Pár od susedov

Pár od susedov
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314391/bmid_par-od-susedov-Wdh-314391.jpg 4 5100 5100

Zdá sa, že Anne a Marco Contiovci majú všetko – navonok harmonický vzťah, pekný dom a úžasnú dcérku Coru. Jednej noci, keď sú na večierku u susedov, však Cora záhadne zmizne. Podozrenie okamžite padne na rodičov. Detektív Rasbach vie, že vystresovaní manželia niečo skrývajú. A nielen oni. Každý v ich okolí má svoje tajomstvá a pátranie je tak čoraz zložitejšie. Za zastretými oknami sa postupne vyplavuje jedno desivé tajomstvo za druhým... Strhujúca dráma, plná neočakávaných zvratov, nezadržateľne speje k šokujúcemu odhaleniu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Couple Next Door, 2016

svat388
31.08.2018 3 z 5

Kniha se četla pěkně, postupně se odhaluje skutečnost. Vadilo mi, že stejné informace se neustále dokola opakují. Souhlasím s esterkucerova - konec přitažený za vlasy.

esterkucerova
31.08.2018 4 z 5

Příjemná kniha na nedělní relax, nicméně nic, co bych si úplně nutně potřebovala přečíst znovu.
Příběh je zajímavý, líbí se mi jak postupně odhalujeme jedno tajemství za druhým a musím říct, že tento viník celé zápletky mě teda nenapadl ani jednou. :-)
konec trochu přitažený za vlasy ve snaze šokovat co nejvíce. Za prvé se mi nezdá, aby jedna postava jen tak vyvázla naprosto bez trestu vzhledem k tomu, co porvedla a ten úplný konec byl podle mě už zbytečný.
4*/5 s odřenýma ušima.

Lucuschka
25.08.2018 4 z 5

Strhující a mrazivý příběh plný tajemství a nežádoucích odhalení.

Papaja1
23.08.2018 5 z 5

Skvěle napsaný a 100% napínavý příběh. Celou dobu jsem uvažovala nad tím, jak to asi bylo, co se s Corou stalo. Instinkt mě nezklamal, něco jsem čekala. Závěr byl strhující, zvlhly mi oči. Říkala jsem si, že jedno odhalení už v 17. kapitole určitě nebude jen tak. Ale u poslední 37. kapitoly jsem jen prosila "ne, prosím, nechoď tam, protože vím, co se stane".

dencazrnu
23.08.2018 5 z 5

Krásná kniha s napínavým dějem a překvapivým koncem.

Verry148
17.08.2018

Nejlepší detektivka byla napínavá po celou dobu čtení. Myslela jsem si, že mě nebude bavit číst celou knížku jen o tom jak se vyšetřuje ztátata dítěte, ale bylo to úžasné! Konec mě hodně překvapil !
Doporučuji !

Neami2
17.08.2018 4 z 5

Kniha se rychle četla. Zajímavá byla, nutila mě si ji číst dál a dál. Jenom ten konec...poslední kapitolu bych úplně vynechala.

ivusse
17.08.2018 3 z 5

Kniha se četla dobře, ale vše bylo kapku překombinované...

lalaserka
17.08.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila, dobře se četla a měla jsem jí přečtenou za 4 dny. Děj napínavý až do konce ale už v půlce knihy jsem odvodila kdo je únosce.

pavči
17.08.2018 4 z 5

precteno za 3 dny. napínavé az do konce. porad se objevují nová a nová fakta. za me ctiva knizka

buldozer5
11.08.2018 4 z 5

Velmi působivý thriller, který jsem zvládl přečíst za dva večery. Nejvíc se na tom asi podílí styl vyprávění autorky, který mi sedl a nedovolil, abych se od příběhu jen tak odtrhl. Námět mi přišel sice trošku slabší, přeci jenom únos malého dítěte není v knihách nic zvláštního, ale autorka si s tím poradila na dobré úrovni a do děje vložila i několik vedlejších linek, takže mi to ani tolik nevadilo.
Postavy mi připadaly sympatické přesně z toho důvodu, že se do příběhu zkrátka každá z nich perfektně hodila.
Jen ten konec se mi zdál trochu přitažený za vlasy, působilo to na mě jako záměr autorky, asi chtěla, aby kniha skončila v nějaké napínavé části, ale moc se jí to podle mě nevyvedlo. Moc to nezapadlo do děje a docela mi to zkazilo celkový dojem z knihy... Takže si myslím, že čtyři hvězdičky jsou tak akorát. :)
Jinak, pokud bych měl srovnávat s druhou knížkou od autorky, řekl bych, že by to vyšlo tak nějak nastejno.

KatkaHutyrová
10.08.2018 5 z 5

Přečteno za tři dny! Vím, že tato kniha vyvolává rozporuplné reakce, ale já jsem naprosto nadšená. Velice čtivé a plné zvratů - knížku jsem odkládala jen velmi nerada, nebylo možné se od ní odtrhnout.
Kapitoly jsou krátké a děj velmi svižný. Autorka Vám nedopřeje oddechu a nutí Vás číst stále dál a dál. :-)
Rozhodně doporučuji, já jsem si Manžele maximálně užila.

cucik14
09.08.2018 2 z 5

Knihu jsem si přečetla na základě velkého množství kladných recenzí a abych pravdu řekla, ničím mě nenadchla. Takovy průměr, nic od čeho bych se nemohla odtrhnout.

Andvejka
09.08.2018 3 z 5

Ke knize jsem se dostala vlastně náhodou - babička ji má půjčenou z knihovny. Sama ji má přečtenou a řekla mi k ní: "Nejhorší na tom je, že věřím, že existují lidé, kteří by to opravdu udělali." A já, protože jsem nevěděla, o čem kniha je, jsem samozřejmě zatoužila vědět, o čem mluví...

Kniha byla čtivá, dokázala mě pohltit na dva večery, ale přeci jen jsem v jejím samotném finále čekala trochu víc. Nemůžu si pomoc, ale vůbec mi do celého příběhu nesedělo oslovení maminka a tatínek, víc jsem očekávala zapojení sousedů. Mám ji přečtenou, ale nepředpokládám, že bych měla v nejbližší době chuť se do ní začíst znovu.

Ivka14
08.08.2018 4 z 5

Kniha napínavá. Určitě me ten děj překvapil a nebyli tam ty nudné popisy jak u jiných knih. Hlavně posledních pár kapitol jsem skoro ani nedýchala, protože jsem se bala konce a stejně překvapil.

verca0794
06.08.2018 5 z 5

Wau!!! Tak tato knížka, konkrétně poslední strana mě naprosto odrovnala. Nepředvídatelné!!! Když už si myslíte, jak to dopadne, scenář se zase brzy změní. Takový závěr určitě nečekáte. Doporučuji!!

reňa30
05.08.2018 4 z 5

Docela se mi líbila..takové trochu oddechové čtení

luci6910
04.08.2018 4 z 5

Nebýt té poslední stránky, tak se mi kniha celkem i líbila.

Yunnx
04.08.2018 3 z 5

Kniha byla vcelku čtivá, nikoliv však napínavá. Nedokázala jsem se ani sžít s žádnou z postav, postrádala jsem v příběhu někoho, kdo by mi byl sympatický.

radka1397
02.08.2018 4 z 5

Ultra čtivé. Přelouskala jsem jí za dva dny. Konec mi přišel dost překombinovaný, ale celkově se mi knížka líbila.