snílkařka snílkařka komentáře u knih

Moje dlouhé mlčení Moje dlouhé mlčení Erika Bezdíčková

Stateční lidé.Nosí v sobě spousty odvahy a davají dalším lidem silu,odvahu, statečnost a poselství k tomu aby samy byly odvážní a stateční a tu silu a odvahu předávali dal.....

17.11.2019 5 z 5

Můj život v jeho tlapkách - Vyprávění o Tedovi a o tom, jak mě zachránil Můj život v jeho tlapkách - Vyprávění o Tedovi a o tom, jak mě zachránil Wendy Hilling

Pěkna kniha o Psích společnicích pro lidi,kteří potřebují pomoc.Hezky se to čte.Doporučuji :) .

01.11.2019 4 z 5

Boží koně ze Sidi Moumen Boží koně ze Sidi Moumen Mahi Binebine

Spravedlivé či nespravedlivé lidské figurky na straně božích či ďábelských šňůrkách?Kdo ví! V tomto velikém a nebezpečném krásném světě.Každý jednou jednoho dne zemře.Každy z nás doufá že se ocitne na druhém břehu kde by to mohlo vypadat jako v ráji a čeká ho na druhém konci ten pravý klid a mír.Ale to neznamená že bude brát někomu volbu a právo žít.Zajimavá kniha a nahlédnutí do této tématiky, které se obáváme, každý z nás.

20.02.2019 3 z 5

Žijte neočekávaný život Žijte neočekávaný život Jody Day

Užasná kniha!!!Krásně a pravdivě napsaná kniha!!Mohu jen doporucit.Tato kniha Vám otevře oči i srdce!!!.A mnohým z Vás uzdravý i bolavou duši.

01.02.2019 5 z 5

Zdají se psům sny? Zdají se psům sny? Stanley Coren

Pěkně napsaná kniha. Doporučuji:-)

05.07.2018 5 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Příběh je to silný.Jako každý příběh podle skutečných událostí a zájmena když se to týká v období války ať už před nebo během války či po válce zasáhlo to spoustu osudů a tím i vzniklo spoustu příběhů.Jako paní Věry a Nadi Mělkinovych.Ale souhlasím s komentářem pana Pauluse.1987. Také dávám 3* a já osobně spíše za styl psaní této knihy který se mi zkrátka moc nelíbil.

13.06.2018 3 z 5

Láska a nenávist v La Lize Láska a nenávist v La Lize Sid Lowe

Skvěle napsaná kniha o la lize.Dva hlavni kluby ve Španělsku.Real Madrid a FC Barcelona věčná rivalita mezi kluby a hráči.Kdyz se střetnou tyto dva týmy spolu je to ta nejlepší fotbalová podívaná,která se nám může nabídnout.Ale i tato dobre napsana kniha nám ukazuje i stinou stránku téhle krásné hry.Politika a peníze moc ukázat kdo je tady lepší.A jak to tak bývá není to vždy fair play!

23.03.2018 4 z 5

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

Souhlasím jako oddechová kniha dobrý .Pokračování jsem ještě nečetla ale co se týká filmové verze myslím že je zajímavější.

09.02.2017 3 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Docela jsem se na ní těšila. Jak to vidí asi pan tajemný Grey?? Po přečtení!! Vážně to psala E. L. James tak to ani nemusela nechám si to raději v paměti od roztomile ANNY. Podle mě nejslabší kniha řady

09.02.2017 2 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Červená knihovna v moderním stylu Má to své kouzlo proto je také tak oblíbená mezi námi ženami a tak se pánové diví co že nás to tak chytlo. Ale zatím co mi přečteme celou knížku odvážní pánové, kteří se nechají ukecat od svých drahých poloviček nebo spíše jsou donuceni svojí zvědavostí mají přečteno jen to co by zajímalo také Christiana Grey.........co to asi je že...........víc kniha Grey podle mě nejslabší z této serie

09.02.2017 3 z 5

Slzotvůrce Slzotvůrce Erin Doom

První jsem viděla film.A tak jsem si samozřejmě udělá radost a koupila si i knihu a musím říct že Nelituji.Je to o mnohem lepší než film a krásný příběh.Takže můžu jen doporučit :-).

28.08.2024 4 z 5

Černý rytíř Černý rytíř Rina Kent

Tento díl se mi líbil o trošku víc.Ale hvězdu jsem ubrala za až moc za mě preslazene konce najednou vzhledem k ději v knize a hlavně rychle najednou useklé ty konce.A co se týká erotické části za mě někdy až moc přehnané a né jen v tomto díle ale i v těch předešlých.. zkrátka někdy méně je více.Ale jinak autorka se svým stylem a žánrem příběhu mě zaujala a je čtivá a to je to hlavní u knihy.

24.05.2024 4 z 5

Zvrácené království Zvrácené království Rina Kent

Třetí díl mě tedy osobně dost zklamal tedy respektive autorka.Proto hodnotím jen dvěma hvězdami...čekala jsem od toho zkrátka víc a lepší děj první dva díly byly za mě dobré ale zkrátka tenhle na to jak jsem se na něj těšila dlouho zkrátka musím říct že za mě velké zklamání.

14.11.2023 3 z 5

Fotbalové devadesátky Fotbalové devadesátky Štěpán Filípek

Zpracování knihy a kniha samotná byla dobrá a proto 4* nic méně jednu* uberu jen za to že si myslím že by to šlo udělat ještě lépe a rozšířit u ní témata i rozhovory lidí...a zajímavých hostů.Ale taky za mě dost smutná a hnusná co se týká špíny a peněz a nechutných a zvrácených lidí kdo ničí tuto krásnou hru a celkový sport vůbec.A vidíme to bohužel jako fanoušci pořád a z toho je nám smutno... Že s čistého sportu pro radost a spravedlnost a hrdost ze spravedlivého vítězství...Se stala jen pračka na peníze pro ty kterým je ve škerý sport u....A chtějí jen své peníze a slávu.A není to jen ve sportu... Člověk je ten největší sobecký predátor na této planetě nikdy nemá dost...A Dobrý Člověk který to chce změnit musí plavat v lidské džungli jako taková ryba která se buď utopí a nebo přežije každodenní nápor vyčuranych sobeckých žraloků...A pořád věří a bojuje že Boží mlýny meloun pomalu ale jistě .

26.05.2023 4 z 5

Vždycky upřímná Jiřina Bohdalová Vždycky upřímná Jiřina Bohdalová Petr Macek

Hezký psaná oddechová knížka.Rodina a blízký přátelé a kolegové vzpomínají a vypravují své zážitky o Paní Bohdalové alias Naší milované Bohdalce.Jak jim vstoupila do života a mnohým i do srdíčka.Zkrátka pěkné a pohodové čtení pro Nás čtenáře.

05.05.2023 4 z 5

Adrenalin - O čem jsem ještě nevyprávěl Adrenalin - O čem jsem ještě nevyprávěl Zlatan Ibrahimović

Prostě mluví Ibra tak čti a poslouchej :⁠-⁠).

08.01.2023 4 z 5

Cesta - Paměti české aristokratky Cesta - Paměti české aristokratky Cecilia Sternberg

Mě se kniha napsaná paní Cecílii Sternbergovou četla hezky . Zajímavá životní cesta české aristokratky .

08.11.2022 4 z 5

Opravdové zločiny Opravdové zločiny Lucie Bechynková

Podcast Opravdové zločiny,poslouchám pravidelně ať už při běžném domácím úklidu či při vaření a při chvílích odpočinku třeba s křížovkou.Takže na knihu jsem byla docela zvědavá jak se podařila autorce.Knihy podle skutečných událostí většinou lákají čtenáře nejvíc pač se zakládají na skutečných příběhů ze života a osudů lidí která se fakt stali
i když v tomto případě lze vždy říct že pravda je vždy někdy uprostřed a nebo by se taky dalo říci.Hoď kamenem kdo jsi bez vinny.Ale jisto jistě platí že Boží mlýny melou pomalu ale jistě.A že čas je mnohdy nejlepší lékař i soudce.A to platí i na téma kriminálních zločinu podle skutečných událostí.Tuto knihu tedy nemůžu jinak než hodnotit kladně dávám jí 4*.Jednu si ponechám pač určitě by i šlo na knížce co zlepšovat ale nechám si jí uschovanou.Protože nepochybuji o autorce že nevydá i další knihu.

17.07.2022 4 z 5

Život v sedle - Autorizovaný příběh Josefa Váni Život v sedle - Autorizovaný příběh Josefa Váni Pavel Kovář

Josef Váňa český superman ve světě koní(•‿•)Kniha je povedená a pěkně se čte(•‿•). Doporučuji.

23.04.2020 4 z 5

Spartakus: Před námi boj Spartakus: Před námi boj Jarmila Loukotková

Kniha se čte jedním dechem (•‿•).Že začátku jsem si musela také zvykat na styl psaní autorky. Ale pak jsem si zvykla a prožívala se Spartakem tento historický známí příběh (•‿•).Před čtením této knihy,jsem nic méně viděla i seriálové dílko. A i když mi je jasné že to není tak úplně podle skutečné události. Přesto u mě trochu víc vede vydařené seriálové provedení (•‿•).Ale tuto knihu,také doporučuji(•‿•).

12.04.2020 4 z 5