Zuzana1959 Zuzana1959 komentáře u knih

S Baťou v džungli S Baťou v džungli Markéta Pilátová

Kniha je pro mne velkým milým překvapením. Rozhodně doporučuji

13.01.2024 5 z 5

Navždy spolu Navždy spolu Elizabeth Haran

Pěkná oddechovka, jako vše od této spisovatelky. Mistama zbytečně preslazena, ale více mi vadil překlad- divné výrazy, které se do textu vůbec nehodily.

10.01.2024 3 z 5

Elegie Elegie Jiří Orten (p)

K smrti krásné...

08.01.2024

Bouře na Labi Bouře na Labi Miriam Georg

Úžasné, krásný příběh, pro mne i zajímavé historické období.
Doporučuji stejně jako první díl Světla na Labi.

05.01.2024 5 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

(SPOILER) Za mne moc depresivní, žádná jiskra naděje. To, že se setkaly, není žádný šťastný konec. Celý život ztracen. Chybělo mi nějaké vysvětlení proč se o Claru její rodiče nikdy dal nezajímali. Jak s tím mohli žít? To mi přišlo hodně neuvěřitelné. A ten hrozný život v léčebně, otřesné a tím více, že se to skutečně mohlo stát. Nic podobného už číst nechci ani knihu nedoporučuji .

07.11.2023 3 z 5

Ledové království II – Kouzelné dobrodružství Ledové království II – Kouzelné dobrodružství neznámý - neuveden

Nepodařilo se nám propojit s mobilní aplikaci

23.05.2023

České himálajské dobrodružství II: Zápisky Marouška blázna České himálajské dobrodružství II: Zápisky Marouška blázna Marek Holeček

Když ho miluješ, není co řešit:-))

09.07.2022 5 z 5

Dotknout se duše Dotknout se duše Marek Holeček

Kraasa Maaro

06.07.2022 5 z 5

Dobrovolní otroci Dobrovolní otroci Mik Peterman (p)

Komedie nebo parodie? A ten konec Nosovice. ?? Chudí a šťastní a do toho odboráři.

08.01.2021 1 z 5

Velká kniha přísloví Velká kniha přísloví Adéla Müllerová

Velke zklamání. Přísloví sice seřazena podle témat, ale pak podle abecedy, přísloví se v tématech casto opakují. Českých je tu nejméně a české přísloví: sportem k trvale invalidite? To je snad vtip a ne přísloví.

09.04.2020 2 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Cetla jsem vsechny knihy od teto spisovatelky.Tato mne zklamala. Příliš popisná, detailní myšlenkové pochody všech postav i kdyz vůbec o nic nejde......zbytečné.

29.08.2019 1 z 5

Letní bouřka Letní bouřka Tamara McKinley

Pěkné oddychove čtení

26.08.2019 3 z 5

Ochutnávačka Ochutnávačka V. S. Alexander

Zajímavé

12.08.2019 4 z 5

Harém Harém Colin Falconer (p)

Kniha se mi moc libila, neobvykle prostredi tureckeho haremu je popsano velmi podrobne, stejne tak jako příběh jedne z hlavnich postav eunucha Abbase. Byl by to skoro romanticky příběh, nebýt surovych detailů mučení a poprav v bojích o moc. A hlavne žádný happy end. Hrozna doba.

30.12.2018 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Nejslabší od teto autorky. Vadil mi podrobny popis postav od dětství.

28.11.2018 3 z 5

Krev a stříbro Krev a stříbro Sabine Ebert

Po 5 predeslych dilech porodni baby to uz bylo nadbytecne.

06.11.2018 3 z 5

Kdo miluje nejvíc Kdo miluje nejvíc Tess Stimson

Nelibilo se mu na teto knize skoro nic, cervena knihovna, opakovani děje pohledem vice postav a ty sexualni sceny jak z porno románu.

11.07.2018 2 z 5

Pasažérka Pasažérka Zofia Posmysz

Takova hodna esesmanka to byla a se všemi to v Osvetimi prece myslela dobre.

07.07.2018 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Souhlasim s rabor. Pro me 1 a posledni kniha od tohoto autora. Ale pro nekoho mladeho muze byt zajimavy napad oboustranneho pribehu.

17.09.2017 1 z 5

Poutě mé Poutě mé Karel Hynek Mácha

Ano,byl to genius ale taky normalni mladý člověk.

28.06.2017 4 z 5