VerRyNDA VerRyNDA komentáře u knih

Slavík Slavík Kristin Hannah

Jedna z nejhezčích knih, které jsem s touto tematikou četla.

10.07.2018 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Připravte si kapesníčky a s chutí do čtení!

13.02.2017 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Knihy s tematikou holocaustu mne baví.... Super provázáný příběh od zacatku az do konce

23.07.2016 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Kniha se mi velice líbila díky překvapivým zvratům. Chvíli jsem myslela, ze konec bude smutný, poté mi pluly myšlenky na šťastný konec...... Život je nevyspitatelný...

10.07.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Moje prvni kniha tohoto žánru :-) Musim rict,ze jsem nečekala takovýto konec.... Opravdu pěkná kniha, ke konci me nedonutilo nic přestat číst :-D

24.02.2016 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Příběh zase z uplně jiného soudku. Většinou čtu knihy z německého prostředí a tato kniha poukazuje, na život kolem Ruska a okolí. Kniha byla velice zajímavá a přečetla jsem ji za svitu slunce na pláži, a tak jsem někdy měla pocit zimy s postavami v knize.

03.01.2016 5 z 5

Cesta zpátky Cesta zpátky Erich Maria Remarque (p)

Přečetla jsem tuto knihu za jeden den. Tuto knihu bych doporučovala jako maturitní četbu - je zde vidět "ztracená generace" ve své celé kráse.

03.01.2016 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Dnes jsem knihu dočetla.... Včera po strhujícím závěru jsem si musela dát den pauzu a smířit se s jiným koncem.. Krásný příběh, který upoutá pozornost a nelze se odtrhnout.

06.11.2015 5 z 5

Miluj bližního svého Miluj bližního svého Erich Maria Remarque (p)

Popravdě od této knihy jsem čekala daleko víc. Místy jsem se ztrácela v postavách. Konec mě potěšil.....

05.09.2014 3 z 5

Nebe nezná vyvolených Nebe nezná vyvolených Erich Maria Remarque (p)

Krásná četba, od začátku do konce. Posledních 100 stran jsem jen seděla a opravdu málo věcí mě dokázalo od knihy dostat. Konec jsem dočítala se slzami v očích a nemohla jsem uvěřit, co se stalo.

05.09.2014 5 z 5

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

Tuto knihu jsem začala číst s pocitem zoufalé osoby, po pár stránkách jsem se začala měnit v uplně jinou osobu. Vyrovnaná, spokojená sama se sebou to je teď mé já.

08.09.2013 5 z 5

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

Knížka k maturitě. Čte se celkem dobře, ale chvilkama jsem se v ní ztrácela. Jediné, co bylo zajímavé byl konec.

31.07.2013 3 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Knížka plná citů. Hezky se mi četla na dovolené. Doporučuji, krásná a přeci zaujme.

30.07.2013 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Tuto knihu jsem začlala číst kvůli povinné četbě a nelituji toho. Zábavná kniha od začátku až do konce. Viděla jsem i film a obojí výborné.

04.07.2013 5 z 5

Tři kamarádi Tři kamarádi Erich Maria Remarque (p)

Velice zajímavá kniha. Remarque zde používá různá přirovnání a citáty, které jsou opravdu dost poutavé. Krásná povinná četba.

04.07.2013 5 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Nejhezčí kniha kterou jsem kdy četla. Konec jsem četla se slzami v očích a pořád si říkala, že to snad ..... přežije! Doporučuji přečíst je to zas jiný pohled na válku a pohled myslím velice dechberoucí, tedy aspoň v nákých částí.

09.01.2013

Smrt v Benátkách Smrt v Benátkách Thomas Mann

Knihu jsem přečetla kvůli povinné četbě. Není nejhorší, ale neni ani fascinující.

21.11.2012 2 z 5

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Sice jsem tuto knihu četla poměrně dlouho, ale určitě za to stála. Autor by nemusel tolik popisovat děje, ale i tak tato knížka byla opravdu velice zajímavá. Při posledních stránkách velice smutná, ale tento konec mi byl jasný už nějakou dobu. Stinga dokázal to, o co se pokoušel celou knihu, ale jen to probuzení.......

13.09.2012 5 z 5