg

Přišlo mi, že je tam hrozně dějových linií, přičemž by každá vydala za samostatnou knihu. Nudná nebyla, ale vadil mi, kromě linie s uprchlíky , těžko uvěřitelný motiv pro vraždu.

03.08.2019 3 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Knížka se dobře četla, ale chybělo mi tam něco navíc, abych na ní hned nezapomněla. I to amišské prostředí a kultura mi tam přišla zmíněná jen tak letmo.

11.07.2019 4 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Kniha se mi dobře četla, měla spád, byla napínavá. Vraha jsem neodhadla.

11.07.2019 4 z 5

Lži, dokud můžeš Lži, dokud můžeš Mary Kubica

Knížka se určitě dobře četla, byl to ale spíš psychologický román než thriller, čekala jsem nějaký zvrat, něco, co mě na konci posadí na zadek, a ono nic. Ale při čtení jsem se nenudila, takže času nelituji.

07.07.2019 3 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Tak první polovina úplně super, v té druhé už jsem se trochu nudila, ale konec perfektní. Jako celek hodnotím velmi dobře .

29.06.2019 4 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Simone St. James

Kniha se četla dobře, občas mi přišla zdlouhavá, ale bavila mne. Akorát mi přišlo moc stručné a v jádru asi i nepochopené vysvĕtlení vraždy Soni, možná by bylo na místĕ to trochu rozvést.

23.06.2019 3 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Opět skvělá kniha, která navazuje na Ďábelské hry, takže určitě číst až po téhle knize. Pachatele jsem neodhalila.

17.06.2019 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Knížka se mi líbila, ale podle mě napsal i lepší.

07.06.2019 3 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Tak knížka se mi líbila moc, napínavá, plná zvratů. Jen ten soudní proces a odsouzení se mi zdálo nějaké rychlé a bez pořádných důkazů...

02.06.2019 4 z 5

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Kniha mě nudila. Zdlouhavá, nic moc se nedělo, nevím, proč by mě měl vrah dívek překvapit, i když jsem ho neodhadla.

28.05.2019 3 z 5

Žena, po které se slehla zem Žena, po které se slehla zem Lone Theils

Do tří čtvrtin hrooozná nuda, myslela jsem, že už jí nedočtu, pak se to jakž takž rozjelo, ale na dobrou knihu to nestačí.

27.05.2019 2 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Knížka mě bavila, i když vzdáleně podobná knížka Poslední paní Parishová mě bavila mnohem víc.

19.05.2019 4 z 5

Se záští Se záští Eileen Cook

Při čtení jsem se docela nudila, vůbec nic se tam podle mého nedělo, posledních pár stran bylo zajímavých, konec překvapivý, proto za tři.

12.05.2019 3 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Knížka se mi líbila, rozuzlení pro mě zajímavé a nečekané, i když první trilogie byla rozhodně lepší. Noc mě už tolik nebavila, ale Sestry opět dobré.

08.05.2019 4 z 5

Metoda 15/33 Metoda 15/33 Shannon Kirk

První půlka strašně natahovaná, nudná, ještě blechy písmenka, od půlky se to rozjede a je to zajímavé, ale těžko uvěřitelné, nevěřím, že by jí nechal v pokoji např. ultrazvuk. A proč jí nedal do pokoje sledovací kameru? No to by pak ale zase nebylo o čem psát, že.

04.05.2019 3 z 5

Stále vládne mráz Stále vládne mráz Rolf Börjlind

Knížka se mi líbila moc, obzvlášť ten konec propojený se začátkem....
Akorát nevím, proč jela do policejní akce i Muriel.

29.04.2019 4 z 5

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

Kniha se mi líbila, byla napínavá, svižná, pachatele jsem neodhadla .

26.04.2019 3 z 5

Snaž se nedýchat Snaž se nedýchat Holly Seddon

Pachatel mě napadl hned, jakmile o něm byla zmínka.Jinak mi kniha přišla hodně nereálná, policie se nesnažila pachatele najít, lékaři se nesnažili zjistit mozkovou aktivitu, to musela přijít novinářka, aby všemu přišla na kloub.

22.04.2019 3 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Tak tenhle díl podle mne nejslabší z celé série. Nudné, nabavilo mĕ to, konec předvídatelný.

14.04.2019 2 z 5

Zmizelé z Cooley Ridge Zmizelé z Cooley Ridge Megan Miranda

nuda, nuda , nuda, knížka naprosto o ničem, nebavila mě, hvězdu dávám, ani nevím, za co. Asi za snahu a že jsem to nakonec dočetla.

08.04.2019 1 z 5