šipek šipek komentáře u knih

Triptych Triptych Karin Slaughter

opět vynikajíci kniha od Karin

30.07.2013 5 z 5

Dvojče Dvojče Tess Gerritsen

opět vynikající kniha od této autorky,až hororová kriminálka.

20.05.2013 5 z 5

Bestie Bestie Dominik Dán

solidní detektivní román , první kniha od tohoto autora

15.04.2013 4 z 5

Vlčí úžina Vlčí úžina Olivier Truc

Tak se mi do této knihy moc nechtělo, dle hodnocení zde na databázi knih, ale tak špatné to nebylo. Mě se to četlo dost dobře a čtenář se seznámí z těžkým životem chovatelů sobů a potápěčů v severním Laponsku. Honba za penězi je vždy na prvním místě. spisovatel má úžasný vypravěčský talent. Určitě si přečtu i první díl této série.

18.06.2017 4 z 5

Pyramida Pyramida Henning Mankell

Tak můj oblíbený autor opět nezklamal. Mě se knihy tohoto spisovatele moc líbí a výborně se čtou. Pět příběhů vypovídajíci o životě Kurta mě zaujalo. Jen mě mrzí, že u nás v knihovně nemají celou sérii komisaře Wallandera. Hold si budu muset zbývající knihy dokoupit.

18.04.2017 4 z 5

První rodina První rodina David Baldacci

Opět můj oblíbený spisovatel a zase vynikající. Zápletka hodna tohoto autora. Kniha má spád a dobře se čte, nejsou v ní hluchá místa.

13.03.2017 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Tak pro mě byla tato kniha zklamáním. Nemohl jsem se do knihy začíst, na můj vkus jsem jí četl i dost dlouho Přišlo mi to takové dost zdlouhavé bez napětí, ale třeba jsem neměl náladu :-).

09.10.2016 3 z 5

Umři znovu Umři znovu Tess Gerritsen

Tak jsem se po delší době dostal k mé oblíbené autorce a opět nezklamala. Dvě dějové linie paráda a ta Afrika to nemá chybu. Závěrečné rozuzlení také dost nečekané.

11.09.2016 5 z 5

Škůdce Škůdce Kelly Parsons

Tak tuto knihu jsem četl na doporučení zde přítomné čtenářky " Jia " a tímto jí děkuji za nevšední čtenářský zážitek :-) . Vřele doporučuji.

24.08.2016 5 z 5

Vodní andělé Vodní andělé Mons Kallentoft

Autorův styl psaní je zajímavý. Mě se to moc líbí. Téma adopce dětí je dosti drsné , až běhá mráz po zádech čeho jsou lidé všeho schopni pro peníze. Inspektorka Malin Forsová je normální člověk s lidskýma chybama, které přinášejí nelehká životní peripetie kterýma si Malin prošla.

07.03.2016 5 z 5

Americký zabiják Americký zabiják Vince Flynn

Tak kniha dobrá , ale četl jsem s Mitchem Rappem i lepší. Špionážní tématiku nemám moc rád , ale knihy tohoto autora si vždy rád přečtu.

10.11.2015 4 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Za mě pět hvězdiček , dokonce jsem i zhlédnul filmové zpracování. Vynikající kniha od výborné spisovatelky.

10.11.2015 5 z 5

Falešní hráči Falešní hráči Michael Connelly

Jo dobrá detektivka ale jedna hvězdička tam chybí.

28.09.2015 4 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Zajímavé téma, docela by to chtěl člověk i zkusit geocaching v reálném světě.

28.08.2015 4 z 5

Noc předtím Noc předtím Lisa Jackson

Tak popravdě jsem čekal lepší detektivku na to že to je od Lisy Jackson.

27.05.2015 3 z 5

Spící panna Spící panna Jeffery Deaver

Tak slušná krimi , až na jeden zvrat který mi k této knize vůbec neseděl.

18.05.2015 4 z 5

Hrobař Hrobař Lisa Jackson

Tak dost hustá detektivka,výborně napsaná.Dal jsem na recenze a nezklamal jsem se. Má první kniha od této spisovatelky a určitě ne poslední. Závěr této knihy byl strhující, do poslední chvíle jsem netušil kdo je vrah.

14.02.2015 5 z 5

Tvůj stín Tvůj stín Jeffery Deaver

Dávám čtyři hvězdičky, něco mi u této detektivky chybělo a také se mi to zdálo hodně překombinované.

26.10.2014 4 z 5

Žulové město Žulové město Stuart MacBride

Dávám čtyři hvězdičky,jedna mi tam chybí k dokonalosti.Mé druhé setkání s tímto spisovatelem a určitě ne poslední.Hlavní postava detektiv Logan je dle mého názoru velice reálná.

24.09.2014 4 z 5

Kamenný déšť Kamenný déšť Thomas Enger

Tak dle hodnocení zde na databázi knih jsem myslel ,že bude tato kniha daleko horší. Mě se kniha moc líbila. Určitě vyhledám další knihu jelikož tato kniha má otevřený děj a přímo navádí k otevření dalšího dílu.

29.07.2014 5 z 5