SimonaP SimonaP komentáře u knih

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Jak už bylo zmiňováno, průměrná knížka. Nenadchne, neurazí, ale číst se dá. Konec docela zajímavý.

11.02.2018 3 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Příběh podle mě nejslabší ze zatím vydaných knih, děj se vleče, aniž by se něco podstatného ve vyšetřování dělo, poslední třetina je naštěstí zajímavá, takže dávám za tři.

03.02.2018 3 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Celkem čtivá kniha, nenudila jsem se, ale klidně mohla mít méně stránek, Marcův útěk a schovávání se bylo zbytečně rozvleklé. Jinak dobré.

27.01.2018 3 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Kniha mě nijak nenadchla, divný styl psaní, nebo špatný překlad? Více než polovinu se neděje skoro nic, nelogičnost - proč si nastěhuje cizí ženskou do bytu? A nemá sílu jí vyhodit? Pak se to jakž takž rozjede, ale padesát čtivých stránek mi na dobrou knihu nestačí.

20.01.2018 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Krásně napsaná, čtivá knížka. Doporučuji přečíst každému.

20.01.2018 4 z 5

Krotitel Krotitel Camilla Läckberg

Tak tenhle díl mi tak úplně nesedl. Spisovatelka se snažila o víc šokujících point, až to bylo zbytečné, nějak mi vadilo i časté psaní o Patrikových a Eriččiných rozmazlených dětech. A nějak jsem taky nepobrala, proč si to Laila nechala líbit a neřešila chování dcery s odborníky?

10.01.2018 3 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

No za mě teda nic moc. Během čtení jsem se docela nudila a ten konec.. divný, nereálný. Tak za přečtení asi stojí, ale moje očekávání nesplnila.

06.01.2018 3 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Rozhodně napínavá a čtivá kniha, nutí číst stále dál, abychom věděli, co se stane...

03.01.2018 4 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Napínavá, zajímavá kniha, konec jsem opravdu neodhadla.

25.12.2017 4 z 5

Vosí hnízda Vosí hnízda Lenka Chalupová

Většina knihy bylo takové tlachání o rodinných poutech, asi jen deset procent knihy se týkalo sekty. Detektivkou bych to opravdu nenazvala, hlavního záporáka jsem odhadla hned při první zmínce o něm- z moc postav se vybírat nedalo.

16.12.2017 3 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Dobrý, napínavý, zvrat jsem tentokrát neodhadla, vůbec jsem netušila, jak to mohlo být .

10.12.2017 4 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Knížka byla jednoduše napsaná, oba zvraty jsem odhadla poměrně brzy a nic mě nepřekvapilo. Ale číst se to dalo, nudná nebyla.

10.12.2017 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Knížka mě chytla od první stránky, přečteno za jeden den. Četla jsem v autobuse, u jídla, na záchodě... dokud jsem jí nepřečetla.

24.11.2017 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Kniha mě vůbec nebavila, přišlo mi, že jí nenapsala autorka Dívky ve vlaku, ale někdo úplně jiný, co neumí vůbec psát.Dočetla jsem jí jenom proto, že jsem čekala, že něco přijde, konečně. Nepřišlo nic. Škoda.

21.11.2017 1 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Děj napínavý, od poloviny jsem musela číst bez přestávky, protože jsem byla zvědavá. Byly tam určité nelogičnosti, které bych asi potřebovala vysvětlit, jestliže to mělo být podle skutečné události, ale celkově hodnotím kladně.

19.11.2017 4 z 5

Maestra Maestra L.S. Hilton

Tak teda nevím, co to mělo být. Nereálné, přehnané. Další knihu od autorky rozhodně číst nebudu.

19.11.2017 2 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Asi nejlepší kniha, kterou jsem zatím od spisovatele četla. Ale jinak mě nijak neoslovil, kdybych knihy nedostala jako dárek, sama bych po nich asi nesáhla.

11.11.2017 3 z 5

Řekni, kde ji najdu Řekni, kde ji najdu Joy Fielding

Opět napínavá kniha i když od začátku tušíme, co a jak, konec zase překvapí.

06.11.2017 4 z 5

Obyvatel Obyvatel Francis Cottam

Poutavé , napínavé. Přečteno za dva dny. Na podobný motiv je natočen film Zatímco spíš.

30.10.2017 4 z 5

Příliš krátký provaz Příliš krátký provaz Matthew FitzSimmons

Kniha se dobře četla, politické prostředí bylo srozumitelné-toho jsem se trochu bála, ale rozhodně bych knihu nenazvala politickým thrillerem.

26.10.2017 3 z 5