Warty Warty komentáře u knih

Dva proti Říši Dva proti Říši Jiří Šulc

Velice dobře a čtivě napsané. Přestože člověk ví dopředu, co se stane a jak to dopadne, i tak je to velmi napínavá kniha. Mohu jen vřele doporučit.

13.12.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Velmi čtivé, zajímavá zápletka i její rozuzlení. Dívka v ledu se mi ale líbila o trochu více. I tak kniha nezklamala.

04.11.2018 4 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Opět skvělý příběh, skvělé zpracování a ještě lepší rozuzlení zápletky. Nesbo prostě znovu nezklamal. Doporučuji na 100 %.

02.10.2018 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Neurazí, nenadchne...Není to sice špatné - takové vcelku pohodové čtení; nic moc napínavého nebo něco, co člověku na dlouho utkví v paměti, možná kromě postav, neboť ty jsou do jedné poměrně zvláštní.

29.09.2018 2 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Musím říct, že se mi kniha moc nelíbila, ale i tak jsem ji dočetla. Celý příběh mi přišel takový zvláštní, bez jiskry, v podstatě jsem se u toho dost nudila. Od Nesba jsem čekala mnohem víc.

24.08.2018 2 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Velmi čtivě napsané a napínavé až do konce.

19.08.2018 4 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Jako vždy u tohoto autora napínavé až do konce. Skvělá zápletka a nečekané rozuzlení. Mohu všem jen doporučit.

22.07.2018 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Začátek je prostě strhující, člověk nemůže přestat číst. Konec a rozuzlení mě však trošku popravdě zklamalo. Celkový dojem je ale i tak velmi dobrý a knihu můžu jenom doporučit.

29.06.2018 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Pro mě zatím nejméně zajímavá kniha ze série. I tak ovšem dobře napsaná, závěr zcela nečekaný a překvapivý.

16.06.2018 3 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Velice povedené, napínavé až do konce, rozuzlení zápletky nečekané. Za mě pět hvězd a vřelé doporučení k přečtení :-)

22.04.2018 5 z 5

Ve stínu mafie Ve stínu mafie Jozef Karika

Hodně drsné, nic pro slabé povahy. Chvílemi se mi i dělalo docela zle, a to se považuji celkem za otrlého člověka. Ale jinak kniha velice dobrá, můžu jen doporučit.

05.03.2018 5 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Velice povedené. Tuto knihu by si měl přečíst každý.

04.02.2018 5 z 5

Obyvatel Obyvatel Francis Cottam

Nenadchne a asi ani neurazí. Zápletka je velice nápaditá, ale celý příběh by šlo napsat mnohem napínavějším způsobem. Nestalo se mi, abych si musela po přečtení kapitoly hned přečíst další. Škoda.

03.02.2018 2 z 5

Boss Babiš Boss Babiš Jaroslav Kmenta

Pořádně nevím, co k této knize dodat. Je neuvěřitelné (a smutné), co v téhle zemi člověku beztrestně projde...Knihu mohu všem vřele doporučit (i když její četba člověka přinejmenším rozesmutní).

28.01.2018 5 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Příběh nebyl špatný, špatný nebyl ani způsob, jakým to bylo napsáno. Rozuzlení zápletky bylo zajímavě a docela napínavé. Celkově bych knihu hodnotila jako průměr.

26.01.2018 3 z 5

Opuštěná společnost Opuštěná společnost Erik Tabery

Skvělá kniha, nemám co více dodat. Každý by si ji měl přečíst.

13.01.2018 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Můžu říct, že ve srovnání s předchozími dvěma díly trochu zklamání, ale i tak se mi kniha líbila. Příběh sestavený se současných událostí a vzpomínek na válečné události je velice zajímavý. Občas v tom všem sice měl člověk trochu zmatek, ale nakonec to do sebe vše skvěle zapadlo a výsledný celkový pocit z knihy je velice pozitivní.

07.01.2018 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Knihu celkově hodnotím třemi hvězdami. Nijak zvlášť mě nenadchla, ale ani neurazila. V příběhu mi vzhledem k obálce knihy chybělo trochu víc napětí (třeba odhalení pachatele bylo takové nijaké). Pro mě taková běžná detektivka.

29.11.2017 3 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Dobře napsané. Napínavé až do konce. Rozuzlení jako vždy nečekané. Vřele doporučuji.

17.11.2017 5 z 5

Sbohem, armádo Sbohem, armádo Ernest Hemingway

Z této knihy jsem byla upřímně hodně zklamaná. Musím říct, že dialogy mezi Catherine a hlavním hrdinou jsou vyloženě stupidní - a to je slabé slovo (opravdu se mi nechce věřit, že dospělí lidé spolu takhle v té době komunikovali). Opravdu nevím, z jakého důvodu je tahle kniha tolik oceňovaná (a povinnou četbou).

10.11.2017 2 z 5