vladka16 vladka16 komentáře u knih

Říční znamení Říční znamení Patricia Briggs

Okomentovat můžu tím, že se mi to líbí. Zatím nemám pocit, že potřebuju změnu, což se mi někdy stává. Uvidím co dalšího se bude dít.

08.03.2021 5 z 5

Stříbrná relikvie Stříbrná relikvie Patricia Briggs

Málo kdy se mi stává, že série si tak dlouho udrží mou pozornost. Tady zatím trvá a moc se mi to líbí, tak že potřebuji další díl.

06.03.2021 5 z 5

Zkřížené hnáty Zkřížené hnáty Patricia Briggs

Tak - dočteno , stále trošku čekám, že mě to přestane bavit. Zatím dobrý. Tak že jdu na další díl.

04.03.2021 5 z 5

Železný polibek Železný polibek Patricia Briggs

Čekala jsem , že mě to pustí, ale nestalo se tak. Slupla jsem to jako malinu a já mám maliny ráda.

Krevní pouto Krevní pouto Patricia Briggs

Autorka má pěkně bujnou fantazii , tak, že jedem dál.

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Jsem překvapená, a to tak, že příjemně.

27.02.2021 5 z 5

Třetí kruh Třetí kruh Amanda Quick (p)

Prostě oddechovka s trochou napětí. Pro zimní večer akorát. Dám si pauzu a jdu hledat něco napínavějšího

12.02.2021 5 z 5

Srdce v sázce Srdce v sázce Alyxandra Harvey

Zajímavé, nápadité ,čtivé. Je to oddechovka ,mě se líbila.

01.02.2021 5 z 5

Máš proč věřit Máš proč věřit Jessica Inclán

Tento díl jsem slupla jako malinu. Pro mě by mohl být jako první, ale vůbec to nevadí , jak to je. Seznámila jsem se s dalšími postavami a líbilo se mi to moc. Tak hurá na další díl.

23.01.2021 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Myslela jsem si, že jsem si k postavám už vytvořila určitý vztah a názor na ně. No ale věci se dějí, je to paráda, moc jim všem fandím i když někomu víc, druhým míň zajímavě se to vyvíjí, líbí se mi pokračování.

06.01.2021 5 z 5

Cesta věčnou nocí Cesta věčnou nocí Veronica Rossi

Jo takhle to mám ráda, tak že další díl.

14.11.2020 5 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

První díl jsem četla s tím, že se nechám překvapit. A vyšlo to, líbilo se mi to, tak jdu na druhý díl.

14.11.2020 5 z 5

Meč krále Meč krále Ann Marston

Po několika kapitolách jsem zjistila, že už jsem knížku četla. Vůbec mi to nevadilo, měla jsem to jako příjemné , napjaté a oddychové čtení. Pustím se i do následujících dílů, ráda si to zopáknu.

08.11.2020 5 z 5

Vůně jasmínu Vůně jasmínu Corina Bomann

Milý příběh

26.10.2020 5 z 5

Vyhořelá Vyhořelá Kristin Cast

Vždycky si říkám,že až to dočtu,dám si pauzu.No,nedám,tento díl jsem měla přečtený velice rychle.A moc se mi líbil,tak,že se nedá nic dělat jdu na další.Jsem napnutá jako kšandy.

31.07.2020 5 z 5

Zrazená Zrazená Kristin Cast

Jo,má to spád a hezky to pokračuje,těším se na další díl.

16.07.2020 5 z 5

Rubínový kruh Rubínový kruh Richelle Mead

Celá série se mi líbila.Podezřívám paní spisovatelku,že se se všemi dobře zná a popisuje nám jejich příběhy.Nebo,že by to byla jen její fantazie?Možná,možná,možná....

07.07.2020 5 z 5

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Dočetla jsem,Rosa už dospívá,naložila si toho požehnaně,jdu jí i všem ostatním držet palce do dalšího dílu.

20.06.2020

Kniha života Kniha života Deborah Harkness

Pro mě to nemělo chybu.

09.10.2019 5 z 5

Královna věštců Královna věštců Lynn Flewelling

Dnes jsem dočetla tento poslední díl.Nenudila jsem se ,obdivuji schopnost psát takovéto příběhy,kde se postavy na čas stávají mími přáteli,nebo nepřáteli.Prožít dobrodružství,strasti i štěstí společně s nimi a pak se zachumlat do peřin a těšit se na pokračování.Moc se mi to líbilo.

04.05.2019 5 z 5