Dvůr trnů a růží přehled

Dvůr trnů a růží
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/540563/bmid_dvur-trnu-a-ruzi.jpg 4 4564 4564

Když devatenáctiletá lovkyně Feyre zabije v lese vlka, zaútočí na ni podivný tvor. Odvleče ji do svého doupěte, které se ukáže být jiným světem. Tam zjišťuje, že tajemným únoscem je jedna z nesmrtelných bytostí, které kdysi vládly světu. Nenávist se postupně mění v lásku. Feyre čeká těžký úkol - musí přijít na způsob, jak zachránit tajuplný svět i svého únosce.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , CooBoo

A Court of Thorns and Roses, 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dvůr trnů a růží. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (919)

Hatshepsut
15.09.2024 5 z 5

I pro mě se tato série i autorka stala srdcovou záležitostí a hlavně mě přivedla do světa knižních fantasy. Poprvé mě nalákalo mé oblíbené téma Krásky a zvířete a jeho zpracování. A klobouk dolů, tady se toho Sarah M. zhostila velmi zdařile. Po celou dobu mě děj nepustil a musela jsem obracet stránky, dokud jsem nebyla až na té poslední. Takže jsem si deštivé dny zpestřila tímto příběhem a moc se těším na pokračování, které alespoň za mě, je lepší a lepší!

„Jaro, léto, podzim, zima, jitro, den a noc - sedm dvorů Prythianu. Všem panují vladaři, z nichž je každý svým způsobem smrtelně nebezpečný. Nejen že jsou mocní, jsou zosobněním moci.“

Mooneylan
11.09.2024 odpad!

"Tak abys věděl, tohle byla nejhorší ubulená limonáda, jakou jsem kdy musel přetrpět. Dokonce to urazilo i mou zadnici, jež se oprudila, neboť chudinka moje malá dřepěla u tak děsného puberťáckého škváru!" Arnold J. Rimmer

Svana
07.09.2024 1 z 5

Nerozumiem tým vysokým hodnoteniam. Neviem, či som na tento žáner už príliš stará, ale prišlo mi to fakt nezáživné. Autorka píše ako nejaká nevypísaná blogerka, v jednom kuse sa opakuje, takže kniha je úplne zbytočne dlhá. Dočítala som ju na druhý pokus so zaťatými zubami a do ďalších dielov sa už zrejme púšťať nebudem.

Zkouška ohněm, Teorie lásky a další knižní novinky (35. týden)

25.08.2024

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

20 knih, které si uživatelé chtějí koupit

21.11.2016

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Protože mě tvá lidská radost fascinuje - to jak věci prožíváš, v krátkém čase, který ti byl určen na tomto světě, tak prudce a hluboce a vše najednou, je úchvatné. (Tamlin k Feyre)

"Zůstaň s vladařem, lidská ženo."

Kniha Dvůr trnů a růží v seznamech

v Právě čtených94x
v Přečtených6 309x