Ticiana Ticiana komentáře u knih

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Moc se mi libila. Aza a jeji pocity uzkosti. Doted jsem si to nevedela predstavit. Tady je videt, jaky velky boj to v sobe skryva. Sice jeste stale za mne top je Hvezdy nam nepraly... ale tahle se k tomu hodne blizila.

10.09.2018 4 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Zas jedno skvele zamotane a i rozmotane. Nejvic mne bavi vzdy posledni tretina knih. Rychle, ma to spad a vsechny souvislosti davaji smysl. Tesim se az v prosinci vyjde novy dil.

03.09.2018 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Tenhle komentar jsem napsala, kdyz mi zbyvalo asi 50 stranek.
Tentokrat jsem si to zacinala davat dohromady docela brzy. Mistami mi Kim prisla trosku prehnana, ale stejne jsem si to uzila. A jak uz jsem si zvykla, je to supr vysetrovatelka, kdyz stiha vic pripadu najednou...
Sice jsem si to dala dohromady, ale nakonci me autorka tak popletla, ze jsem myslela ze je to nekdo jinej...

29.08.2018 5 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Příběh plný zvratu, navíc nevíte co je pravda a co ne, komu verit a co se presne stalo. Postavy byli pro mne hodne nesympaticke, ale k ty atmosfere se to hodilo. Stoji za precteni.

13.06.2018 4 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Naprosto úžasný. Ani chvilka nudy. Poprvé jsem měla pocit, že Harry na to přišel úplně sám. Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat dál...

18.04.2018 5 z 5

Kdyby ze světa zmizely kočky Kdyby ze světa zmizely kočky Genki Kawamura

Knizka zabere jen par chvil. Je o zamysleni se nad zivotem, o tom, na co clovek zapomene, co je dulezite, nad tim, co jsme ochotni obetovat a co uz ne. Kocour a Dabel se mi libili.

03.05.2024 4 z 5

Jizvy plné beznaděje Jizvy plné beznaděje Stefan Ahnhem

No neni to serie Fabiana. A myslim, ze mi uplne nesedi, jak se jeho postavy chovaji, s cim jsem mela problem. Malin nikoho neposlouchala, jeji sef taky takovej protivnej. Ale pripad, ktery resili se mi libil.

21.04.2024 4 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Dej plyne hodne rychle, i kdyz se toho moc neudalo. Jsem spis tym Roth, ale uvidime, co se jeste stane. Prijemna oddychovka i kdyz spis pro mladsi rocniky.

07.04.2024 4 z 5

Historie včel Historie včel Maja Lunde

Nevim presne jak hodnotit knihu. Pribeh skvely a hodne k zamysleni, ale ty nesympaticke postavy mi teda hodne chuti ubrali. Nejvic se mi libil pribeh z budoucnosti. Vlastne me to bavilo az ke konci.

24.02.2024 3 z 5

Knihkupectví na Riverside Drive Knihkupectví na Riverside Drive Frida Skybäck

Parada. Asi jsem takovou knihu potrebovala. Pribeh neni proslazeny, coz je jen dobre. Miluju knihy z prostredi knihkupectvi, hlavni hrdinove taky skveli. Hlavne Martinique a Sam, ktera me chvilkama stvala a chvilkama jsem ji milovala, Charlotte a William. A skoro jsem zapomela na kocoura! Heh

13.02.2024 5 z 5

Alan Rickman: Deníky Alan Rickman: Deníky Alan Rickman

Hodne tezce se mi to cetlo. Jmena a mista kde jedl a co Vam nic nerika. Nevim, jestli by souhlasil s vydanim. Mohlo byt v knihe vic priloh, nektere jeho kresby v denniku byli skvostne, ale to jeho pismo se mne nedalo vubec precist. Moc se toho o nem nedozvite, spis co delal cele dny. Posledni stranky jeho zivota a toho co se delo jsem mela slzicky na krajicku. Ale urcite se kouknu na nektere jeho filmy.

26.01.2024 3 z 5

Nultá hodina Nultá hodina Agatha Christie

Skvela detektivka, myslim, ze ji zaradim hned za Deset malych cernousku.
Je napsana trochu v jinem stylu, kde mame nejdriv datumy a pak se nam to zacne spojovat. Velice me to bavilo. Detektiv Battle je supr.

09.01.2024 5 z 5

Vražda Rogera Ackroyda Vražda Rogera Ackroyda Agatha Christie

No Agatha nam to zas natrela. Cekate nejakou vyvrtku na konci, ale tahle, tahle byla fakt mistrovska. Povedeny dil s Herculem Poirotem.

18.09.2023 4 z 5

Jak zkrotit svůdníka Jak zkrotit svůdníka Evie Dunmore

Knihu jsem přečetla za 2 dni. První půlka plynula pomaleji a pak se to zrychlilo. Kniha me bavila stejně jako první dil. Líbilo se mi, ze nic nezůstalo otevřené. Tesim se na další dil.

31.05.2023 5 z 5

Námořní bouře Námořní bouře Andrew Mayne

Super akční, napínavé a ctiva jednohubka. Ja mam Sloan fakt rada. A vlastně všechny autorovy postavy, takze čekám na další knizky.

24.05.2023 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Tak, stala za precteni, i kdyz casti, kde nebyl Darcy me docela nudili. Urcite si prectu i dalsi jeji knihy.

07.02.2023 4 z 5

Hadí doupě Hadí doupě Agatha Christie

Tak za mne hodně dobre. I kdyz tak nejak jsem předpokládala kdo to byl. Takova mala jednohubka.

11.01.2023 5 z 5

Tryzna Tryzna Neil Gaiman

Tak takhle to konci. Skvely pribeh. Morfeus a pak Sen. Rozluckovy dil se mi libil. Za mne ty dva dalsi pribehy tam ani nemuseli byt. V kazdem pripade se mi bude styskat.

20.10.2022 5 z 5

Údobí mlh Údobí mlh Neil Gaiman

Tenhle dil mi přišel trosku temnejsi než předchozí. Atmosféra zčásti tiziva, ale byli i vtipné momenty. Sandman je skvele vymyšlený a jsem zvedava, jak bude pokračovat dal.

10.10.2022

Domeček pro panenky Domeček pro panenky Neil Gaiman

Naprosto jsem to zhltla. V seriálu mel Korinťan až moc prostoru, v komiksu se mi líbilo, jak rychle s nim Morfeus zatocil. Jsem zvedava, kam nás pribeh zavede. Famózní.

30.09.2022 5 z 5