WaN635 WaN635 komentáře u knih

Inspektor s velkým ptákem Inspektor s velkým ptákem František Niedl

Musím s nadšením říct, že Tim opět nezklamal a výborně se četl. Esmeralda i Britt ho výborně doplnili :) Kniha má vše napětí, humor, recesi a to já u knih kvituji

16.07.2021 5 z 5

Dívka na neděli Dívka na neděli Pip Drysdale

Za mě překvapivě dobré. Od knihy jsem čekala jen to,že s ní zkrátím dlouhou chvíli, ovšem do sebe mě rychle ponořila a vynořila jsem se až s poslední stránkou :) .

14.07.2021 4 z 5

Inspektor Prevít Inspektor Prevít František Niedl

Jako tohle jsem vůbec nečekala. Za mě naprosto super. A i když bych ho doma nechtěla, za mě Prévit super :)

Dovolená s moderním fotrem Dovolená s moderním fotrem Dominik Landsman

Líbilo se mi to, přečteno na jeden zátah v letadle :)

Stíny minulosti Stíny minulosti Linda S. Howington

Četlo se mi to moc dobře, kniha byla oddechová. Hlavní hrdinové sympaťáci

Dům stínů Dům stínů Pamela Hartshorne

Kniha se mi četla dobře, i přesto, že jsem zhruba od 20 stránky tušila zápletku. Na škaredé počasí a domácí pohodu je tato kniha jak dělaná :)

24.06.2021 4 z 5

Všechno, jen ne pravda Všechno, jen ne pravda Gillian McAllister

No, upřímně musím říct, že se mi to moc nelíbilo. Bylo to zřejmě tím, že hlavní ženská postava mi byla celkem nesympatická. Přesně typ ženy, která musí všechno vědět, šťourat, pátrat, aby nakonec skončila sama. Tady to má jiný konec, ovšem v běžném životě většina žen takový happyend nemá. Dočetla jsem jen proto, že nerada nedočítám knihy.

10.06.2021 2 z 5

Ztracené dcery Ztracené dcery Joy Ellis

Napínavé čtení, pro mě překvapivé vyústění. Ráda si přečtu další díl

08.06.2021 4 z 5

Píšťalka Píšťalka John Grisham

Po dlouhé době Grishamova kniha a moc se mi líbila. Prvotní povídka na jedničku. Samotná kniha má pomalejší rozjezd, ale potom děj nabírá slušné grády. Závěr knihy mě uspokojil, vše dopadlo, jak mělo :)

03.06.2021 4 z 5

Sekta Sekta Mariette Lindstein

Jj, za mě dobrý. Kniha se pro mě pomalu rozjížděla, ale najednou se člověk dostane do bodu, kdy již nechce knihu odložit. Musím říct, že za mě je neuvěřitelné, jak jsou někteří jedinci zmanupulovatelní a co si nechají od dalšího člověka líbit.

25.05.2021 4 z 5

Svědkyně Svědkyně Sandra Brown

Jako oddechovka je kniha super. Od začátku tušíte, jak to dopadne, ale stejně knihu neodlozite a čtěte dokud nejste na konci.
Kniha je napínavá i romantická :)

21.05.2021 5 z 5

Síla naděje Síla naděje Barbora Walterová Benešová

Silné životní osudy. Gábina z naivní husičky dospěla v silnou ženu.
Většina čtenářů píše, že jim byla Gábina nesympatická a Ondřej ano. U mě to bylo zřejmě naopak, Gábina sic svůj životní pád zapříčinila sama, ovšem rychle pochopila a zvítězila.
Já si nemůžu pomoct, ale Ondra mi přišel po rozvodu jako typický chlap, vždyť se přestěhoval přes půlku republiky, tak jak chtěl udržet pravidelný kontakt s dětmi?
Jinak kniha se s těžkým srdcem četla sama, pořád jsem musela pokračovat, abych se dozvěděla, jak to s Ondrovymi dětmi nakonec dopadne. Naštěstí dobře a já mohla s klidnějším srdcem jít spát.

20.05.2021 4 z 5

Zlodějské ticho Zlodějské ticho Petra Nachtmanová

Nevím jestli je vhodné k této knize říct, že se mi líbila, zvlášť potom, čím si Julie prošla. Kniha byla čtivá,postava Ivany mi byla sympatická, ovšem vyhořelá životem. Co říct k Julii? Bohužel si myslím, že čím dál více žen žije podobným způsobem, kdy si zřejmě zapomenou vážit sami sebe nebo mají pocit, že bez toho druhého to nezvládnou.
Závěr knihy dal naději nejen Ivaně, ale i Julii, prožít v životě ještě krásné věci spojené s láskou.

17.05.2021 4 z 5

Nádech do ticha Nádech do ticha Cath Staincliffe

Tak tato kniha mě neuvěřitelně vtáhla a nedokázala jsem ji odložit. Těžké téma těžké doby. Událost, kterou nikdy nikdo nechce prožít.
Příběh o osmi lidech, kteří mají své starosti a míří na stejné místo.
Kniha postupně nabírá neskutečné tempo, a člověk doufá, že to nedopadne tak, jak to dopadlo.

06.05.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Jako za mě ano :) líbilo se mi to, bylo to čtivé. Čtení chvílemi děsivé, závěr překvapivý.

06.05.2021 4 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Uff, co napsat ke knize ze které Vás bolí u srdce a nutí Vás přemýšlet a rozjímat, zda-li někdy neděláte podobnou chybu vůči vlastním dětem.
Matku Báry jsem nesnášela od první stránky, otcem jsem opovrhovala. Katka byla puberťačka a přesně tak se vůči Báře chovala.
Bára byla úplně normální, citlivá, přemýšlející 12leta holka, kterou psychicky týrala její matka.
Smutný, silný příběh nepochopeného dítěte.

04.05.2021 5 z 5

Dva druhy pravdy Dva druhy pravdy Michael Connelly

Harry opět a zase nezklamal. 2 případy, 2 rozuzlení.
Harry dozrává jako víno a pálí mu to lépe, než kdoví jakému mladíkovi. Ve vztahu s dcerou všechno klape.
Za mě plných pět hvězdiček :)

28.04.2021 5 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Autorka od prvního dílu nejen, že laťku drží, ba naopak ji zvyšuje. Sayer je naprosto skvělý případ kladného hrdiny - chytrá, odvážná, bojovná, nezkorumpovatelná.
Co říct k samotnému 3 dílu - je to bomba od prvního slova až k poslednímu. Příběh promyšlený, kniha nemá jediné hluché místo. Samotná postava Sayer se vyvíjí, má rodinu, dá se říct, že v osobním životě dojde k velkému posunu. Linka s Jackem se uzavřela, za to se otevírá nová se subjektem 037. Těším se na další díl, snad to nebude na dlouho.

24.04.2021 5 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Přesně to, co jsem od knihy očekávala, jsem dostala. Kniha byla pro mě oddechová, pravdivá, četla se mi velmi dobře. Pro mě tam nebyl žádný kladný a ani záporný hrdina.
Prostě obyčejný příběh o obyčejném životě, obyčejných lidi a obyčejných starostech. A i přesto mě dokázal pohltit a knihu jsem nechtěla odložit.

22.04.2021 4 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Bohužel, za mě zklamání, kniha se mi nelíbila. Přišla mi přehnaná, k 7 letému dítěti nepravděpodobná.
Ani jedna postava si nezískala mé sympatie, naopak dospělé postavy jsem chvílemi nechápala.
Otevřený konec se mi nelíbil, pokud by bylo pokračování, tak s velkou pravděpodobností po knize nesáhnu.

20.04.2021 2 z 5