Vousa Online Vousa komentáře u knih

Město mečů Město mečů Robert Jackson Bennett

Přečetl jsem celou trilogii. Nápad, postavy, i celé jak je to napsané je super, má to jen jeden problém- všechny tři knihy jsou stejné, jak podle šablony. Po prvním dílu ničím nepřekvapí.

Město schodů Město schodů Robert Jackson Bennett

Přečetl jsem celou trilogii. Nápad, postavy, i celé jak je to napsané je super, má to jen jeden problém- všechny tři knihy jsou stejné, jak podle šablony. Další díly ničím nepřekvapí.

04.10.2024 4 z 5

Inferium Inferium Roman Bureš

Kniha o pekle, jejíž čtení rozhodně peklo nebylo. Dobrá a zábavná myšlenka.
PS: Všimli jste si že v každé knize Romana Bureše je ubližováno nějakému dítěti?

04.10.2024 4 z 5

Útěk do pekel Útěk do pekel František Niedl

Mám rád knihy Františka Niedla, ale vždycky když překročí rok 1800 našeho letopočtu, je to průser. Knihu jsem dočetl jen proto že mně zajímalo kdo toho hajzla (Pavla Vencla) konečně oddělá.

Brigády duchů Brigády duchů John Scalzi

Miluju tuhle sérii. První trilogie je pro mě ale Sci-fi s velkým S. A tohle zakončení se dokonale povedlo.

Válka starého muže Válka starého muže John Scalzi

Miluju tuhle sérii. První trilogie je pro mě ale Sci-fi s velkým S.

Poslední kolonie Poslední kolonie John Scalzi

Miluju tuhle sérii. První trilogie je pro mě Sci-fi s velkým S.

Příběh Zoe Příběh Zoe John Scalzi

Miluju tu sérii, ale tenhle díl je opravdu naprosto zbytečný. Nechci stejný příběh slyšet dvakrát. První trilogie je pro mě ale Sci-fi s velkým S.

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M. W. Craven

Celá série je dokonalá. Jen ten čtvrtý díl byl docela slabší, ale Botanik reputaci napravil.

Černé léto Černé léto M. W. Craven

Kurátor Kurátor M. W. Craven

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M. W. Craven

Nejslabší kniha série. Ale i tak se jedná o velmi dobré čtení. Doporučuji

04.10.2024 3 z 5

Botanik Botanik M. W. Craven

Zřídla Zřídla Kristýna Sněgoňová

Nedočetl jsem. Postavy jsou ploché a nezajímavé, stejně jako většina děje. Řekl bych že celý příběh je opředený tajemnem nicoty.

04.10.2024 odpad!

Čti mi před spaním Čti mi před spaním Charlotte Cooke

Hvězda jen za krásné ilustrace. Jinak bída.

03.01.2024 1 z 5