SimonaP SimonaP komentáře u knih

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Moc mě to nebavilo. Do tří čtvrtin zdlouhavé, spíše se stále řešily soukromé životy, než mizející dívky. Konec rychlý, těžko uvěřitelný.

03.01.2021 3 z 5

V troskách tornáda V troskách tornáda Linda Castillo

Knížka byla opět čtivá a napínavá. Akorát nezodpovědné chování Kate mě rozčilovalo.

29.12.2020 3 z 5

Mrtví promlouvají Mrtví promlouvají Linda Castillo

Moc mě to bavilo. Čtivě psané, napínavé, přečteno za dva dny. Tahle série se mi líbí.

27.12.2020 4 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Knížka čtivá, napínavá, ale tomu konci něco jakoby chybělo. Asi bych chtěla ještě něco navíc.

26.12.2020 4 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Kniha mi přišla překombinovaná a složitá. Asi bych si musela celou trilogii přečíst ještě jednou bez přestávek, abych to úplně pochopila.

20.12.2020 3 z 5

Šťastní a mrtví Šťastní a mrtví Mark Edwards

Knížka mě bavila moc, čtivý způsob vyprávění, napínavý děj.

22.11.2020 4 z 5

Stalkeři Stalkeři Paul Finch

Knížka se číst dala, i když jsem čekala něco víc vzhledem k názvu knihy. Vadily mi akční scény a již skoro klasika, kdy jdou dva lidi sami proti velmi nebezpečným pachatelům.

08.11.2020 3 z 5

Sucho Sucho Jane Harper

Tak tahle knížka se mi líbila moc. Hezky psaná, napínavá, ale taky smutná. Přečtená rychle, jinak to ani nešlo.

28.10.2020 4 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Knížka čtivá, poutavě psaná, zajímalo mě, jak to vlastně celé bylo.

22.10.2020 4 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Tak tahle knížka mě opravdu bavila. Dlouho jsem nemohla přijít na to, co za tím vším vězí. Došlo mi to až v poslední čtvrtině.

08.10.2020 4 z 5

Lháři, lháři Lháři, lháři Sarah Flint

Čtivá, napínavá kniha. Autorka je čím dál lepší.

06.10.2020 4 z 5

Připravena zemřít Připravena zemřít Lisa Jackson

Kniha byla celkem čtivá. Možná zdlouhavější, ale i rodinné problémy hlavních hrdinek mě baví.

28.09.2020 3 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Čtivá kniha. Nejsem mrtvá se mi ale asi líbila víc.

30.08.2020 3 z 5

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

Kniha se strašně vlekla, pachatele jsem odhalila po pár stránkách. Autorka umí mnohem lepší knížky. S touto jsem se vyloženě trápila.

02.08.2020 2 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Knížka byla čtivá, ale nijak dechberoucí. Za pár dní už asi nebudu vědět o čem byla. Případ zmizelé dívky mě zajímal víc i když co za tím vězí jsem uhodla skoro hned na začátku.

22.07.2020 3 z 5

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Myslela jsem si, že to bude o něčem jiném, ale budiž. Nakonec to nebylo zase tak špatné.

13.07.2020 3 z 5

Nezavírej oči Nezavírej oči Holly Seddon

Knížka mě moc bavila. Trochu mi připomínala Morriarty, celou dobu víte, že se něco stalo, ale nevíte co. Konec opravdu překvapil. Napínavé, moc hezky psané.

04.07.2020 4 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Tak asi půjdu proti proudu. Zdejší nadšení nesdílím. Knížka mě moc nebavila, neudržela mojí pozornost. Divný motiv vražd. Čekala jsem něco jiného.

30.06.2020 3 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Knížka byla čtivá, to určitě, ale chování Lottie bylo divné. Zanedbávala své děti i když věděla, že mají problémy, o chlapečka se nestarala už vůbec a hodila ho na hrb svým dětem a do akcí se vrhala nesmyslně na svou pěst. Ale jako celek celkem dobré i když překombinované.

21.06.2020 3 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Po výborném pacientovi se mi tahle knížka vůbec nelíbila. Překombinovaná, zmatená. Divný konec. Jsem zvědavá na Balíček

09.06.2020 1 z 5