Zania Zania komentáře u knih

Antibohyně Antibohyně Kendare Blake

Skvělé!

24.03.2017 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Kniha byla velice napinava ze zacatku, pote uz to bylo porad to same dokola odvykani-heroin.

21.02.2017 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Další naprostá pecka ! Sice slabší o něco než byl první díl, ale naplnilo to mé očekávání :)

02.07.2016 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Skvělá kniha a ty jednotlivé pasáže. Super. Přečetla sem ji za jeden den.

15.05.2016 5 z 5

Zvěrolékař v chomoutu Zvěrolékař v chomoutu James Herriot (p)

Naprosto skvělá kniha :) Skvělá na odreagování

15.02.2016 5 z 5

Nová dobrodružství Sherlocka Holmese Nová dobrodružství Sherlocka Holmese Martin H. Greenberg

Docela dobrá kniha, ale některé příběhy byly úžasné a některé kolísaly k horším..

11.02.2016 4 z 5

Poník k zulíbání Poník k zulíbání Julia Boehme

Moje úplně první knížka, která odstartovala můj zájem o knihy asi v 10 letech :)

07.07.2015 4 z 5

Mohlo by se vám také líbit - Vkus v době neomezeného výběru Mohlo by se vám také líbit - Vkus v době neomezeného výběru Tom Vanderbilt

Úvid parádní, ale co následovalo pak :/ Nedá se to ani přelouskat, nedočteno

27.06.2020 2 z 5

Umění žít Umění žít Thich Nhat Hanh

Jedna z nejlepších knih o osobním rozvoji. Přečtená jedním dechem.

12.06.2020 5 z 5

Volba lásky Volba lásky Barbara De Angelis

Musím říct, že byly části, kterými jsem se prokousávala, což u tak obsáhlé knížky mě odrazovalo. Přesto jsem se našla v některých kapitolách a to hlavně v těch posledních. Dříve jsem opravdu byla plná lásky a rozdávala ji kolem, ale život mně mnohokrát naučil z negativních zkušeností být vůči některým lidem až zbytečně chladná. Mnohé jsem si uvědomila. Přesto bych spíše uvítala více nápadů jak se chovat jak přemýšlet apod. v konkrétních situací. Také více o partnerském vztahu a třeba o dětech a vztahu k nim to tam nebyla snad ani zmínka. A nakonec nějaký přehled rad a tipů jak otevřít své srdce.

09.05.2020 4 z 5

Zapomenutá Zapomenutá Catherine McKenzie

Pěkná oddechová četba. Doporučuji na odreagování :)

29.03.2020 5 z 5

Co čekat v radostném očekávání Co čekat v radostném očekávání Heidi Eisenberg Murkoff

Kniha se mi moc líbila, ale přišlo mi až moc informací mám domu jednu o něco lepší pro prvorodičku. Jinak moc hezky napsaná.

28.02.2020 4 z 5

Krev mé krve Krev mé krve Helen Grace Carlisle

Nedočteno nemohla jsem překousnout tu naivitu matky , nějak se mi to znechutilo jak začla upřednostnovat nejstarsiho a neustale ho omlouvat????. A celkově styl psaní mi nesedl.

27.02.2020 3 z 5

Čtyři dohody Čtyři dohody Don Miguel Ruiz (p)

Kniha mě nijak nenadchla, možná je to tím, že jsem přečetla spousty motivačních knih. Všechny jsou si podobné ničím se od ostatních nelišila, ale hezky se mi četla a občas donutila se pozastavit a zamyslet.

22.02.2020 3 z 5

Jestli mi uvěříš Jestli mi uvěříš Katarína Gillerová

Čtivé, zajímavý příběh,který nutí čtenáře zjistit, co bylo dál. Těžko se od ní odtrhávalo. Jedno mínus pro mne byla hlavní postava, Viky, její chování a způsob jakým řešila problémy by v reálném životě nedopadl tak sladce. Šimon, Richard, Šimon..Richard a pořád dokola. Musel by to být zázrak :D

22.01.2020 5 z 5

Najít světlo ve tmě Najít světlo ve tmě Simona Vlková

Dávám dvě hvězdičky za asi čtvrtinu knihy, která byla zajímavá a měla pro veřejnost nějaký smysl a také za ilustrace, které prostě upoutaly pozornost. Zbytek knihy, jak je psáno v předešlých komentářích je opravdu pro rodinu zemřelé a její přátelé. Různé veselé i smutné příběhy jak se seznámili nebo co spolu zažili. Příběhy byly nezajímavé. Knihu provázely útržky statusů z facebooku a útržky zpráv z konverzace. Tohle fakt ne, nedočteno

12.01.2020 2 z 5

Dívka v modrém plášti Dívka v modrém plášti Monica Hesse

Příjemné čtení, avšak žádný bestseller a trhák, co by zaujal.

22.08.2017 4 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Je mi líto, ale nezaujala.. námět hezký, ale nic víc.

22.08.2017 2 z 5

Zeď vzpomínek Zeď vzpomínek Anthony Doerr

Můj první dojem byl takový, že jsem knihou akorát ztrácela čas. Příběhy mě nebavily, ale postupem času jsem nad knihou a příběhy více přemýšlela a došlo mi že skrývá mnohem hlubší význam. Vzpomínky jsou opravdu mocné..

29.06.2017 4 z 5