Zuzana1959 Zuzana1959 komentáře u knih

Rebelka - Odvrácená strana islámu Rebelka - Odvrácená strana islámu Ayaan Hirsi Ali

Pro mne nective. Psano jako dějepis. Nic noveho popsane mnohokrat toto tema.

09.05.2017 1 z 5

Úsvit nad Kilimandžárem Úsvit nad Kilimandžárem Zuzana Francková

archaické výrazy z minulého století

06.04.2017 1 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Kniha mne zklamala, od velmi dobrého Manželova tajemství, přes nic moc Sedmilhářky a nyní naprosto pro mne nezajímavý příběh o ničem. Už se do další její knihy nebudu ani pouštět, rozhodně si ji už nekoupím.

17.02.2017 2 z 5

Dům u jezera Dům u jezera Kate Morton

Příběh je zajímavý, zápletka opravdu nečekaná, ale nevyhovoval mi vůbec styl vyprávění, hlavní postava Grace v domově důchodců vzpomíná na mládí, kdyby aspoň jen v úvodu, ale příběh se pořád prolíná - minulost, přítomnost (kde se nic neděje). Taky mi chybělo kus vysvětlení - jak Grace ke svému vzdělání přišla, taky trochu moc kritiky a psychologie ostatních postav od služky bez vzdělání. Snad její další kniha bude lepší, zkusím jí dát ještě šanci:-)

20.08.2014 3 z 5

Alice uličnice a králík nezbedník Alice uličnice a králík nezbedník Ruth Quayle

Koupila jsem vnučce 8 let, byla spokojená. Pěkná velká písmena, jednoduchý text. Pro začínající čtenáře asi dobré.

02.08.2024 4 z 5

Emily Emily Cynthia Harrod-Eagles

Třetí díl za mne nejhorší. Převažuje popis válečných události a příběh Emily je hodně zvláštní - půl roku po svatbě se zamiluje do švagra

25.05.2024 3 z 5

O netopýrovi, který měl noční můry O netopýrovi, který měl noční můry Christine Beigel

Dětem 4 a 6 let se líbilo

26.03.2024 5 z 5

Ostrov tisíce hvězd Ostrov tisíce hvězd Anne Jacobs

Třetí díl je pro mne velkým zklamáním. Zdlouhavé popisy, děj a zápletka téměř chybí. Červená knihovna ztracená v písku.

14.10.2022 3 z 5

Štěstí na úvěr Štěstí na úvěr Danielle Steel

Neuvěřitelné, ze je to roman z tohoto století. A pořád dokola to oboustranné ujišťování, že se nebudou nikdy, ale opravdu nikdy rozvádět. Směšné.

24.04.2019 1 z 5

Srdce hladová Srdce hladová Vlasta Javořická

Cekala jsem milostný příběh z červené knihovny, ale román byl ze života a život je někdy těžký a smutný. Líbil se mi i popis rodinné soudržnosti a obětavosti obou matek mladého páru.

16.04.2019 3 z 5

Zpátky domů Zpátky domů Kristin Hannah

Dobre napsané, napínavé ale trochu moc nahod najednou a na konci uz celkem slaďak.

27.01.2019 3 z 5

Osudy porodní báby Osudy porodní báby Sabine Ebert

Krasne napsany zajinavy napinavy příběh

21.01.2019 5 z 5

Úsvit nad Středomořím Úsvit nad Středomořím J.Suzanne Frank

Pro mne cela série 4 knih naprosta top po vsech strankach,a že mam nacteno hodně, cele dalsi roky jsem sledovala spisovatelku, ale bohuzel nic dalšího nevyslo. Konecne pořádně tlusté knihy, které nepřečtu za jednu noc, ale muzu se těšit na pokracovani cely tyden. Chloe proste uzasna.

10.01.2019 5 z 5

Utajená léta Utajená léta Barbara Hannay

Bohuzel jsem cetla hned po romanu Farmářova žena, ktery je velmi podobny, stejne prostředí, stejne prolinani soucasneho času s válečnými lety.

07.01.2019 3 z 5

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Příběh nic noveho, moc mi nesedel styl autorky popisovat zvlast pribeh kazde postavy, nicmene v druhe polovině zacal mit pribeh vetsi spád a nakonec mne upoutal.

28.11.2018 4 z 5

Krásná Karolína Krásná Karolína Alexander Stainforth (p)

Eroticko radoby historicky roman. Pro mne zklamání, dalsi dily cist nebudu.

11.07.2018 2 z 5

Spáčův hrad Spáčův hrad Barbara Erskine

Podobná jako ostatni knihy me oblibene autorky. Zadne prekvapeni.

18.02.2018 3 z 5

Láska je poslední most Láska je poslední most Johannes Mario Simmel

Slabsi kniha. Zaujala mne it rovina pribehu, trojice milencu o hodne mene. Nicmene dalsi roman od tohoto autora si urcite prectu.

20.10.2017 3 z 5

Láska je poslední most Láska je poslední most Johannes Mario Simmel

Dle meho nazoru patri k slabsim romanum od tohoto autora. Zaujalo mne predevsim tema it hrozby, naopak vztah mezi 3 partnery byl neuvěřitelný. Autor patri k mym oblíbeným takze dalsi knihu si urcite prectu.

20.10.2017 3 z 5

Země odpoledního slunce Země odpoledního slunce Barbara Wood

Mam všechny jeji knihy. Tahle patří ke slabším.

28.06.2017 3 z 5