Turante Turante komentáře u knih

Modlitba za mlčení Modlitba za mlčení Linda Castillo

Opět moc pěkný thriller. Líbí se mi jak se vyvíjí postava Kate. Zajímavý příběh, dobře stupňované napětí. Určitě jdu i do dalšího dílu.

26.07.2022 4 z 5

Rančer a rudovláska Rančer a rudovláska Rebecca Winters

Pěkné letní romantické čtení, konec trochu uspěchaný, ale je to prostě harlekynka ;)

22.07.2022 3 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Moc pěkné zakončení série. Místy trochu roztahané, ale četlo se mi to skoro samo. Za mě jedna z lepších sérii fantasy :)

10.07.2022 4 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Moc dobré pokračování série, možná i o fous lepší než první díl. Líbilo se mi vykreslování Liiných potíží, historie Vendy i vzájemné vztahy mezi hrdiny. A konec? To prostě musíte hned pokračovat dalším dílem!

07.07.2022 4 z 5

Poločas rozpadu Poločas rozpadu František Kotleta (p)

Opět super, spoustu akce i myšlenek hlavní postavy. Hned se vrhám na třetí díl :)

25.03.2022 4 z 5

Píseň přežití Píseň přežití Paul Tremblay

V Americe se objevila supervzteklina, říkáte si, další kniha s nějakým virem, který pozabíjí skoro celý svět? Omyl, ústředním motivem knihy je přátelství dvou žen, které se snaží zachránit nenarozené dítě. Co vše musí zvládnout a přežít v chaosu, který nastane po vypuknutí nákazy? Za mě jízda plná napětí a stresu, kdy fandíte hrdinkám, ať to zvládnou.

11.03.2022 4 z 5

Dům u hřbitova Dům u hřbitova John Everson

Nebylo to vůbec špatné, líbilo se mi postupné seznamování Mika s Kate i druhá část, kdy došlo k vyvrcholení příběhu. Určitě by šlo rozvíjet linky některých aktérů, aby byl příběh ještě napínavější. Každopádně pokud by vyšla od autora další kniha, určitě si ji přečtu.

22.12.2021 3 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

Darcy prostě umí. Příběh je sice zvláštní kombinace strašidelného domu, romantiky a postapa, ale je to tak skvěle a napínavě vyprávěné, že vás to nepustí. Doufám, že brzy vyjde pokračování a jsem zvědavá, zda bude pokračovat z pohledu Clare nebo jiné postavy?

10.10.2021 4 z 5

Životní šance Životní šance Jude Deveraux (p)

Nebylo to vůbec špatné, ale přeci jen tomu něco málo chybělo. Jsem u Deveraux zvyklá asi na větší romantiku, čtivost. Možná je to i tím, že kniha vlastně není ukončená, což taky u autorky není zvykem. Každopádně se těším na pokračování a snad nebudu dlouho čekat :)

08.08.2021 3 z 5

Zkáza a naděje Zkáza a naděje Leigh Bardugo

Super zakončení série, četlo se mi to moc dobře, příběh pěkně plynul, závěrečná bitva i konec se mi moc líbil. Určitě se vrhnu na Zjizveného krále i Šest vran.

22.05.2021 4 z 5

Zřídla Zřídla Kristýna Sněgoňová

Velice zajímavý příběh, který se odehrává v Brně, což mám skoro za humny :-D Četlo se mi velice dobře, postavy byly sympatické, ale konec mě trochu zamrzel, protože mi tam chybělo nějaké větší vysvětlení, kdo, co, proč, jak. Možná je to nachystané na pokračování, ale jestli ne, tak hvězdička dolů.

15.05.2021 4 z 5

Medvěd a Slavík Medvěd a Slavík Katherine Arden

Trochu mi trvalo se začíst, ale pak se to pěkně rozjelo a hlavní hrdinka je mi moc sympatická. Líbí se mi zasazení do ruského prostředí i jejich mytologie. Hned jsem se vrhla na druhý díl.

08.12.2020 4 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Och,tak to se nám to pěkně rozjelo, asi začínám milovat Rhysanda. Příběh je čím dál lepší a lepší.

25.08.2020 5 z 5

Ztracená dcera Ztracená dcera Rick Mofina

Četlo se to velmi dobře, děj svižně plynul a upřímně, ten konec mě dostal, takže za mě super oddechovka.

13.08.2020 4 z 5

Předurčený Předurčený Benedict Jacka

Moc pěkná fantasy, od které jsem se nemohla odtrhnout. Těším se na pokračování.

03.07.2020 4 z 5

Nejhloupější anděl Nejhloupější anděl Christopher Moore

Ha, tak tohle byla hodně dobrá a vtipná oddechová četba!

10.06.2020 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Trošku slabší díl, hlavně díky nerozhodnosti hlavní hrdinky, ale rozhodně jdu i do třetího.

11.04.2020 4 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Dobře napsaný ducharsky román, četlo se mi to lépe jak Duch domu Ashburnů. Určitě si přečtu další knihy od autorky.

27.03.2020 4 z 5

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Mám ráda postapokalyptické příběhy, k čemuž patří i filozofovaní o smyslu života. To vše mi Metro splnilo. Příběh mě bavil, jen ten konec byl pro mě takový divný. Tak uvidím, co další díly.

24.02.2020 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Bože, tak tahle kniha mě vážně strašně bavila! Neuvěřitelně vtipná a erotická, prostě mňam :D Vzhůru na další díl.

21.10.2019 4 z 5