Turante Turante komentáře u knih

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Vážení, tak TOHLE byla vážně jízda! Za mě úžasný příběh, který mě vtáhl a nemohla jsem se odtrhnout. Maasová je s další sérií lepší a lepší. A velké plus nakladatelství za pevnou vazbu (třikrát hurá)! Hlavní hrdinku Bryce jsem si zamilovala hned od prvních stránek a Hunt, hmmm, vím koho budu vídat ve snech. Celkově se mi i moc líbí historie světa, i když počítám, že v dalších dílech se dozvíme víc. Tak se modlím, aby pokračování netrvalo moc dlouho...

15.10.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Příběh mě hned od začátku vtáhl a velice se mi líbil. Sice jsem asi od 20. kapitoly tipovala správně vraha, ale netušila jsem proč. Za mě moc pěkné čtení.

05.05.2020 4 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Super napsaná detektivka a úžasně sympatická hlavní hrdinka. Jen mi chybělo víc prostoru v knize právě s Marni.

19.04.2020 5 z 5

Třinácté znamení Třinácté znamení Elizabeth Briggs

Krásná oddechová romantická fantasy. Zajímavý svět i postavy, konec otevřený, ale napínavý, takže hned chcete číst pokračování. Určitě stojí za to ;)

08.08.2023 4 z 5

Divoká říše Divoká říše Stacey Marie Brown

Co napsat? Prostě wau a zařazuji do své sbírky a netrpělivě vyhlížím pokračování!
Úžasné popisy místa děje, skvělá chemie mezi hlavními postavami, celý příběh je jedno velké wau. A konec? No do prkýnka, kde je to pokračování?!

19.12.2022 5 z 5

Říše upíra Říše upíra Jay Kristoff

Tak tohle bylo vážně super! Příběh sice ze začátku plynul trochu pomaleji, ale pak se to pěkně rozjelo. A ty obrázky v knize? Bomba! Rozhodně se těším na pokračování, protože se musím ještě dozvědět spoustu věcí.

15.10.2022 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Nebylo to vůbec špatné, hlavní hrdina byl moc sympatický. Dějové zvraty, vzpomínky na minulost, moc dobré. A hlavního padoucha jsem teda neuhodla. Určitě se pustím i do dalších dílů série ;)

17.08.2022 4 z 5

Království hříšných Království hříšných Kerri Maniscalco

Tak tohle se četlo samo a moooc se mi to líbilo! Kombinace pekelných princů, magie, čarodějek a Itálie, prostě bomba. Ale kruciš, to vážně ten konec musel skončit takhle?! Kdo má vydržet do dalšího dílu! Doufám, že bude už na podzim!

13.04.2022 5 z 5

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Klasická Darcy, nebylo to úplně top, ale četlo se to samo. Asi mi tam chybělo více napětí a záhad, nevím. Ani hlavní hrdina mě nijak nezaujal. Snad bude příští strašidelný dům lepší.

13.04.2022 3 z 5

Řetězová reakce Řetězová reakce František Kotleta (p)

Přestože už tu není hlavní hrdina Michálek, i tak stál příběh za to. Moc se mi líbí, jak se lidé z tohoto světa nevzdávají, i když to často vypadá dost beznadějně. Takže za mě super počtení, které hezky zapadlo do zbytku série.

01.04.2022 4 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Stmívání je moje nejoblíbenější kniha a to už jsem poněkud staršího data :-D Krásný romantický příběh o lásce člověka a upíra, který nám ukazuje, že láska zvládne překonat všechny překážky.

02.10.2021 5 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Stephenie Meyer

Pro mě moc pěkné doplnění dílu Stmívání z pohledu Edwarda. Já jsem spokojená a dost dobře jsem chápala, proč neustále "fňuká". Pro fanoušky si myslím, že je to kniha která by jim neměla v knihovničce chybět.

27.09.2021 4 z 5

Bez duše Bez duše Lusy Adams (p)

Musím říct, že na to, že jsem na autorku narazila omylem, je příběh s Mac fakt super. Úžasný příběh o čarodějce smolařce, který je plný akce a chytne za srdce. Knihu jsem přečetla během dvou dnů a klidně bych pokračovala dál. Jo, stálo to za to a rozhodně půjdu do dalšího dílu a mezitím si přečtu prvotinu autorky Odstíny života a Hodnota krve :-)

23.08.2021 4 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Bylo fajn číst o Josie a jak se vzpamatovává z minulého případu. Ovšem tenhle nový případ byl na můj vkus příliš překombinovaný, zdlouhavý a konec prostě divný. Četlo se to dobře, ale byla jsem trochu zklamaná. Další díl si přečtu spíš proto, že chci vědět co nového než že bych netrpělivě čekala na vydání.

15.07.2021 3 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Och, krásně napsaný příběh z prostředí knihovny, krásně se mi to četlo, i mi na konci ukápla slzička.

09.06.2020 4 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Velice dobře čtivý příběh s detektivní zápletkou. Už se těším na další knihu autora.

10.03.2019 4 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

První dvě kapitoly mi trvalo, než jsem se začetla, ale pak jsem knihu hltala jedním dechem. Příběh byl moc pěkný, bylo zajímavé sledovat, jak se někdo nějak chová venku a jak to vypadá doma. Určitě si přečtu i další knihy od autorky.

18.03.2016 4 z 5

Nezdolná Nezdolná Karen Lynch

Musím říct, že tohle mi sedlo. Příběh o dívce, která má mnoho tajemství, je silná a přesvědčivá hrdinka. Úžasný svět, ve kterém najdete opravdu spoustu zajímavých bytostí. Samozřejmě je to úvod do světa, takže se těším, co nového zjistíme v dalším pokračování.

08.08.2023 4 z 5

Koruna z kostí a zlata Koruna z kostí a zlata Jennifer L. Armentrout

Jako, co na to říct? Prostě opět bomba! Hodně zvratů a akce hned od začátku, miluju to! Už ať je další díl

24.11.2022 5 z 5

Bez dechu Bez dechu Lusy Adams (p)

Úžasné pokračování série s čarodějkou Mac. V podstatě hned od začátku je plný akce a prostě vás to chytne a nepustí, dokud nejste na konci. Romantická linka jen naznačena a moc se mi líbí, jak se neustále postavy popichují. Rozhodně chci další díl a to ideálně hned!

16.07.2022 5 z 5