SimonaP SimonaP komentáře u knih

Druhý dech Druhý dech Sofie Sarenbrant

Napínavá kniha, četla se opět úžasně, svižný děj.

15.05.2018 4 z 5

Temní muži Temní muži Jens Henrik Jensen

Nevím, nějak jsem nepochopila, o co vlastně šlo. Možná jsem se dostatečně nesoustředila, jelikož mě to prostě nebavilo.

10.05.2018 1 z 5

Abych přežila Abych přežila Yeonmi Park

Zajímavá kniha, více se mi ale z prostředí Severní Koreje líbila kniha Útěk z tábora 14. Ale tato také stojí za přečtení.

30.04.2018 3 z 5

Útek z tábora 14 Útek z tábora 14 Blaine Harden

Napínavý, poutavě vyprávěný příběh. Přečteno za dva dny.

30.04.2018 3 z 5

Peklo jménem Rakká Peklo jménem Rakká Sophie Kasiki

Čekala jsem vyprávění více do hloubky, dění bylo pouze povrchní, za mě zklamání.

30.04.2018 2 z 5

Zmizelý Zmizelý C. L. Taylor

Knížka o ničem, bez napětí, postavy nesympatické, čekala jsem alespoň nějaký šokující konec, a ono nic.

25.04.2018 2 z 5

Ledové srdce Ledové srdce Tami Hoag

No nic moc, nebavilo mě popisování Dany zranění ani její hloupé chování, kdy jí asi měli zajistit 24 hodinový dohled a sebrat klíčky od vozu. Přišlo mi, jako by tento díl psal někdo jiný, vůbec to nezapadalo do série Kovac Lisková, o kterých je zmínka jen okrajově a jejichž příběhy se tak hezky četly....

15.04.2018 3 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Poutavá kriminálka české autorky, která by si určitě neudělala ostudu ani v porovnání s jinými světovými autory detektivních románů. Perfektně vykreslené psychologie postav, díky kterým vás vtáhne do děje.

15.04.2018 4 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Knížka mě bavila, svižně, napínavě psaná, jako spousta jiných od autorky.

15.04.2018 4 z 5

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

No nic moc, jak to asi je mě napadlo v půlce knihy a zbytek už mě nebavil...

02.04.2018 2 z 5

Devátá dívka Devátá dívka Tami Hoag

Knížka se dobře četla, napínavá, svižná, bavila mě.

31.03.2018 4 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Knížka napsaná čtivě, určitě lepší než Dobře mi tak, ale postavy mi byly nesympatické. Za jedno přečtení kniha určitě stojí, ale víckrát se k ní vracet nebudu a ani bych jí nedoporučila. Bábovky jsou mnohem lepší.

23.03.2018

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Knížka, i když spíš spadá do kategorie pro mládež, se mi líbila moc. Napínavá, drsná, zvláštní, zajímavá.

23.03.2018 4 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Za mě teda nuda, předešlé čtyři knihy autora byly čtivé, nedalo se od nich odtrhnout, nyní jsem se do čtení nutila, přečetla jsem mezi tím další dvě knížky, což normálně nedělám. Doufám, že další knížka bude lepší!!

15.03.2018 3 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Nic moc, takový příběh o ničem, všechny postavy mi přišly divné, bylo mi jedno, co se s nimi stane.

11.03.2018 3 z 5

Odpočívej v pokoji Odpočívej v pokoji Sofie Sarenbrant

Knížka se opravdu hezky četla, byla napínavá, i když jsem vraha odhalila asi v půlce knihy, stejně mě bavila. Už se těším na další díl.

10.03.2018 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Knížka mě hodně bavila, možná lepší než první díl, rozhodně méně obracení očí v sloup, což oceňuji. Napínavá, čtivá, těším se na třetí díl.

06.03.2018 4 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Mně se kniha líbila, přečetla jsem jí rychle, byla napínavá, vraha jsem neodhalila.

01.03.2018 2 z 5

Neklid Neklid Jesper Stein

Čtivá kniha, nutilo mě to číst pořád dál, abych zjistila, jak to dopadne.

25.02.2018 3 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Čtivá detektivka, vraha jsem neodhalila. Kniha Kroky vraha byla ale čtivější a napínavější. Další díly si ale také určitě přečtu.

22.02.2018 3 z 5