SimonaP SimonaP komentáře u knih

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Kniha opravdu zajímavá, přečtená za jeden den, protože mě zajímalo, jak to vlastně bylo a co se stalo...
Spoiler: podle mě se dá kniha chápat realisticky, nebo i jako duchařina...
Akorát jsem nepochopila, proč dívka nebyla v péči psychologa nebo spíše psychiatra? A proč se spolu v rodině víc nebavili, jak to kdo vidí a vnímá?

08.04.2019 3 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Kniha mě nijak nenadchla, i když zvraty tam byly, ale jako celek nic moc. A navíc těžko uvěřitelná nesmrtelnost některých postav.

01.04.2019 3 z 5

Dívka od vedle Dívka od vedle Jack Ketchum (p)

Knížku jsem nečetla souvisle, přeskakovala jsem stránky, za mě opravdu ne.

26.03.2019 2 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Knížka se mi líbila, akorát jsem moc nechápala vztahy mezi policisty a jejich chování. Jinak pachatele jsem odhadla celkem brzy.

26.03.2019 4 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Asi jsem od knížky čekala víc, ale číst se dala. Dokonalé stopy mě bavily víc.

19.03.2019 3 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Opět skvělé, škoda, že je zatím poslední.

16.03.2019 4 z 5

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Kniha mi přišla nudná, bez napětí, těžko uvěřitelne , že by byl v Grónsku každý pedofil? Za mě určitě nedoporučuji.

16.03.2019 2 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Opět super, přečteno opět rychle, napínavé, svižné. Nevím, co dodat.

02.03.2019 4 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Poslední čtvrtina napínavá, jinak zdlouhavé. Některé postavy, zejména ženy, se chovaly podle mě úplně nepochopitelně. A detektivové přijíždějící do sekty vyšetřovat vraždu odevzdají beze všeho své mobily? To jako vážně?

02.03.2019 3 z 5

Neplakej Neplakej Mary Kubica

Kniha mi přišla zdlouhavá a chvílemi nudná, nemohla jsem se začíst. Předchozí Hodná holka a Andílek mi přišly mnohem, mnohem lepší. Občas v knize byly i totální nesmysly, možná, že vinou překladu?

24.02.2019 3 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

No jestli tohle má vypovídat o českém národu, tak doufám, že to nebude přeloženo do cizích jazyků. Všichni lžou, podvádí, děti se absolutně nechovají adekvátně ke svému věku, no prostě slátanina bez děje.

13.02.2019 1 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

I když jsem poměrně brzy věděla, kdo je vrah, knížka mě bavila.

10.02.2019 4 z 5

Papíroví duchové Papíroví duchové Julia Heaberlin

Ach jo, to byla naprostá ztráta času, celou dobu knížka o ničem. A jak mohli na obálku napsat kniha plná zvratů? Já tam nenašla snad ani jeden, když tedy pominu, SPOILER
kdo byl vrah, ale i to bylo bez nějakého překvapení, protože ten člověk tam nebyl celou dobu zmíněn, nebo mi to možná uteklo?
A styl psaní? Divný, občas jsem nerozuměla.

05.02.2019 1 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Opět skvělá kniha, tak nějak jsem si myslela, kdo by to mohl být, ale konec byl rozhodně zajímavý.

03.02.2019 4 z 5

Andílek Andílek Mary Kubica

Knížka se mi líbila moc, přečetla jsem jí za víkend.

29.01.2019 4 z 5

Všechno není zapomenuto Všechno není zapomenuto Wendy Walker

Knížka byla velice zajímavá, ale občasné popisování toho, co a jak se vlastně stalo, mi přišlo až zvrácené. Jinak kniha za přečtení určitě stojí.

27.01.2019 3 z 5

Růženky Růženky Stephen King

Knížka mě bavila, akorát jsem se občas ztrácela v přemíře postav. Je zvláštní, že zrovna takovou knihu napsali muži.

27.01.2019 3 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Knížka byla napínavá, i když místy dost brutální, až možná zbytečně, ale mně se jako celek líbila.

20.01.2019 4 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Tak tahle kniha od Cartera mi přišla divná. Spousta nelogičností, Spoiler:
opravdu by kvůli záchraně jedné ženy , a ani si nebyli jistí, jestli je to pravda, riskovali, že jim několikanásobný vrah uteče a zabije další ženy? Tomu prostě nevěřím.

20.01.2019 3 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Opět další skvělá kniha od Cartera. Film na podobné téma Smrt online jsem viděla, ale vůbec to na čtivosti knihy neubralo.

28.12.2018 4 z 5