surikata246 surikata246 komentáře u knih

Kineziologie pro klinickou praxi Kineziologie pro klinickou praxi František Véle

Dobrý materiál jsou zde užitečné informace pak dobře využitelné v praxi s pacienty.

26.10.2018 5 z 5

Vojtův princip Vojtův princip Václav Vojta

Výborná kniha a ještě lepší metoda pro malé často nedonošené dětí,ale dnes má využití i u dospělých pacientů s roztroušenou sklerozou i po úrazech.Zlaté české ruce,výborný objev mnoho dětí se pohybuje a chodí právě díky ní.

26.10.2018 5 z 5

Atlas anatomie člověka I. Atlas anatomie člověka I. Rafail Davidovič Sinělnikov

S tímto atlasem jsem strávila mnoho hodin jak denních i nočních,někdy jsem si na něm i ustlala.To byly časy.

26.10.2018 4 z 5

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Knížka se mi celkem líbila,ale byla jsem trochu zklamaná stylizovaným popisem některých událostí rodin jejich zaměstnavatelů j´´a okrajově jako přívažek připojena otázka rasismu.Čekala jsem trochu více!

25.10.2018 4 z 5

Doktor v domě a na moři Doktor v domě a na moři Richard Gordon (p)

Výborné vyprávění lékaře o radostech a strastech při léčení pacientů i o životě,vše s humornou nadsázkou.Rozhodně doporučuji.

18.10.2018 5 z 5

Tulák po hvězdách Tulák po hvězdách Jack London

Knížka se mi moc líbila a doporučuji ji ostatním čtenářům.

17.10.2018 5 z 5

Omyl komisaře Palmua Omyl komisaře Palmua Mika Waltari

Mika Waltari patří mezi mé nejoblíbenější autory.Knížka se mi moc líbila,ale je to už delší doba co uběhla od čtení.Určitě doporučuji.

15.10.2018 5 z 5

Kousky mládence Ferdy Mravence Kousky mládence Ferdy Mravence Ondřej Sekora

Pamatuji si jako hodně malá asi ve čtyřech letech jsem byla hodně nemocná a četl mě strýček a moc se mě to líbilo.

15.10.2018 5 z 5

Případy c.k. policejního komisaře Pobudy Případy c.k. policejního komisaře Pobudy Jiří Slavíček

knížka byla celkem čtivá

29.09.2018 4 z 5

Evropský tlumočník I. Evropský tlumočník I. kolektiv autorů

Jela jsem na lékařský kongres ,který pořádali Seveřané a bylo milé seznámit se základními slovíčky a zkusit je použít.Bylo to zábava a měla jsem jazykového poradce švédského kolegu,který pracuje u nás v nemocnici,ale nebylo to tak jednoduché výslovnost je dost obtížná. Severským kolegům zase připadá čeština obtížná a směšná.

29.09.2018 5 z 5

Odysea kapitána Blooda Odysea kapitána Blooda Rafael Sabatini

Knížka se četla moc hezky,pamatuji si ji z dětství. První ji četl můj bratranec Radim a řekl, že je pěkná.

26.09.2018 5 z 5

Afrika – Život a smrt zvířat Afrika – Život a smrt zvířat Josef Vágner

Opravdu nádherná kniha. Doporučuji!

23.04.2018 5 z 5

Maková panenka a motýl Emanuel Maková panenka a motýl Emanuel Václav Čtvrtek (p)

Krásná knížka i oblíbený večerníček v dětství, babička mě a sestře ušila sukýnku podobnou makové panence, byla to veliká radost.

21.04.2018 5 z 5

Příběhy z Medové stráně Příběhy z Medové stráně Václav Deyl

Vzpomínka na dětství trochu nostalgická jak spíme v létě u babičky na zahradě ve stanu, čteme si před spaním tuto knížku na střídačku každá kousek. Moc se nám to líbilo. Škoda jen, že některé členky už tu na světě bohužel chybí. Vždy ráda vzpomínám při otevření této knihy.

14.04.2018 5 z 5

Deník Deník Eugène Delacroix

Pro mě moc hezká knížka z babiččiny knihovničky.

13.02.2021 4 z 5

Bonjour la France! - Rok v Paříži Bonjour la France! - Rok v Paříži Stefan Ulrich

Velmi zajímavá a čtivá knížka.

28.05.2020 5 z 5

Přeběhlík Přeběhlík Michael Connelly

Moc pěkná po dlouhé době detektivka,kterou jsem přečetla jedním dechem.

28.05.2020 5 z 5

Jak si Honza vylhal princeznu Jak si Honza vylhal princeznu Ljuba Štíplová

Překrásná knížečka byla moje nejoblíbenější v dětství a pak se líbila dalším dětem v rodině.

18.03.2020 5 z 5

Mouřenínská pohádka Mouřenínská pohádka Ljuba Štíplová

Nádherná knížečka z dětství, ale nikdy jsem ji nevlastnila. Měla ji má sousedka a byla ve školce. Velice ráda jsem v ní listovala.

18.03.2020 5 z 5

Velký švih Velký švih Ljuba Štíplová

Vzpomínám,že toto číslo dostala moje sestra od babičky k svátku když jela dávat krev a náhodou ho sehnala.To bylo prý tenkrát radosti a později jsem ho četla taky. Moc se mě to líbilo.

06.10.2019 5 z 5