Naslouchač

Naslouchač
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/543578/bmid_naslouchac.jpg 5 4459 4459

Vlasta155
15.06.2017 5 z 5

Těším se na další díl!

Olous1
15.06.2017 5 z 5

Moc hezká kniha,trochu otevřený konec,tak doufám,že bude pokračování,doporučuji přečíst kdo má rád fantasy.

Zuza3336
14.06.2017 5 z 5

Úžasný příběh. Už se těším na další díl.

PetikH2O
14.06.2017 5 z 5

Něco mi to připomíná. Za mě určitě ano a chci další díly.

Marcik7
12.06.2017

Nejsem sice příznivcem sci-fi a fantasy mám radši jako film, ale tato kniha z poloviny 3. tisíciletí se mi moc líbila. Příběh napínavý, zvláštní postavy i prostředí, lidské osudy...Rozhodně budu zvědavá na pokračování.

Ree
06.06.2017 5 z 5

Slyšela jsem na tuhle knížku tolik pozitivních recenzí, že mi to nakonec nedalo a musela jsem si ji přečíst taky. Jsem za to ráda. Začátek mi sice ubíhal pomalu a ze všeho vysvětlování historie a fungování jejich světa mě začínala bolet hlava, ale naštěstí se ve druhé třetině konečně rozjel příběh a všechno chrlení informací bylo zapomenuto. Příběh je zajímavý, a přestože knih a filmů a postapokalyptické budoucnosti je hodně, tenhle je vskutku originální (už jen smícháním moderních technologií a světa, kde žádné technologie nefungují). Pětadvacítka si mě získala okamžitě, a i když mi občas Ilan nepřipadala na dvanáct (místy mladší, místy starší), celkový dojem mi to nekazilo.
Doufám, že druhý díl pojede na stejně kvalitní vlně jako tento.

Edice
02.06.2017 5 z 5

Jsem neskutečně ráda, že se mi do rukou dostalo toto kvalitní české dystopické sci-fi a ještě radši, že jsem si ho mohla jak se patří vychutnat. V knize je neustále nějaký tahoun, který láká ke čtení. Žádné nudné zdlouhavé pasáže o ničem zde opravdu nečekejte. Děj odbývá svižným, čtivým tempem. První díl série jsem si každým coulem užila a nedočkavě vyhlížím ten druhý.

bekule
02.06.2017 5 z 5

Úžasná kniha!
Po knize jsem v knihovně pásla víc než půl roku.Mám takových víc a nakonec těšení se na knihu je mnohem větší než dojem z knih po přečtení. např. Dívka ve vlaku. Ovšem to není tento případ - Naslouchač je naprosto úžasná kniha. Nádherná, nezapomenutelná. Skvělý příběh, postavy , dobře čtivé. Musím si knihu koupit, protože to nejde ji jen přečíst a vrátit do knihovny a někdy časem si ji zase půjčit. Naslouchače musím mít doma ve své knihovně a i přes to že miluji léto, se začínám těšit na podzim a FAJU!

Melic
22.05.2017 4 z 5

Ze začátku jsem byl skeptický, jak se popisovaly druhy sklenitu a podobně, říkal jsem si, proč by mě mělo něco takového zajímat. Dále se ale děj poměrně rozjede a jak jsou v knize nějaké neznámé, záhadné věci, má to u mě napůl vyhráno.
Akorát že jsem porušil své předsevzetí nečíst nové série, mezi díly to znamená střídání fáze nedočkavosti a fáze zapomnění jmen a souvislostí.

Bomah
22.05.2017 5 z 5

Luxusní kniha...

Aelin.
21.05.2017 5 z 5

Naprosto úžasná kniha, která vtáhne do děje a už nepustí. Líbila se mi už od pohledu - má nádhernou obálku a anotace také velmi lákala. Zhltla jsem ji jedním dechem a už netrpělivě vyhlížím druhý díl.

Suziella
19.05.2017 5 z 5

Slovy nepopsatelně úžasná kniha. Už od první stránky jsem byla pohlcena, a to po celou dobu čtení. Popis postav, okolí, děje a všeho je naprosto skvělý. Skoro jsem to obrečela, když jsem obrátila stránku a tam - konec - tolik nezodpovězeného. Naslouchače nepřekoná žádná jiná kniha... no možná?... možná Faja.

veronika1903
15.05.2017 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Úžasný, originální příběh. Hezky promyšlené. Nutně potřebuji další díl

denib
12.05.2017 5 z 5

Tak tohle byla paráda! Na začátku jsem tápala v celkem velkém množství nových slov a pořád jsem listovala zpátky, protože jsem si je nepamatovala. Později jsem zjistila, že je na konci knihy slovníček :-) Po počátečním zmatku mě ale kniha opravdu nadchla. Je to originální a lehce se to čte. Místy to je hodně napínavé, místy smutné, místy i humorné. Problém je akorát v tom, že ještě nevyšel druhý díl ... Potřebuju vědět, jak to pokračuje!!!

Iwets
09.05.2017 5 z 5

Určitě nechci podceňovat české fantasy, protože jsem se s ním tolik nesetkala, ale i přes vysoké hodnocení, jsem byla k této knize skeptická. V první řadě mě ale zaujal propracovaný příběh se spoustou "jiných" slov , zákony, historie sklenařů a hlavně to celkové vtažení do děje. A pak jsem ho už jen hltala jedním dechem. První kniha, kterou jsem četla jako e-book a ihned lituji, že jí nemám fyzicky doma. Nemůžu dát méně než plný počet hvězd a nedočkavě čekat na říjen a vydání druhého dílu.

E.lisabeth
08.05.2017 5 z 5

V pripade teto knihy(ackoliv to u me neni zvykem) jsem podlehla tlaku okoli. Necetla jsem snad jedinou negativni recenzi, takze jsem nakonec knihu koupila a hned se na ni vrhla. Rozjezd je pozvolnejsi, ze zacatku u nekterych veci clovek tape o cem se pise a co slova znamenaji, naopak jine veci jsou zdlouhave vysvetlovany, ale vydrzte, az se do knihy dostanete, tak vas nepusti. Opet jedna z tech, kterou musite docitat dlouho do noci, jen aby jste ji na konci nastvane odlozili, protoze budete na dalsi dil muset cekat tak dlouho!

Dandy1
04.05.2017 4 z 5

Líbilo se mi to. I když jsem očekávala jiný konec.

gwcz10
29.04.2017 5 z 5

Po douhé době se mě stalo to, že jsem nemohl přestat přemýšlet co bude dál a proč se to děje?
Přečteno za pár dní. Postapokalyptický středověk spolu s očekávanou Sci-Fi budoucností. Už se nemůžu dočkat druhého dílu a odpovědi na to proč byl/a Ilane ušetřena? :-)

safira09
27.04.2017 5 z 5

Nádhera, nemám jedinou výtku. Skvěle propracovaný svět a postavy, které si rychle zamilujete. U této knížky jsem vůbec netušila, kam se bude děj dále ubírat, což bylo super. Moc vydařené fantasy, vřele doporučuji.

dominika2585
27.04.2017 5 z 5

Čtu většinou detektivky nebo thrillery, ale po přečtení anotace a po tak kladném hodnocení tady, jsem si řekla, že zkusím jednou něco trochu jiného. Ze začatku mi trochu trvalo se začíst a zapamatovat si význam všech nově používaných slov. Ale než jsem se nadála, příběh se mi dostal pořádně pod kůži a já nemohla přestat číst. Autorka dokázala vytvořit úplně nový svět, originální prostředí a postavy, které si zamilujete a během cesty s nimi budete cítit jak strach tak i radost. Hodně mě zklamalo, když jsem zjistila, že už mi zbývá pár posledních stránek a ještě víc jak vlastně příběh neúplně skončil. Už se těším na pokračování! :)