Turante Turante komentáře u knih

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Moc pěkný, romantický příběh, oddechovka, která vás bude bavit. Seriál ponechal pouze hlavní body, ale rovněž jej mohu doporučit ;)

22.05.2021 3 z 5

Vládci popela Vládci popela Scott Reintgen

Tak to byl hodně zajímavý příběh! Líbilo se mi vyprávění z pohledu všech 3 postav, nejvíce jsem fandila Imeldě. Trochu mě drásalo večerní chystání popela Fénixů, naštěstí tam bylo zmíněno jen párkrát. Ale příběh byl úžasný, prostě začnete číst a nemůžete se odtrhnout. Od autora jsem ještě Nyxii nečetla, ale díky Vládcům popela se do ní hned pustím.

08.04.2021 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Moc se mi líbilo, jak se Cealina vyvíjela, tenhle díl byl plný objevování sebe sama.

15.10.2020 4 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Krásný závěr trilogie, tleskám autorce, že to dopadlo, jak bych si to představovala.

25.08.2020 5 z 5

Remade Remade Alex Scarrow

Jako joo, s mou představivostí to bylo pěkně nechutné a zaujalo mě to tak, že jsem se nemohla odtrhnout. Takže si rozhodně seženu další díl.

26.07.2020 4 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Trošku slabší díl skrz duchařskou tématiku, ale na druhou stranu samotný příběh vás vtáhne a doufáte v dobrý konec :D

25.06.2020 3 z 5

Kouřový démon Kouřový démon Patricia Briggs

Joo, tak to byl zase jeden z dílů nacpaný akcí. Moc se mi líbí, jak se vyvíjí Mercyina postava.

20.06.2020 5 z 5

Ďábel nosí kilt Ďábel nosí kilt Suzanne Enoch

Hmmm, moc pěkná slaďárna, a proto si přečtu i další díly.

21.05.2020 4 z 5

Pozvaní Pozvaní Jennifer McMahon

Četla jsem od autorky už Zimní lidé a musím říct, že jsem se u ní bála více než u Pozvaných. Ale čte se to opravdu moc dobře, takže doporučuji.

20.05.2020 4 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Super duchařský a přitom romantický příběh se sympatickou hrdinkou. Jen houšť a rychle na další dál :-)

04.04.2020 4 z 5

Království Království Amanda Stevens

Opět skvělý příběh o Amélii a další zajímavé informace z jejího života. A teď rychle na další díl :)

04.04.2020 4 z 5

Magie vítězí Magie vítězí Ilona Andrews

Och, och, tak tohle byl opravdu závěr, co stál za to! Až mě mrzí, že série s Kate končí. Takže doufám, že vyjdou další knihy z jejího světa, protože ten za to rozhodně stojí!

29.12.2019 5 z 5

Krev pro rusalku Krev pro rusalku Kristýna Sněgoňová

Tak tahle kniha byla opravdu velice zajímavá. Hlavní hrdina byl prostě člověk a další hrdinka víla. Určitě stojí za to si knihu přečíst. A doufám, že bude pokračování!

06.02.2019 4 z 5

Hitokiri Hitokiri Oskar Fuchs (p)

Úžasně napsané fantasy, zamilovala jsem si hlavního hrdinu a jeho humor. Určitě si přečtu i Frosta a doufám, že autor napíše další knihy s tímto hrdinou ☺️

06.01.2019 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Vcelku dobrá detektivka, ale určitě se najdou lepší.

28.12.2018 3 z 5

Magie střelného prachu Magie střelného prachu Ilona Andrews

Super příběh z mého oblíbeného světa, Andrea se mi vždy hodně libila, tak bylo fajn se dozvědět něco blíže i o někom jiném než Kate a Curranovi.

29.11.2018 4 z 5

První hrob napravo První hrob napravo Darynda Jones

Super vtipný duchařský příběh, který obsahuje zase něco jiného. Rychle jdu shánět další díl ????

12.11.2018 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Skvělé příběhy ze světa Harryho Pottera, nadšencům se prostě budou líbit, ale určitě i ostatním :-)

12.09.2018 5 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Miluju knihy o zombících. Tahle vás chytne a nepustí, ale přeci jen, trošku mi přijde obšlehnutá ze všech ostatních knih a seriálů o zombíkách. Nepřichází s ničím novým, ale příběh je super ;-)

11.07.2018 3 z 5

Magie změny Magie změny Ilona Andrews

Miluju když se Kate naučí a dozví nové věci :-)

20.02.2018 5 z 5