Ticiana Ticiana komentáře u knih

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

První půlka knihy mi prisla chaotická a vubec to nedavalo smysl. Postupně se vse začalo spojovat. Nakonec mi téma přišlo zajímavé.

03.04.2019 4 z 5

Děti, které přežily Mengeleho Děti, které přežily Mengeleho Eva Mozes Kor

Knihu jsem precetla za par hodin. Styl vypraveni je jednoduchy a hodne srozumitelny. Ocenuju fotografickou prilohu. Pribeh, ktery dodava nadeji.

28.03.2019 4 z 5

Pianista Pianista Władysław Szpilman

No jako mel hodne velike stesti. Kniha byla citelna. Mam z ni ale takove rozporuplne pocity. Spis me bavil konec knihy.

28.02.2019 4 z 5

Malá noční žranice Malá noční žranice Jiří Šimáček

Tak pan Sedy mne hezky stval. Ty myslenkove pochody byli k nezaplaceni. Nekdy legracni a nekdy mi az hlava stala co jako jsou z jedny situace vyklubat. Celkom fajn relax knizka.

15.01.2019 4 z 5

Ze života fotografa Ze života fotografa Petr Jan Juračka

Tato kniha je uplne jina nez vsechny, co jsem cetla. Podle mne unikatni, prekrasny zivotny pribeh odvahy, inspirujici doplneny krasnymi fotografiemi a taky moc legracni. Neni to ani uplne o foceni, ci filmovani, ale spis o tom, nikdy to nevzdat, ackoliv se sen zda nedosazitelny.

Koukla jsem se i na videa a muzu tuhle knihu jen doporucit. Je to jako pohlazeni duse a ja dekuji, ze jsem si ji nakonec poridila.

13.01.2019 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Az do posledni kapitoly jsem nevedela, jak to presne bylo. Za mne dobra oddechovka.

02.01.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Docela nechutny. Snad nebudu mit nocni mury. :-) dej ubihal rychle a zacetla jsem se taky rychle.

29.12.2018 4 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Radim jako treti nejlepsi po Manzelovom tajemstvi a Sedmilharkach. Nemam jedte prectenou Zamilovanou hypnotizerky. Libili se mi psasze vypraveni o trojcatech z jineho uhlu. A byli prastene. Za mne fajn kniha.

28.12.2018 4 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Tak nevim. Smrt Katie mi prisla zbytecna. Celkove dobrej pribeh. Necitelne osoby. Knihu jsem odkladala, sice neni tak dobra jak Divka ve vlaku.

19.12.2018 4 z 5

Snídaně u Tiffanyho Snídaně u Tiffanyho Truman Capote

Mne se to libilo. Film jsem nevidela tak nemam jak porovnat jestli byl lepsi. Na konci mi ji prislo az lito. Dej ubihal rychle a kniha prectena za par hodin.

15.12.2018 4 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Do knihy jsem se hned zacetla, co se mi casto nestava. Podle mne moc hezky napsany, zadne zdrzovani i kdyz nektere veci jsem predpokladala. Za mne stoji moc za precteni. I tema rozhodne supr.

01.12.2018 5 z 5

Láska mezi písmenky Láska mezi písmenky Jodi Picoult

Kniha je spis pro teenagery. Prvni pulka se mi az tolik nelibila. Ale druha byla supr. Skoda, ze s Jules to nedopadlo uplne happy.

21.11.2018 4 z 5

Láska mezi řádky Láska mezi řádky Jodi Picoult

Takova pohadka, ale asi jsem uz na to stara :D Napad se mi libil. Ted ctu druhej dil a jsem zvedava, jak to skonci.

20.11.2018 3 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Kniha se četla fajn. Trochu pomalý rozjezd, ale to mávam u tyhle spisovatelky. V každým případě se mi moc libil blog prababičky.

04.11.2018 4 z 5

Kvantová noc Kvantová noc Robert J. Sawyer

Docela pojmů z fyziky ale hlavně psychologie. Kniha mi přišla až od druhý poloviny fakt zajímavá. Až jsem začala uvažovat do které skupiny patřím. Za mně fajn čtení.

21.10.2018 4 z 5

Zajimal mne dalsi zivot Christiane. A ano, dalo se ocekavat, ze drogy se nezbavi. Ale kniha se mi libila.

21.09.2018 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Trosku pomalejsi zacatek s hodne postavami. Tosku jsem se ztracela, ale nakonec vse davalo smysl. Na uplnej zaver jsem si pockala temer do posledni strany.

21.08.2018 4 z 5

V cizí kůži V cizí kůži Allen Eskens

Moc povedene, doporucuju.

22.07.2018 5 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Moc se mi libila a prectena za den. Doporucuju.

04.07.2018 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Prvni pulka ubyhala rychle a hezky. Ale pak to zacalo trosku nudit. Vsechny ty pripravy byli az moc dlouhe. Ale pak... pak je to nezastavitelny vlak, ktery Vas donuti cist a cist. Skvele zpracovani a celkove svet, vsechno ma tak nejak hlavu a patu. Za mne skvele. Jsem zvedava na zbytek tehle serie.

17.06.2024 5 z 5