SimonaP SimonaP komentáře u knih

Nádech do ticha Nádech do ticha Cath Staincliffe

Úžasná kniha, krásně napsaná, možná i díky překladu. V první polovině, kde se seznamujeme s cestujícími, je i docela vtipná. Druhá polovina deprimujíci a hrozně smutná. Přečteno na jeden zátah, nešlo přestat.

12.11.2019 4 z 5

Chlapec, který přestal plakat Chlapec, který přestal plakat Ninni Schulman

Kniha byla taková rozvláčná, postrádala napětí. Ale číst se dala. Vraha jsem začala tušit až před koncem knihy.

12.11.2019 3 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Kniha mi přišla nudná a zdlouhavá, dlouho se nic nedělo, žádné napětí.Motivy vražd mi přišly těžko uvěřitelné a náhodné. Spisovatelka má mnohem lepší knížky.

05.11.2019 2 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Kniha se mi opět líbila, čtivě psaná od první do poslední stránky. Ale mám radši knihy, kde se po pachateli teprve pátrá.

01.11.2019 4 z 5

Poslední místo, kam se podíváš Poslední místo, kam se podíváš Kristen Lepionka

No kniha mě nijak nenadchla, nic moc se tam neděje, až v poslední čtvrtině. Ale přečíst se dala.

27.10.2019 3 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Kniha se mi moc líbila, vyprávění o výchovném ústavu by mohla být zajímavá samostatná kniha. Napínavé, čtivé.

23.10.2019 4 z 5

Ďáblova svatyně Ďáblova svatyně Marie Hermanson

Knížka se mi líbila moc, četla jsem jí všude. Akorát mě překvapilo nízké bezpečnostní opatření při odchodu z léčebny, ale na konci je to vlastně vysvětlené. Opravdu čtivá knížka.

18.10.2019 4 z 5

Muž s unavenýma očima Muž s unavenýma očima Martin Goffa

Nebavilo mě to, zdlouhavé, nesedl mi ani styl vyprávění, na to, že je spisovatel policista ,nepřesnosti, nelogičnosti.

13.10.2019 2 z 5

Ptačí žena Ptačí žena Lenka Chalupová

Kniha se četla dobře, autorka umí psát poutavě, akorát mi kniha nepřišla napínavá tolik jako její ostatní knihy.

06.10.2019 3 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Knížka se mi nakonec líbila, ale přišel mi hodně pomalý rozjezd, nechytla mě úplně od začátku.

03.10.2019 4 z 5

Pomněnkové matky Pomněnkové matky Lenka Chalupová

První polovina knihy se dost vlekla, druhá už byla napínavější, ale myslela jsem, že to bude lepší.

16.09.2019 3 z 5

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Tahle knížka se mi líbila moc, konec nečekaný. Co mě odrazovalo, byl obal, ale jinak knížka super, krásně čtivě napsaná.

10.09.2019 4 z 5

Střípky ticha Střípky ticha Linda Castillo

Kniha čtivá, zvraty jsem nečekala, bavilo mne to. Pozor, kdo nečetl první díl, je tu zmíněn pachatel z prvního dílu.

03.09.2019 4 z 5

Sestra smrt Sestra smrt Daniel Petr

Tak tohle mne nebavilo. Spousta postav, složitý děj, vlastně ani nevím, jestli jsem to pochopila. Čekala jsem, že to bude o sestře, která v nemocnici zabíjí pacienty a ono to bylo o válečném zločinci.

01.09.2019 2 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Od knihy jsem čekala něco víc, něco napínavého, odvíjejícího se od situace ve vlaku a ono nakonec nic. Ani tam nebylo nic o sledování, které se nijak nerozvinulo, motiv zločinu divný, pachatel nezajímavý.

28.08.2019 3 z 5

Ztracené děti Ztracené děti Linda Castillo

Knížka se číst dala, ale nijak moc napínavá nebyla. Konec jsem tak nějak odhadla.

23.08.2019 3 z 5

Nikdy nezapomenu Nikdy nezapomenu Michel Bussi

Knížka mě bavila. Možná moc dějových zvratů, ale neztrácela jsem se v ději. Trochu se mi pletla jména obětí.

16.08.2019 4 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Celkem nuda, nic se tam nedělo, zvraty teda podle mě žádné, všechno bylo předvídatelné. Nezvěstná byla lepší.

12.08.2019 3 z 5

Modlitba za mlčení Modlitba za mlčení Linda Castillo

Určitě lepší než Slib mlčení, napínavé, hezky psané. Akorát ten konec SPOILER -
čekání na vraha bez pořádného jištění a posil. To tam s ní nemohl být nějaký policista převlečený za tátu amiše?

05.08.2019 4 z 5

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Hrozně zvláštní kniha, vůbec nevim, co psát. Za přečtení určitě stojí.

03.08.2019 3 z 5