Pár od susedov

Pár od susedov
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314391/bmid_par-od-susedov-Wdh-314391.jpg 4 5100 5100

Zdá sa, že Anne a Marco Contiovci majú všetko – navonok harmonický vzťah, pekný dom a úžasnú dcérku Coru. Jednej noci, keď sú na večierku u susedov, však Cora záhadne zmizne. Podozrenie okamžite padne na rodičov. Detektív Rasbach vie, že vystresovaní manželia niečo skrývajú. A nielen oni. Každý v ich okolí má svoje tajomstvá a pátranie je tak čoraz zložitejšie. Za zastretými oknami sa postupne vyplavuje jedno desivé tajomstvo za druhým... Strhujúca dráma, plná neočakávaných zvratov, nezadržateľne speje k šokujúcemu odhaleniu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Couple Next Door, 2016

Miro67
29.01.2019 4 z 5

Rodina, kde má každý svého kostlivce ve skříni. Příběh strhující, plný zvratů, bohužel však ne překvapivých. Autorka, jako by nedokázala udržet tajemství či chtěla uspokojit ego čtenáře " já jsem na to přišel dříve sám ", protože každý nový obrat v ději předem značně napověděla. Proto ubírám hvězdičku.

Peti081
28.01.2019 3 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem,napínavé,odpočinkové čtení,jen ten úplný závěr mi už přišel zbytečný.

Lucina88
27.01.2019 4 z 5

Od knihy jsem se nemohla odthrnou. Je pravda, ze zezacatku se mi cetla trochu nudne, protoze sem si rikala “aa dalsi tema unosu ditete, kde jsou zatahli rodice a sousedi” ale libily se mi ty zvraty, ktere tam byly.
Nektere stranky tam byly zbytecne, sle musim rict, ze s knihama od autorky jsem neskoncila :)

Kyparis
24.01.2019 5 z 5

Pááááni!! Jedním slovem - super! Napínavé od začátku do konce, plné zvratů a nových zjištění, člověk se nestačí divit! Napsáno moc hezky, čtivě a nápad na příběh velice zajímavý :-)

Misute603
20.01.2019 5 z 5

Přečteno za jeden den, napínavý příběh...závěr jsem sice tušila,ale i tak se mi k iga líbila...mohu doporučit

jana1941
17.01.2019 3 z 5

Jednoduché a rychlé čtení pro chvíle, kdy se člověku nechce moc přemýšlet ...

DabelSejk
17.01.2019 3 z 5

Silný příběh s pachatelem, ze kterého se mi zvedal žaludek. Vzhledem k tomu, že jsem zabloudil do ženského oddílu literatury a stylu, jakým je to především jim podáváno, hodnotím tak, jak hodnotím :).

MaggieR
15.01.2019 3 z 5

Celkom fajn jednoduchá kniha keď sa vám nechce nad tým premýšľať. Mňa veľmi bavila prečítala som ju rýchlo - bola som zvedavá ako to celé skončí. Odporúčam.

Vinnareva7
14.01.2019 3 z 5

Mno, celkově je kniha celkem nenáročná, jednodušší. Nicméně vzhledem k tomu, že se ke čtení vracím po delší pauze, byla ideálním startem. Čte se snadno a rychle, je to celkem napínavé. Pod pojmem bestseller si ale představuji něco trochu víc. Je to taková ta nedělní TV detektivka.

Elisekelis
13.01.2019 4 z 5

Příběh se mi celkově líbil, bylo to čtivé a napínavé. Jednu hvězdu ubírám za člověka, který v tom měl prsty. Do poslední chvile jsem nechtěla verit tomu, ze je toho schopny :(

zuzana4587
11.01.2019 5 z 5

A mě se to líbilo a bavilo. Moc. Kniha byla napínavá od začátku do konce, uvěřitelná - což obzvlášť vítám - vše do sebe zapadalo a gaunera jsem tušila. Závěr mě hodně překvapil, ale neřekla bych, že bych v knize navíc. Jen do toho celého dlouhého příběhu lehce nezapadl. Za mě jednoznačně 5* :-)

ipkkk
08.01.2019 3 z 5

Docela napínavé, nenáročné čtení, hezká obálka.

Terinka30
07.01.2019 4 z 5

Za mě velmi dobrý příběh ze života. Knížka se dobře četla a byla napínavá. Smutné co je člověk všechno schopný udělat..

Zuzanka46
06.01.2019 5 z 5

Skvělá knížka! I přes to, že bylo dlouho před konce patrné, kdo za únosem stojí, tak konec překvapil. "Někdo cizí v domě" mě moc nenadchlo, ale tohle byla paráda! Od této autorky to určitě nebyla moje poslední kniha.

Yogi
06.01.2019 3 z 5

Díky týhle knize jsem se zase přesvědčila o tom, že dobrej příběh fakt nedělá všechno. Spisovatel musí taky umět trochu psát. A takovej pocit jsem z autorky teda neměla.
Možná je to jen překladem, ale první část mi přišla jako shluk nesmyslnejch dětskejch žvástů. Pak se to trochu zlepšilo, ale furt to byl takovej pubertální nepovedej slohovej blábol deváťáka ze základky. Fakt si stojim za tim, že jedno konkrétní jméno by se nemělo v nějakým krátkym odstavci vyskytovat ani dvakrát, natož třikrát a víckrát. Hned za sebou jdoucí věty typu "Anne sedí na pohoce. Anne chce zavolat mamince." - jo, a takový hlody tam vážně byly! - hrozně rušily a úplně mi zkazily požitek z celýho čtení. Žádný z postav jsem nefandila, všechny byly naprosto nezajímavý, plochý a daly by se popsat jediným slovem. I když čistě příběh mi nepřišel špatnej, přestože jsem oba aktéry odhadovala - stejně si ale myslím, že by se to dalo napsat daleko líp. Jakože DALEKO líp.
(A jen tak na okraj - marketing "světovejch bestsellerů" teda dělá divy, jen co je pravda.)

Sarrya
05.01.2019 5 z 5

Knížka mě hrozně bavila, přečetla jsem to za pár hodin. Líbilo se mi, že je to od začátku do konce neskutečně napínavé a do poslední chvíle nemáte tušení co, kdo, jak a proč. Doslova jsem to hltala a přečetla jedním dechem. Opravdu se mi to moc líbilo a knihu doporučuji :)

Kokso
03.01.2019 3 z 5

Velmi čtivá, přečtena jedním dechem..možná reálnost postav byla hůře uvěřitelná a některé zvraty byly příliš kostrbaté a zbytečné....

martina.culik
02.01.2019 3 z 5

Začátek mě navnadil, ale bohužel po chvíli už to tak akční nebylo a nakonec jsem jen chtěla dočíst knihu, abych věděla, jak to tedy všechno je, aniž by mě nějak zvlášť bavila.

Anita8
31.12.2018 3 z 5

Lahucke oddychove citanie. Neurazi, neprospeje. Pekna obalka .

helena8550
30.12.2018 2 z 5

Ztráta času. Dočetla jsem pouze kvůli tomu, že jsem čekala zajímavý závěr, vzhledem k tomu, že sám příběh není nijak originální a přitom má kniha vysoké. hodnocení. A ten se nedostavil. Ano, téměř do konce jsem netušila, kdo je pachatel. Ale ne kvůli tomu, že by příběh byl tak dobře napsaný. SPOILER: celou knihu pachatele téměř nezmínit, jeho motiv ani slůvkem nenaznačit, to snad odporuje základním pravidlům psaní detektivních příběhů, ne? A zamotat do toho sousedku, to už byla fakt jen trapná třešnička na dortu bez fantazie...