Terka18 Terka18 komentáře u knih

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Krásný a smutný příběh zároveň, líbí se mi, že autorka napsala o něčem co se děje všude po světě. Kdo zažil to co hlavní hrdinové, tak to pochopí, já to nezažila, ale tak jsem držela pěsti,aby to dopadlo dobře a na konci jsem měla slzy v očích a byla šťastná, že to autorka takto zakončila. Líbilo se mi i vyprávění z minulosti. Krásná knížka, která chytí za srdce.

24.11.2019 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Na knihu jsem se těšila a nezklamala mě. Bavila mě od začátku až do koce. Autor umí skvěle psát, protože vás to stále žene aby jste četli dál a dál a dozvěděli jste se jak to je. Během čtení jsem se snažila přijít co a jak, kdo za tím stojí. A konec super. Těším se na další díl.

17.11.2019 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Krásná kniha, která chytí za srdce a přiměje vás zamyslet se jak se někteří lidé chovají ke zvířatům. Ještě že je tolik dobrých lidí, kteří chtějí pejskům pomáhat a uzdravovat je. Kniha se mi hodně moc líbila, jen mě občas napadlo, že bych těm zlým lidem, kteří psům ubližovali, přála to samé co oni dělali

08.11.2019 5 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Kniha se mi líbila a těšila jsem se na ni. Nenadchla mě tolik jako jiné knihy od autorky. Je to příjemná oddechovka, která pomalu plyne. Musím říct že "tchýně" Eriky mi lezla pořádně na nervy.

03.11.2019 3 z 5

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Mně se kniha hodně moc líbila. Doslova jsem hltala kapitolu jednu za druhou a příběh mě uchvátil. Krásný romantický příběh, který chytne za srdce romantickou duši a už nepustí. A když si pak pustíte klip od Kryštofů, který byl natočen ke knize, tak pochopíte hodně moc. S koncem mě autorka lehce naštvala, i když jsem to čekala.

25.10.2019 5 z 5

Nyxia nespoutaná Nyxia nespoutaná Scott Reintgen

Lepší než první díl, více akce a napětí a chcete vědět víc a víc. Jen škoda, že teď čekat na další díl.

20.10.2019 5 z 5

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Na knížku jsem byla zvědavá, čekala jsem trošku víc. Nemůžu říct, že by mě kniha úplně pohltila a nemohla se odtrhnout. Od druhé poloviny, to začalo být zajímavější a když knihu dočtete chcete další díl, protože chcete vědět víc. Zajímavý námět, jen jsem čekala kapánek víc.

17.10.2019 4 z 5

Bez rozloučení Bez rozloučení Samantha Young

Kniha se mi moc líbila, i když jsem měla občas chuť hlavní hrdiny trošku proplesknout, aby se jim v té hlavě rozsvítilo dříve. Příběh mě bavil, občas jsem se i zasmála a občas jsem měla slzy v očích. Noru jsem chápala, její blok a obavy a jsem ráda, že to autorka ukončila, tak jak to ukončila. Knížka skončila v mojí knihovně a určitě tam zůstane,abych se k ní mohla vrátit.

06.10.2019 5 z 5

Přej mi domov Přej mi domov Kay Bratt

Krásný příběh, a pokud máte rádi psy tak jako já, tak pochopíte, proč vás příběh chytí za srdce a už nepustí tak jak většina knih kde figurují psy v hlavních rolí. Protože oni vás nikdy neopustí, nikdy se vás nezřeknou a vždy budou s vámi. Tato kniha to popisuje, tak jak cestu Kary a jejího těžkého osudu. Řekla bych, že kniha není nic náročného, krásná oddechovka, která vás chytí za srdce.

29.09.2019 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Stejně povedený jako první díl. Nemůžu sice říct, že si ho pamatuju úplně do detailu, ale vím, že jsem ho měla také přečtený za chvilku jako tento. Čtení bylo parádní, už samotný název knihy mě chytil za srdce, protože někdy musíte věřit znovu a není to jednoduché. To s čím se museli hlavní hrdinové vyrovnat a překonat. Jsem ráda, že to skončilo takovým způsobem, protože jsem si Dawn a Spencera velmi oblíbila. Těším se na další díl.

15.09.2019 5 z 5

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Krásná kniha, která se mi četla sama. Autorka ví jak psát aby čtenáře zaujala a i trošku nějakých těch zvratů se tu najde. Hlavní hrdinové s mi líbili jako vždy a to že na konci napsala kousek o každém ze série je super.

07.09.2019 5 z 5

Ve tvých snech Ve tvých snech Kristan Higgins

Opět krása. Nemám co vytknout. Sice mě Jack občas rozčiloval, ale to nevadí. I tak jsem se zasmála a určitě se ke knížce a celé sérii vrátím.

20.08.2019 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Tak tato kniha ze série Božský, se mi líbila ze všech nejvíce. Will byl super a i jsem se zasmála a na druhou stranu jsem byla jak na trní v některých situacích, i když jsem tušila jak to dopadne, ale to nevadí. Kniha se mi moc dobře četla a příběh se mi moc líbil.

03.08.2019 5 z 5

Šance na štěstí Šance na štěstí Kristan Higgins

Příjemné čtení, hlavní hrdiny jsem si oblíbila. Collen byla parádní a i jsem se zasmála. Není to nic náročného, ale kniha se mi moc líbila.

29.07.2019 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Knížka mě bavila. byla lepší než první díl série. Hlavní hrdinové se mi líbily více. Sára i Max byli super a musím přiznat, že jsem si Maxe dost oblíbila. Celkově se mi kniha líbila.

20.07.2019 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Od knihy jsem očekávala víc. Trošku zklamání, sice jsem ji rychle přečetla, ale nebylo to ono, že by mě to pohltilo a nepustilo. Nejvíc mě to bavilo tak za půlkou do konce knihy. A to není ono.

08.07.2019 2 z 5

Polibek jako dezert Polibek jako dezert Poppy J. Anderson

Úžasná kniha, která mě bavila od začátku do konce. Zasmála jsem se, to jak spolu Nick a Claire komunikovali a to jak se pošťuchovali, bylo dokonalý. Naprosto skvělá kniha, nemám co vytknout.

30.06.2019 5 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Příběh je trošku těžší, pro mě to nebyla žádná lehká četba když si jen tak sednu a čtu si. Příběh se dotýká naší mysli a srdce a přemýšlíte a uvědomujete si, že příběh je naprosto pravdivý a reálný. A především odehrával se v minulosti, současnosti i budoucnosti. To co se v této knížce děje se děje každým dnem. Co více dodat.

23.06.2019 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Za mě je knížka velice povedená. Děj plynul tak nějak sám a nijak se nezadrhával. Hlavní hrdinové byly parádní a i když jsem tušila, kdo je viník, tak mě občas autorka zmátla.
Jen jsem občas měla pocit že je trošku těžce napsané, na psychiku.
Ale jinak nemám co vytknout.

04.06.2019 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Tak to byla paráda. Nic takového jsem nečekala, ten konec. Super. Kniha rychle běžela, žádné zdržování a ten konec. Říkala jsem si jak je možný, že to Finn nepoznal. Ale lidé jsou slepí, když mají něco přímo před sebou.

14.05.2019 5 z 5