Pár od susedov

Pár od susedov
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314391/bmid_par-od-susedov-Wdh-314391.jpg 4 5100 5100

Zdá sa, že Anne a Marco Contiovci majú všetko – navonok harmonický vzťah, pekný dom a úžasnú dcérku Coru. Jednej noci, keď sú na večierku u susedov, však Cora záhadne zmizne. Podozrenie okamžite padne na rodičov. Detektív Rasbach vie, že vystresovaní manželia niečo skrývajú. A nielen oni. Každý v ich okolí má svoje tajomstvá a pátranie je tak čoraz zložitejšie. Za zastretými oknami sa postupne vyplavuje jedno desivé tajomstvo za druhým... Strhujúca dráma, plná neočakávaných zvratov, nezadržateľne speje k šokujúcemu odhaleniu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Couple Next Door, 2016

Pajosek
28.04.2019 4 z 5

Zajímavé rozuzlení, poutavý příběh, překvapivý konec. Četlo se to jedním dechem.

Magdyla.8
19.04.2019 2 z 5

Dala bych knize 2 a půl hvězdiček. Takový průměr ten příběh pro mě byl. Ano bylo tam mnoho zvratů, dost se toho dělo, ale pro mě nepřišel žádný wow efekt. Možná jen konec, ale celá kniha na mě působí smutně a zvráceně celou dobu.

Ondra_P
14.04.2019 5 z 5

Můj první thriller, díky téhle knize jsem přišel na to, že právě thrillery budou žánr, který budu vyhledávat. Kniha má vše co by měla mít, napětí, zvraty a překvapivý závěr.

Lucienka
14.04.2019 5 z 5

Ze začátku šok a myslela jsem, že knihu odložím, vzhledem k povaze Anne, která mi vůbec nesedla. Avšak kamarádka knihomolka knihu doporučovala, tak jsem si řekla, že to ještě chvíli vydržím a vyplatilo se - po úvodní části se děj rozeběhl do příjemné detektivní polohy plné zvratů a nemohla jsem se od knihy až do konce odtrhnout.

Dalimila12
10.04.2019 4 z 5

Výborná knížka

deedulka
09.04.2019 4 z 5

Čtivé a napínavé. Po delší době kniha, která mne fakt chytla. Hlavně žádný krvák a bez brutálních scén, za což jsem byla ráda. Určitě si ráda přečtu i další knihy od autorky.

konformita
02.04.2019 4 z 5

Psycho konec nakonec. Dobré, moc dobré. Hodně prostoru věnováno pocitům rodičů. Člověk úplně cítí to bezbřehé zoufalství. Vhodné ke čtení :-)

Smiley96
02.04.2019 5 z 5

Kam se hrabe Kriminalka Las Vegas. Super pocteni. Opravdu plne zvratu, misty mirne predvidatelne, ale za precteni to stalo.

yaja8823
01.04.2019 4 z 5

Tato kniha se mi dost dobře četla, zajímavá detektivní zápletka.... příjemné čtení :)

monci6485
01.04.2019 5 z 5

Za ten konec i 10 hvězdiček, nemá chybu. :)

Pechule
01.04.2019 4 z 5

Určitě je to pro někoho slabý odvar, ale mě, která po thrilleru sáhnu jen občas, zaujala a četla se mi velmi dobře.

Terezk-a
27.03.2019 2 z 5

Ze začátku knihy jsem si říkala, jestli se celý děj bude odehrávat pouze v domě... Nakonec se to asi po 1/3 knihy začalo trochu rozjíždět. Trocha napětí, otázky, nevyřešené odpovědi. Od půlky knihy už jsem začínala tušit jak to asi skončí (alespoň přibližně) a nemýlila jsem se.
Knihu hodnotím středně.
Je jako film, který vám stačí vidět jen jednou. Ani úžasná, ani špatná.

verka5083
27.03.2019 3 z 5

Kniha je napínavá až do konce, má velmi zajímavý nápad. Ale je velmi zdlouhavá, už v půlce knihy se dozvíte, kdo za únos vlastně mohl. Bohužel jsem od knihy čekala trochu víc.

MišuleP
25.03.2019 5 z 5

Moc mě zaujala, přečteno hned, nálepku Bestseller si určitě zaslouží.
Příběh si pamatuji, ještě dlouho po jejím přečtení.
Dopručiji.

Alienn
24.03.2019 4 z 5

Knížka, která má spád a je napínavá až do konce, to přesně od thrilleru čekám. Přečtena jedním dechem, doporučuji.

Jaruš7
24.03.2019 5 z 5

Audiokniha, téma únosu dítěte s dokonale využitými možnostmi, a ty jsou zde procítěné na dřeň.
Na nadhozenou vějičku směru příběhu se mi plnily předpoklady možností vývoje - trénink přímo výukový.
Rozprostřené drama, kde každý má důvod, vztek, závist, mamon, psychotrauma, podvod, citová závislost, pomsta, jen si vybrat tu nejvíc zakamuflovanou, a pak se závěrečným koncem "když už, tak už".
Mučivost s představami je trestem - sám sobě nelítostně a tvrdě.
Vygradované svázané napětí. 5*.

Nickitka
15.03.2019 5 z 5

Skvělé, napínavé od začátku až do konce. D

Arwen777
15.03.2019 3 z 5

Lehká, nenáročná, velmi snadno čtivá kniha. Dá se od ní odcházet, není potřeba nad dějem příliš přemýšlet a soustředit se. Zvraty jsou dávkovány postupně, což udržuje čtenáře v napětí. Konec byl na mě už trochu přehnaný, ale celkově to nebylo špatné.

smajiska
15.03.2019 5 z 5

Tak tohle se četlo samo a jedním dechem. Pár hodin v letadle a bylo přečteno. Napínavé, dlouho jsem nic netušila a očekávala jiný vývoj, jiný průběh. Stále se tam objevuje něco, kdy si řeknete "tohle je ono" a pak zase nic. To mě na knize bavilo i styl, jakým je napsaná.

TerkaProchajda
14.03.2019 5 z 5

Super!!! Knížku jsem nemohla odložit z ruky, musela jsem číst dál a dál až jsem ji dočetla :-) Krásný, poutavý příběh, určitě doporučuji! :)