Warty Warty komentáře u knih

Zhubni Zhubni Richard Bachman (p)

Byla to moje první kniha od Kinga a musím říct, že jsem byla celkem příjemně překvapená. Bylo to napínavé od začátku až do konce, i když ten mě trošku zaskočil.

05.07.2019 4 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Opět naprosto bezkonkurenční. Zápletka skvělá, napínavé od začátku až do konce, rozuzlení, jak se patří. Nesbo prostě umí.

30.06.2019 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Musím říct, že mě kniha vůbec nezaujala, od začátku jsem se nudila a v půlce to vzdala.

21.06.2019 1 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Začátek velice slibný, ale závěr a rozuzlení mě vyloženě zklamalo. Navíc celé pozadí případu mi přišlo dost nepřesvědčivé.

02.06.2019 3 z 5

Kapesní průvodce inteligentní ženy po vlastním osudu Kapesní průvodce inteligentní ženy po vlastním osudu Pavel Tigrid

Nejedná se rozhodně o nějaké jednoduché čtení, takže kniha asi není úplně pro každého. Ale i tak jednoznačně stojí za přečtení, neboť jsou v ní obsaženy nadčasové myšlenky. Jen má člověk po dočtení trochu pocit, že jako národ za moc nestojíme...

31.05.2019 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Napínavé od začátku až do konce. Do poslední chvíle jsem neměla tušení, kdo je vrah, takže rozuzlení pro mě bylo celkem překvapivé. Určitě si přečtu i další díly.

04.05.2019 4 z 5

Pianista Pianista Władysław Szpilman

Přečetla jsem už spoustu knih s tématikou druhě světové války a holocaustu, ale i tak mě stále udivuje, co jsou lidé schopni dělat si navzájem. Strhující příběh, přečtený jedním dechem. Jednoznačně doporučuji!

27.04.2019 5 z 5

Panenka Panenka Joy Fielding

Naprosto strhující od začátku až do konce. Závěr zcela nečekaný. Prostě kniha, jak má být.

26.04.2019 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Opět od počátku napínavý příběh se zajímavým a nečekaným rozuzlením. Doporučuji!

21.04.2019 4 z 5

Žert Žert Milan Kundera

Z knihy mám trochu smíšené pocity, vlastně ani nelze říct, jestli se mi líbila, nebo ne. Styl, jakým je kniha napsána se mi líbil, občas jsem se ale ztrácela v tom, kdo zrovna příběh vypráví (občas mi to dokonce došlo až dost pozdě). Není to špatné, ale...

08.04.2019 3 z 5

Den pro Šakala Den pro Šakala Frederick Forsyth

Velmi napínavá a zajímavá kniha, možná trochu stroze napsaná. Ale i tak se čte velice dobře.

10.03.2019 4 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Tak trochu nevím, co o příběhu napsat. Upřímně jsem asi čekala něco trochu jiného, zvláště s ohledem na to, že se údajně jedná o skutečný příběh. Z vyprávění z Osvětimi by člověku měla naskakovat husí kůže, ale z tohoto vyprávění mám spíš pocit, jako by se tam vlastně tak špatně nežilo... Z knihy jsem spíše zklamaná.

02.03.2019 2 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Nuda, nuda, nuda! Vůbec nerozumím tomu, proč tohle někdo vydával. Dočetla jsem to jen se sebezapřením. Navíc jsem se skoro na každé straně přistihla, že přemýšlím nad tím, jestli náhodou v té větě nemá být místo čárky tečka, takže ani stylisticky to za moc nestálo.

24.02.2019 1 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Musím říct, že mě kniha příjemně překvapila. Bylo to napínavé od začátku až do konce, chvílemi mi dokonce běhal mráz po zádech. Doporučuji!

23.02.2019 5 z 5

Marokánka Marokánka Christine Mangan

Velice zajímavý příběh vyprávěný nápaditým způsobem. Rozuzlení celé zápletky pro mě bylo celkem překvapivé. Celkově mohu knihu jen doporučit, je to takové pohodové víkendové čtení s trochou napětí a záhadna.

17.02.2019 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Nesbo opět nezklamal. Skvělý příběh plný napětí a zvratů. A to zakončení... Prostě paráda :-)

20.01.2019 5 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Kniha předčila moje očekávání. Velice čtivá a zajímavá. Doporučuji!

12.01.2019 5 z 5

Slepý vrah Slepý vrah Margaret Atwood

Skvělá kniha. Zpočátku jsem z ní byla trochu zmatená a chtěla ji odložit, ale jsem moc ráda, že jsem to neudělala. Příběh je sice v zásadě dost smutný, ale i tak stojí rozhodně za přečtení.

06.01.2019 5 z 5

Spasiteľ Spasiteľ Jo Nesbø

Opět prostě dechberoucí. Skvělý a velice dobře propracovaný příběh, plný zvratů a napínavý až do posledního řádku.

31.12.2018 5 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Jedním slovem úžasná. Plná zvratů, závěr zcela nečekaný :-) Všem vřele doporučuji.

21.12.2018 5 z 5