SimonaP SimonaP komentáře u knih

V kleci V kleci Ellison Cooper

Knížka byla čtivá, to určitě ano, pachatele jsem neodhadla. Akorát, možná chybou překladu ,mi vadila stále se opakující slova jako zabručel a odfrkl.

03.06.2020 3 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Knížka se mi líbila moc, každá kapitola končila napínavě. Konec určitě překvapivý.

28.05.2020 4 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Knížka byla čtivá, bylo zde plno zvratů, ale přišla mi až překombinovaná a občas jsem se ztrácela v přepínání na dvě vypravěčské linie. Vražedná lhůta se mi líbila víc.

24.05.2020 3 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Knížka se mi líbila, ze začátku možná trochu zdlouhavá, různě jsem tipovala, kdo za tím stojí. Jelikož tam zas tak moc postav není, jsem se trefila.

14.05.2020 4 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Knížka se četla dobře, konec napínavý.

09.05.2020 3 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Knížka čtivá napínavá, konec smutný. Jediné co se mi nelíbilo bylo, že šla Kim za Alex do vězení pro názor. To jako vážně? Proč jí dávají pocit, že je výjimečná a nenechají ji tam shnít?

05.05.2020 4 z 5

Dívka s bombou Dívka s bombou Jari Järvelä

Určitě originální děj, hezky se čte, chvílemi vtipné, chvílemi strašné. Ale bavilo mě to.

29.04.2020 3 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Stejně jako předchozí kniha Pohřbená pravda je politicky a morálně zaměřená. Jenom nechápu proč si autorka vybrala za ilegální přistěhovalce zrovna Rumuny? Vždyť v době děje byly Británie i Rumunsko členy EU, tzn . volný pohyb osob i volný trh práce. Nevím, nějak se mi to celé nezdálo. Ale čtivé to bylo, to zas jo.

25.04.2020 3 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Knížka mě nebavila, byla opravdu psaná pro mládež. Navíc se mi zdálo, že policie nic neřešila, nikdo se nepozastavil nad tím, že se ztrácí mladí lidé.

21.04.2020 2 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Knížka byla napínavá, rychle přečteno.

19.04.2020 4 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Nesmyslný děj od začátku do konce. Motiv, nepolapitelný sniper, který má na krku 55 vražd, superhrdinové s vážným zraněním dokážou nemožné.

11.04.2020 2 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Knížka byla čtivá, zajímalo mě, jak to vlastně bylo, ale vadilo mi zbytečné poučování a moralizování.

04.04.2020 3 z 5

Černý úsvit Černý úsvit Rolf Börjlind

Knížka mě nebavila, nemám ráda rasisticky motivované knihy, i když tady to nebylo to hlavní. Děj byl zdlouhavý, mnoho postav s podobnými jmény. Až ke konci to bylo trochu napínave.

01.04.2020 2 z 5

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Kniha by se dobře četla, kdyby tam nebyla spousta nesmyslů a lidi se nechovali jako hlupáci. Škoda.

26.03.2020 2 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Hrozná slátanina dvou dějových rovin, nesympatičtí vyšetřovatelé, kteří se chovají nesmyslně, těhotná superhrdinka, která v sedmém měsíci s dvojčaty vyběhne sedm pater a doběhne autobus za dvě zastávky. O divném konci ani nemluvím. Co to jako mělo být?

08.03.2020 2 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

To byla blbost. Tak pro patnáctileté. Nudné, nepravděpodobné. Všichni se chovali divně. Nechápu to vysoké hodnocení.

02.03.2020 2 z 5

Hádanka jménem Oliver Hádanka jménem Oliver Liz Nugent

Napínavá čtivá kniha, moc mě bavila.

28.02.2020 4 z 5

Oběť bouři Oběť bouři Dolores Redondo

Určitě čtivé a napínavé, vraha jsem ovšem odhalila před polovinou knihy. Nepochopila jsem, kdo je Dupreé? Kdyby ho pořádně poslouchala, tak by vraha odhalila podle mě mnohem dříve.

24.02.2020 3 z 5

Dědictví kostí Dědictví kostí Dolores Redondo

Lepší o něco než první díl, ale rozptylovalo mě líčení osobního života Amai, neustálé řešení jestli kojí málo nebo hodně. Ale jinak určité pasáže byly hodně napínavé.

19.02.2020 3 z 5

Neviditelný strážce Neviditelný strážce Dolores Redondo

Kniha napínavá, i když trochu rozvleklá. Konec byl na mě trochu moc rychlý, mohl se trochu víc rozvést..

14.02.2020 3 z 5