Pár od susedov

Pár od susedov
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314391/bmid_par-od-susedov-Wdh-314391.jpg 4 5100 5100

Zdá sa, že Anne a Marco Contiovci majú všetko – navonok harmonický vzťah, pekný dom a úžasnú dcérku Coru. Jednej noci, keď sú na večierku u susedov, však Cora záhadne zmizne. Podozrenie okamžite padne na rodičov. Detektív Rasbach vie, že vystresovaní manželia niečo skrývajú. A nielen oni. Každý v ich okolí má svoje tajomstvá a pátranie je tak čoraz zložitejšie. Za zastretými oknami sa postupne vyplavuje jedno desivé tajomstvo za druhým... Strhujúca dráma, plná neočakávaných zvratov, nezadržateľne speje k šokujúcemu odhaleniu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Couple Next Door, 2016

Vilma232
20.11.2018 4 z 5

Zápletka dobrá, čtivý příběh, dostatečně napínavý, pár zajímavých zvratů, přečetla jsem velice rychle. Ale opět si kladu otázku: "Je to světový bestseller?"

zichisek
19.11.2018 2 z 5

Kniha se mi líbila. Začátek byl velmi napínavý, potom už byla celá zápletka víceméně jasná a trošku se to plácalo páté přes deváté. Ale námět dobrý.

Sarlosn
13.11.2018 5 z 5

Knížku jsem musela přečíst během jednoho dne!!! Strašně napínavá a hlavně se dobře čte! Za mě super!!! :)

Illyria88
12.11.2018 3 z 5

Četlo se to dobře, ale čekala jsem něco jiného. Mám knížky, které ráda čtu každý rok znovu a znovu. Tahle mezi ně bohužel patřit nebude.

josska
08.11.2018 5 z 5

Knížka se mě moc líbila,čtivě napsaná,napínavá....

namornice
08.11.2018 5 z 5

OMG, tak tohle jo! ????Moje první kniha od téhle autorky a určitě ne poslední. Kniha je velice čtivá, kdybych netrávila 11 hodin denně v práci,tak jsem ji stihla přečíst daleko rychleji. Věřím tomu, že někdo ji dal na jeden zátah. Styl psaní v přítomném čase to čtení ještě urychluje. Postavy byly napsány velmi dobře, zápletka napínavá včetně několika šokujících dějových zvratů . Konec mě úplně dostal ???????? Určitě doporučuju.

Lucinecka_
07.11.2018 5 z 5

Knihu jsem četla když synovi bylo půl roku. Od začátku až do konce jsem hltala každé slovo. Kniha se krásně čte a díky roli matky jsem knihu prožívala na 200%.

kkristynaa
05.11.2018 4 z 5

Kniha se četla velmi dobře, není přehnaně dlouhá a neobsahuje zbytečné množství informací, které nakonec snad nikoho nezajímají. Člověk zároveň musí číst dál a dál, protože chce vědět jak to dopadne, bohužel jsem tušila docela brzo pachatele, takže pro mě to nebylo moc překvapení a celkově jsem čekala trochu dramatičtější děj a více akce. Ale jinak se mi kniha líbila a poslední stránka mě i překvapila a dostala.

ludek.n
30.10.2018 3 z 5

Debut spisovatelky Shari Lapenaové není vysloveně špatný či nepodařený, nicméně zařadit toto dílko mezi světové bestsellery se mi zdá přece jen značně přehnané. Dost možná za to může český překlad, ale od počátku se nemohu zbavit pocitu, že čtu slohovou práci středoškolské studentky. Sladkobolný a infantilní styl, plný miminek, maminek, tatínků, děťátek a ňuňuňu, ťuťuťu… ani trochu neodpovídá poměrně ostrému a strohému nástupu policejních vyšetřovatelů a dynamiku příběhu utápí v cukrkandlu. Místo aby přišly matky se svými dětmi, objevují se na místě činu maminky se svými děťátky, nevolá se otci, ale tatínkovi, a když maminečka pohladí po vláscích… brrrr, ještě teď mám z toho kopřivku. Doufal jsem, že jsou to jen porodní bolesti, které si v průběhu čtení sednou, ale ne… tohle škrábání pupínků se děje od první do poslední stránky. Oceňuji důmyslně vystavěný příběh, ale to je také asi tak všechno, co jsem ochoten knize pochválit.

Angelicca
29.10.2018 5 z 5

Tato kniha byla zvláštně psaná, věty se mi zdály příliš krátké. Zatímco Někdo cizí v domě, se mi moooc líbili, tahle kniha mě trochu zklamala. Nemám ráda knihy, kde jsou ústředním tématem děti, ale tato mi až zase tolik nevadila. Pravdou je, že děj se zamotával a do poslední chvíle jsem netušila, jak to dopadne. Závěr knihy mě taktéž zklamal. Nic na tom ale nemění fakt, že od této spisovatelky si ráda zase něco přečtu:)

Sasanka173
22.10.2018

Velmi doře se mi četla. Líbila se mi.

Katulinka69
20.10.2018 3 z 5

Pro mě zklamání.

Kamaela
13.10.2018 2 z 5

Dle pověsti, kterou kniha předchází jsem čekala NĚCO, to se tedy bohužel neudálo. Kniha se celkem dobře čte, ale děj se dost táhne, až k nesnesení podrobní patlání v nitru a pocitech hlavních hrdinů, od poslední třetiny jsem tak nějak tušila jak to dopadne a ten závěr? No....

Anet2106
08.10.2018 2 z 5

Kniha se nevyrovna mym oblibenym severskym detektivkam. Presto se mi to velmi dobre precetlo. Vetsinu knihy mi to prislo velmi jednostranne. Konec me prece jen prekvapil.

ToInfinity.cz
08.10.2018 3 z 5

V první polovině knihy jsem si říkala: „Vážně je to ono? To je ten trhák?“. Nic moc se neudálo a stále dokola se opakovaly policejní výslechy. Ovšem abych jen nekritizovala, v druhé polovině kniha dostává spád. Dozvídáme se důležité střípky příběhu, které do sebe pomalu začínají zapadat, a musím se přiznat, že konec pro mě byl překvapivý. Styl psaní byl celkově příjemný a oddychový, přesně ten, u kterého není nutné se moc soustředit. Moc se mi líbilo i psaní z úhlů pohledu téměř všech hlavních postav. Určitě nechci říct, že knížka je celkově špatná. Ale přečetla jsem si ji a to je tak všechno. Nezanechala ve mně ten pocit, o kterém pak ještě nějakou dobu přemýšlíte a knihu máte v hlavě.

Léňa98
05.10.2018 5 z 5

Skvělá kniha, která vás vtáhne do svého děje už na začátku. Každou chvíli si myslíte, že už víte co se stalo, ale vždy se něco změní. A na konci se nestačí divit. Rozhodně doporučuji si příběh přečíst. Doufám, že i druhá kniha od této autorky bude tak krásně napsaná.

Dashmo
05.10.2018 3 z 5

Bola to celkom fajn kniha..aj ked- zapletka ako sa patri..posplietane vsetko so vsetkym od nevidim do nevidim.najviac ma zamrzel ten koniec...ta posledna udalost.to uz na mna bolo moc.ocividne autorka potrebovala na koniec zošokovať citatelov? Podobne ako to bolo pri,, Cudzinec v dome,, (tu som citala ako prvu).

Evelyn2
05.10.2018 3 z 5

Dobrý příběh, ale styl psaní mě úplně neuhranul. V jedné fázi jsem se opravdu musela nutit ke čtení.

Martina1805
04.10.2018 5 z 5

velmi napínavé čtení plné zvratů, když už jsem si myslela, že vím tak jsem zjistila, že nevím

MíšaS.
04.10.2018 3 z 5

Průměrné čtení. Pozitivum je, že se to čte rychle, ale bestseller bych v tom nehledala.