SimonaP SimonaP komentáře u knih

Do posledního dechu Do posledního dechu Linda Castillo

Knížka mě moc bavila. Napínavá, chtěla jsem vědět, jak to celé je. Trošku jsem tušila, ale stejně mě konec překvapil.

05.02.2020 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Knížka byla napínavá, s tajemnou atmosférou, netušila jsem do poslední chvíle, kdo za tím vším je.

02.02.2020 4 z 5

Anonymní dívka Anonymní dívka Sarah Pekkanen

Knížka byla napínavá, četla se dobře, ale konec mi přišel přehnaný a těžko uvěřitelný.

01.02.2020 3 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Příběh mě neoslovil, nebavil. Poslední dobou se autoři snaží do svých knížek vkládat rasové a uprchlické problémy.Zatím nejslabší kniha s Kim.

26.01.2020 3 z 5

Strach zemřít Strach zemřít Lisa Jackson

Nic moc, nelogické, nevysvětlené, divné.

23.01.2020 2 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Knížka celkem o ničem, ale spisovatelka umí krásně vyprávět, takže mě to bavilo.

21.01.2020 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Knížka čtivá, ale líbí se mi víc série s Erikou. Tady mi přišlo, že policie nic nedělá a vše je v rukou soukromých detektivů.

12.01.2020 3 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M. W. Craven

Začátek trochu zdlouhavý, ale pak se to rozjelo a konec překvapivý. To jsem nečekala.

04.01.2020 4 z 5

Já už budu hodná Já už budu hodná Clara Weiss

Knížka se četla dobře, i když už za první třetinou mi bylo jasné jak se věci mají. Ale bavila mě i tak.

31.12.2019 3 z 5

Otec musí zemřít Otec musí zemřít Sandrone Dazieri

Knížka se hezky četla, byla napínavá. Akorát mi vadily supermanovské schopnosti Colomby, která zraněná po celém těle zvládala prchat výtahovou šachtou. Ale jinak doporučuji.

29.12.2019 4 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Knížka byla docela čtivá, ale konec byl takový nijaký, divný, nepřekvapivý. Jako kdyby autorovi vypršel čas a musel to ukončit. Jako čtenáři Makymp mi přišlo, že se mi ztratily stránky .

22.12.2019 3 z 5

V úkrytu V úkrytu Liz Nugent

Ze začátku jsem měla problém se stylem vyprávění, přišlo mi to jako kniha pro teenagery, docela se vlekla, ale konec byl nečekaný a opravdu šílený.

21.12.2019 3 z 5

Nebezpečná laskavost Nebezpečná laskavost Darcey Bell

Knížka byla čtivá, bavila mě. Až tak nesmyslná mi nepřišla, četla jsem v posledni době mnohem blbější knížky.

08.12.2019 3 z 5

Vykrvácet Vykrvácet Michael Robotham

Knížka byla čtivá a zajímavá, možná trochu překombinovaná. Ale bavila mě.

06.12.2019 3 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Kniha se četla dobře, ale vadily mi tam nelogičnosti. Když pominu nesmrtelného geniálního jednorukého záporáka, tak si myslím, že když policistka někoho zastřelí, měla by být postavena mimo službu, než se to vyšetří. Navíc mi přišlo, že se nikdo nebál i když věděl, o jak nebezpečného jedince jde.

03.12.2019 3 z 5

Teď mlč Teď mlč Emily Elgar

Podobné jako Snaž se nedýchat,ale Teď mlč se mi líbila o něco víc. Motiv mi teda přišel nereálný, ale jinak čtivé.

24.11.2019 3 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Knížka byla čtivá, přečetla jsem jí rychle, ale konec, který jsem tušila zhruba za polovinou knihy, byl totálně nesmyslný. Spoiler: Nevěřím, že by tohle hlavní hrdina neodhalil!!

22.11.2019 2 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Knížka se sice dobře četla, ale ...Spoilery: nechápu, proč nepátrali po ženě, která v době únosu porodila mrtvé dítě a jejíž totožnost znali? A jak je možné, že unesená žena do svých třiceti let neměla žádné doklady a na tento dotaz odpověděla, že nikam necestuje? A jak se mohla bez dokladu vdát, mít řidičák? A to jí to nebylo divné, že nemá rodný list? Tak to mi vadí hodně, že si autorka nedá práci s vymyšlením věrohodnosti. Nesmyslný příběh.

20.11.2019 2 z 5

Tajemství živých Tajemství živých Carol Wyer

Knížka se mi líbila moc, napínavá, hezky psaná. Pachatele jsem neodhadla, i když jsem věděla, kdo za tím stojí.

18.11.2019 4 z 5

Modrá Modrá Lucy Clarke

Autorka umí výborně vykreslit prostředí, úplně jsem se viděla na Modré a záviděla jim! Po Stínech nad zálivem další úžasná kniha.

16.11.2019 4 z 5