SimonaP SimonaP komentáře u knih

V temnotě V temnotě Mike Omer

Knížka se mi moc líbila, nechybělo napětí a i humor. A v žádné knize, kterou jsem dosud četla, nikdo nemluvil o požitcích z jídla tak jako Zoe. Skvělé.

30.07.2021 4 z 5

Pustina Pustina Stina Jackson

Knížka mě vůbec nebavila. Ani vykreslení údajné pustiny. Jedna velká nuda. A rozuzlení nic moc.

16.07.2021 2 z 5

Žena na lesní cestě Žena na lesní cestě Megan Goldin

Knížka mě bavila, i když byla předvídatelná. Děj svižný, čtivě napsaná.

04.07.2021 4 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Knížka mě bavila, zajímavý námět nadaných dětí. Akorát mi přišel hodně zrychlený konec a i divný důvod vražd.

01.07.2021 4 z 5

Štvanice Štvanice Lucy Foley

Nevím, konec dobrý, ale 300 předešlých sttánek většinou děsná nuda. Zkrátit knihu na polovinu a bylo by to mnohem lepší.

27.06.2021 3 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Knížka byla čtivá a byla jsem zvědavá, co za tím vším bude, ale ten konec fakt neee.

13.06.2021 2 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Knížka určitě čtivá, ale asi bych si k ní musela vytvořit rodokmenový strom, abych se neztrácela, kdo je kdo.

06.06.2021 3 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Knížka mě nadchla. Nemohla jsem jí odložit. Četla jsem do jedné do rána. Prostě jsem musela vědět, jak to dopadne. Za mě doporučuji.

31.05.2021 4 z 5

Labyrint tajností Labyrint tajností Linda Castillo

Autorka opět nezklamala. Budu se opakovat jako u skoro každé knížky ze série, prostě čtivé, napínavé, zajímavé.

29.05.2021 4 z 5

Sleduje tě Sleduje tě Charlie Gallagher

Kniha mě bavila. Už se těším na další knihy od autora.

27.05.2021 3 z 5

Osobní asistentka Osobní asistentka Renée Knight

Dokonalý cizinec se mi líbil moc, tahle kniha byla opravdu nezáživná. Nebavila mě.

20.05.2021 2 z 5

Cesta domů Cesta domů Sebastian Fitzek

Chvíli mě knížka bavila, chvíli ne. Byla jsem zvědavá, co za tím vším je. Ale že by to byla nějaká pecka, to za mě určitě ne.

11.05.2021 3 z 5

Ženy bez slitování Ženy bez slitování Camilla Läckberg

Knížka se četla dobře. Chyběly mi více vykreslené postavy, možná děj více rozvinout. Námětem připomínala film Cizinci ve vlaku.

04.05.2021 3 z 5

Není úniku Není úniku Cara Hunter

Nebavilo mě to. Zdlouhavé, divný styl vyprávění. Napětí až posledních 100 stran a to je pro mě málo.

02.05.2021 2 z 5

Pohřbený život Pohřbený život Allen Eskens

Ale jo. Nakonec se mi to docela líbilo. Jednoduše psané, až to skoro připomínalo příběh pro teenagery.

14.04.2021 3 z 5

Úniková hra Úniková hra Megan Goldin

Tak tohle byla pecka. Knížka mě bavila moc. Úžasně psaná, napínavá. Určitě si od autorky ještě něco přečtu.

06.04.2021 4 z 5

Rakvář Rakvář Sharon J. Bolton

Kniha nudná, možná posledních 100 stran napínavých, konec divný. Není to můj žánr.

05.04.2021 2 z 5

Temná cesta Temná cesta Linda Castillo

Kniha opět zajímavá, Amiši mě stále baví, ale tentokrát bych knihu zařadila mezi ty slabší. Děj nebyl tak strhující, ani jsme se moc nepohybovali v amišské kultuře.

28.03.2021 3 z 5

V moci zla V moci zla Linda Castillo

Mám ráda příběhy Kate z amišského prostředí. Prostě se od nich nemohu odtrhnout. Jedna z mých nejoblíbenějších spisovatelů. Už se těším na další díl.

23.03.2021 4 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Knížka ze začátku zdlouhavá, chytlo mě až posledních 100 stran. A to je na dobrou knížku málo.

20.03.2021 3 z 5