WaN635 Online WaN635 komentáře u knih

Teď, nebo nikdy Teď, nebo nikdy Harlan Coben

No, pro mě asi nejslabší kousek autora. Začátek slibný, konec překvapující. Bohužel většina knihy zdlouhavá nuda. Přitom námět super, jen se to prostě táhlo.

04.11.2021 3 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Odporné, odpudivé, zavrženíhodné. Přesně takové chování je pro Luciena typické, a přitom s tak prudce inteligentní myslí, by mohl dokázat spoustu dobra. Huntera mi bylo líto, Garcia v tomto díle perfektní. Ale upřímně, musím si dát od Roberta chvíli pauzu, protože tento díl budu nějakou dobu zpracovávat.

02.11.2021 4 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Čekala jsem něco úplně jiného, ale ve finále mi to vůbec nevadilo. Kniha plynula v pomalejším, ale smyslu dávajícím tempu. Mám ráda knihy, kdy se postupně dozvídám o životě postav další a další skutečnosti.
Úplně jsem se s postavami sžila a jsem si jistá, že bych se podřídila i já pravidlům Domova.
Konec dobrý, všechno dobré :)

22.10.2021 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

(SPOILER) Od autorky jsem četla Manželé odvedle a nic moc mě kniha nenadchla. Ovšem tohle bylo úplně jiné kafe . Kniha se rozjíždí a každou stránkou je zajímavější, nemohla jsem se od knihy odtrhnout.
Vraha jsem podezírala, ale s jistotou jsem neurčila.
Spoiler: chvíle, kdy jeden z hostů navrhne, ze zavraždí jednoho z nich (podezřívali ho) byla pro mě děsivá

18.10.2021 5 z 5

Cos to udělal? Cos to udělal? Matthew Farrell

Napínavá kniha. Sice jsem od začátku tušila, kdo je hlavním zaporakem, ale ani tak mi to nezkazilo dobrý dojem z celé knihy.
Příběh rychle ubíhal, měl spád. Kniha pro mě neměla hluché místo, takže dávám za pět :)

13.10.2021 5 z 5

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Hodně dobré. Rozhodně dávám 5 hvězdiček, knížka se čte moc dobře od začátku až do konce. Hlavní hrdina je pro mě sympaťák, s lehce netradičními metodami.

11.10.2021 5 z 5

Ztracené střípky Ztracené střípky Tim Weaver

Autora mám ráda, a na vydání této knihy jsem se moc těšila.
Knížka byla čtivá, poměrně zamotaná a až do konce jsem vlastně pořád pátrala po tom, co z toho nakonec vyjde.
I přesto, že hrdinka byla sympatická, Travis pro mě ještě více, tak prostě David Raker je někde úplně jinde :) .
Takže doufám, že si autor tímto samostatným titulem od Davida odpočinul a může nám ho začít zase pomalu, ale jistě servírovat :) .

09.10.2021 4 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Rozhodně ano! Kdo rád čte příběhy Chrise Cartera, neměl by si nechat utéct, tento zatím poslední počin. Kniha napínavá, chvílemi krutá, dynamická a konec tentokrát přišel v relativně poklidném tempu.

04.10.2021 5 z 5

Dívka pod hladinou Dívka pod hladinou Andrew Mayne

Stejně jako většina čtenářů mám přečtenou sérii Naturalisty, kde ze Šelmy a Hračkáře jsem byla nadšená, ovšem další díly mě nenadchly. Proto jsem byla velmi zvědavá, jak se mu bude líbit Sloan. Takže Sloan je bezpochyby sympatická, poměrně zábavná, mimořádně odvážná a nadmíru inteligentní žena, maminka a policistka. Kniha mi sedla, i přesto, že jsem se občas ztrácela v uváděných odborných termínech. Pokud je tato kniha první v zamýšlené sérii, dám jí zřejmě šanci :)

01.10.2021 4 z 5

Tajnosti a lži Tajnosti a lži Brenda Novak

Kniha byla super. Nic jsem se s ní nečekala, o to víc mě mile překvapila.
Příběh samotný pěkně odsypaval,měl spád a nakonec přes okliku došel ke svému cíli.
Musím říct, že styl psaní mi připomínal mou oblíbenou Sandru Brown, takže jsem byla opravdu spokojená.

17.09.2021 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Buď už jsem Huntera přesycená, nebo byla tahle kniha pro mě jednoduše zklamáním. Spojení FBI a mých oblíbených detektivů se mi nelíbilo. Jinak vyvrcholení knihy se mi četlo dobře, jen se k tomu konci dopracovat.
Jinak útěk Luciena mě navnadil.

13.09.2021 3 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

V komentářích bylo již vše řečeno, jen bych se opakovala. Super čtivé, napínavé. Dnes již oddech a zítra jdu na dalšího Huntera.

08.09.2021 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

No tak tohle byla jízda!! Kniha byla děsivá, zvrácená, ale hrozně čtivá a napínavá.
Rozhodně nešla odložit!
Musím sáhnout po dalším díle.

07.09.2021 5 z 5

Lovec Lovec Jack Heath

Když jsem knihu začala číst, vůbec jsem netušila, že se jedná o díl druhý. Takže v první chvíli jsem byla z Tima dosti zděšená a nechápala jsem ,,vo co gou,,.
Každou přečtenou stránkou jsem se nořila víc do příběhu a kupodivu, i přes dosti pochybné Timovy stravovací návyky, se mi kniha líbila a přidávám se ke čtenářům, kteří netrpělivě budou vyčkávat na pokračování.

05.09.2021 4 z 5

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Přečteno jedním dechem, líbilo se mi to. U některých částí knihy jsem úplně trnula a velmi jsem je prožívala. Za mě rozhodně ano.

31.08.2021 4 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Drsné a to jako hodně. Vraždy odporné, vyvrcholení překvapivé. Rozhodně jsem uvítala krátké kapitoly a na to, že to byla celkem hrubá kniha, tak dej pěkně odsypal.

30.08.2021 4 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

(SPOILER) No, tak bohužel musím jít proti proudu. Za mě tedy ne. Příběh 0, zápletka 0, překvapení 0. Vlastně celé je to pouze o ,,šukání,, a ,, dělání se,, jeden pro druhého.
Za mě zklamání a při psaní této recenze, jsem si uvědomila, že i 3 hvězdičky jsou moc a o jednu ještě hodnocení snížím.

24.08.2021 2 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Uff. Smutná, bolestná kniha. Zároveň plná naděje a touhy žít. Přečteno za pár hodin, i přes těžké téma knihu nešlo odložit.

23.08.2021 5 z 5

Inspektor s velkým mozkem Inspektor s velkým mozkem František Niedl

Nemůžu jinak než dát za 5 hvězdiček. Každým dílem Timothy zvyšuje svou kvalitu. Kniha má spád, je čtivá, zábavná. Párkrát jsem se opravdu od srdce zasmála. Doufám, že bude další díl, neboť Timothyho sarkazmus by mi velmi chyběl.

18.08.2021 5 z 5

Obranná reakce Obranná reakce Michael Connelly

Nemůžu jinak než dat za 5. I přes pro mě pomalejší začátek to bylo super čtení. Connelly je jeden z mých nej spisovatelů a zde opět nezklamal.
McCaleb pro mě skvělý hlavní hrdina, od začátku jsem mu fandila a věděla jsem, že si budeme rozumět ;) .
A měla jsem pravdu, teď ještě musím někde sehnat díl druhý.

13.08.2021 5 z 5