Terka18 Terka18 komentáře u knih

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Tohle jsem vážně nedala, i když jsem knihu chtěla dočíst. Ze začátku to bylo dobrý, příběh rychle plynul, jenže od poloviny, už jsem toho měla dost. Stylu psaní a použitých slov a až moc nereálných skutečností. Zklamání

04.10.2020 1 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Od knihy jsem čekala víc. Je to příjemná oddechovka, u které jsem se zasmála, ale nějak mě nechytila, že bych musela pořád číst. Kdyby byl příběh možná poloviční, byl by pro mě zajímavější.

30.09.2020 3 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Mně se příběh moc líbil. Není to nic náročného, jestli hledáte knížku, která vás chytí a nepustí, tak toto to nejspíš nebude. Ale jako pohodové čtení u kterého se zasmějete, u vtipných scén a i jen usmějete u krásných scén, je to parádní. Já jsem si JJ zamilovala a i Bruce a Bena. Prostě ti chlapy jsou super. A celkový příběh je prostě nenáročný. Plyne velice rychle a plynule. U žádné kapitoly jsem se nenudila.

18.09.2020 5 z 5

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

Na knihu jsem byla docela zvědavá, jak to autorka pojme a jak bude příběh rychle běžet. Kniha mě nezklamala, příběh běžel dost rychle a bez zbytečných zbytečností. Hlavní hrdince jsem fandila, aby to všechno ustála. Ještě jsem fandila jedné postavě, ovšem tam to dopadlo jinak než jak jsem doufala a chybí mi u této postavy dořešení pravdy. Jinak byla kniha famózní.

10.09.2020 5 z 5

Muž v černém Muž v černém Sylvain Reynard

Po delší době super knížka, která se četla sama. Žádné zbytečné natahování a prodlužování. U knížky jsem se nasmála a na konci i brečela a fandila hlavním hrdinům, ať to dobře dopadne. Určitě se ke knize vrátím. Hlavní hrdiny si nejde nezamilovat.

30.08.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Příběh mi přišel až moc natažený. Autorka se snažila psát poutavě, ale u této knihy se ji to nepovedlo, alespoň u mě. Neudržela jsem u knihy takovou pozornost. Tušila jsem už brzy kdo je vrah a jak kniha skončí. Jednu chvíli jsem si říkala, že to autorka až moc natahuje a že to ani nedočtu, ale nakonec jsem dočetla a moje podezření, kdo je vrah, se mi potvrdilo. Jsem z knihy trochu zklamaná, čekala jsem víc.

25.07.2020 2 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Po delší době super knížka, která se četla sama a příběh byl skvělý. Musela jsem se smát nahlas u některých momentů, jinak to nešlo. Určitě se ke knížce vrátím za nějaký čas.

18.07.2020 5 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Knížka se mi nelíbila. Měla jsem jiné očekávání podle anotace. Dobrý nápad autorky, ale pro mě špatně a nezajímavě podaný.

12.07.2020 1 z 5

Závity ulit Závity ulit Martina Málková

Příjemný odpočinkový příběh. Rychle plyne a ideální na léto. Špičkování mezi Adamem a Martou je super.

06.07.2020 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Když jsem četla, tak jsem si říkala. Co to Colleen jen udělala. Občas jsem měla chuť s knížkou hodit proti zdi a už se k ní nevrátit, jenže nakonec jsem se stejně vrátila, protože jsem nemohla uvěřit, že je to opravdu tak. Musela jsem číst dál, abych se dozvěděla kde je pravda a kde je lež. Dělalo se mi i zle z toho čeho byla hrdinka knihy schopná. Ovšem dočetla jsem a musím hodnotit 5 hvězdami, protože je to opravu thriller u kterého mrazí a na konci si stejně říkám.... Pravda, nebo lež

02.07.2020 5 z 5

Pššt Pššt Mel Sherratt

Parádní detektivka. Grace je super hlavní postava. Krátké kapitoly se skvěle čtou a příběh rychle plyne. Dost postav, ale to nevadí. Měla jsem dva podezřelé a pak podle jedné stopy jsem si myslela kdo to je a uhádla jsem, alespoň u této detektivky. Doporučuji, skvěle se četla.

21.06.2020 5 z 5

Když jsi odešel Když jsi odešel Brooke Harris

Nevěděla jsem jestli budu z knihy tak nadšená jak jsem. Poutavý příběh plný emocí, smutku, lásky a obětování. Taková láska už moc není jakou zažívala hlavní hrdinka příběhu. Krásný příběh u kterého i slzy potečou.

14.06.2020 5 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Čekala jsem od knihy víc. Příběh mě zklamal. Jediné co se mi líbilo byl konec a celkové rozuzlení.

01.06.2020 1 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Kniha byla naprosto perfektní, nic bych nevytkla. Žádné zbytečné protahování, všechno mělo spád a rychle se příběh četl a řekla bych že skoro sám. Rozhodně stojí za přečtení.

23.05.2020 5 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

První kniha a velké zklamání. Neskutečně jsem se nudila. Začátek super, ale po pár stránkách pro mě špatné. Zkusím jinou knihu od autora, snad bude lepší

12.05.2020 1 z 5

Devatenáct dopisů Devatenáct dopisů Jodi Perry

Krásná knížka. Mě chytila za srdce a už nepustila. Od začátku se mi četla velice dobře a jsem ráda za takové knihy. Jsem romantická duše, takže knížka zůstane v mojí knihovně a určitě se k ní vrátím. A poslední odstavec nezapomenutelný.

03.05.2020 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Super. Úžasná knížka, zasmála jsem se i mi ukápla slza. Isaaca jsem si zamilovala. Určitě budu vyhlížet další knížku od autorky.

20.04.2020 5 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Kniha se mi líbila, příběh měl spád. Napětí bylo v celé knize a já fandila hlavním hrdinům a na konci jsem se musela i pousmát, jak jde všechno vyřešit i když s něčí dopomocí.

13.04.2020 4 z 5

Zahrada v měsíčním svitu Zahrada v měsíčním svitu Corina Bomann

Mě se kniha moc líbila, příběh pohladí po duši a příjemně se čte. Je to takové krásné čtení, které plyne samo. Krásy přírody a různé země, které Lily navštíví při odhalování záhady je jednoduše napsáno, žádné zbytečně protahování. Autorka má všechny knihy, které se krásně a jednoduše čtou .

08.04.2020 5 z 5

Tajná přísada láska Tajná přísada láska Poppy J. Anderson

Kniha se mi líbila, příběh hezky plynul a když nečekáte od romantiky nic náročného, ale pěkné, klidné, odpočinkové čtení, tak k tomu tento příběh přímo vybízí.

29.03.2020 5 z 5