Pár od susedov

Pár od susedov
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314391/bmid_par-od-susedov-Wdh-314391.jpg 4 5100 5100

Zdá sa, že Anne a Marco Contiovci majú všetko – navonok harmonický vzťah, pekný dom a úžasnú dcérku Coru. Jednej noci, keď sú na večierku u susedov, však Cora záhadne zmizne. Podozrenie okamžite padne na rodičov. Detektív Rasbach vie, že vystresovaní manželia niečo skrývajú. A nielen oni. Každý v ich okolí má svoje tajomstvá a pátranie je tak čoraz zložitejšie. Za zastretými oknami sa postupne vyplavuje jedno desivé tajomstvo za druhým... Strhujúca dráma, plná neočakávaných zvratov, nezadržateľne speje k šokujúcemu odhaleniu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Couple Next Door, 2016

haski
14.03.2019 5 z 5

Pěkně napsaná detektivka, napínavé do poslední stránky. Velmi čtivé. Ke konci už máte tušení, ale přesto vás to stále nutí číst dál. Není to žádný krvák.

Tereziee
11.03.2019 4 z 5

Poutavý thriller na jedno odpoledne. Příběh vás vtáhne a nepustí až do poslední stránky a tak by to u thrillerů mělo být.

ivesab
11.03.2019 5 z 5

strhující děj, který vás nutí číst dál a dál, nečekané rozuzlení, doporučuji

SleepyAllDay
05.03.2019 4 z 5

Hodně dlouho se mi nestalo, že jsem se od knihy nedokázala otrhnout. Skvělé, téměř do konce nevíte, kdo to má celé na svědomí, ačkoli jistou představu máte. Poslední stránky bych vynechala, přišlo mi to zbytečné.

Dagmar58
05.03.2019 5 z 5

Od začátku do konce napínavé, čtivé, dokonalé! Doporučuji!!!

St.Evelin
05.03.2019 5 z 5

Tohle se fakt povedlo ???????????? není snad kapitola, u které bych si neřekla "ty vo*e"! Celé je to propracované, další a další stránky odkrývají zamotané vztahy, plánování únosu a výsledek byl pro mě osobně překvapením.
Za mě osobně ANO! Takhle se to dělá ????

lulluuu
03.03.2019 5 z 5

napínavé, zajímavý konec...

moff
27.02.2019 4 z 5

Pěkný a napínavý příběh, kde se stále něco děje. V příběhu nechybí zvraty, emoce ani napětí. Kniha se čte jedním dechem a konec také nezklamal. Doporučuji.

Sweetkisses
26.02.2019 5 z 5

miluji teto žánr

NatyDee
24.02.2019 4 z 5

Zajímavý příběh, s každou stránkou nové informace, které vedou k odhalení nejednoho tajemství a pachatele. Ale ten konec, to bych nečekala!!! (nejedná se o pachatele, kdo četl už ví :-) )

Shibalka
16.02.2019 5 z 5

Kniha se mi opravdu moc líbila. Bylo skvělé, jak postupně vycházela na povrch nová fakta, takže se pořád něco dělo. I na konci, kdy jsem si myslela, že už je všechno venku, přislo něco nového, co knihu dokonale zakončilo. Už se těším na Někdo cizí v domě.

Mili115
12.02.2019 4 z 5

Rozhodně nezklame. Tušení toho, co přijde je fajn a knížka nezklame.

Kamchaa
12.02.2019 4 z 5

Do poslední chvíle napínavý příběh, kdy po celou dobu čtení uvažuji nad tím, jak by příběh mohl dopadnout :-). Příběh plný zvratů jak již bylo určitě několikrát uvedeno. Určitě doporučuji. Zhltnuto za dva večery.

TerezaJágrová
11.02.2019 5 z 5

„naprosto strhující příběh plný zvratů". Přesně tohle se píše na obálce knihy a já nemohu nesouhlasit. Kniha je dokonalá, už od první strany mě do příběhu úplně pohltila a po pár stránkách už jsem u knihy ani nedýchala... Je dokonalá. Doporučuji.

ivis77
10.02.2019 4 z 5

Čtivá kniha, za jedno odpoledne přečtená. Plná trošku předvídatelných zvratů, ale to mne uspokojuje, takový ten pocit "já to tušila".

Honey0105
05.02.2019 4 z 5

Konečně se mi tato kniha dostala do rukou. A jsem velmi ráda, že mě nezklamala.
Za mne opravdu čtivé s výborným, neočekávaným koncem!
Co se týče hlavního padoucha, tak to jsem měla jisté tušení, že to takhle nějak bude, ale stejně mi nevadilo číst dál. Kniha není přehnaně detailní, i proto si myslím, že se tak dobře čte. Teď jsem zvědavá jaká bude kniha "Někdo cizí v domě".

pavlinka0250
03.02.2019 5 z 5

Sto lidí, sto názorů. Já se řadím k těm, jimž se kniha líbila. Napínavá, čtivá, padouch jak víno a ten konec ?
Nutilo mě to číst a číst, abych už věděla jak to dopadne.
Tohle čtení jsem si užila a dávám 5*

akdar72
31.01.2019 4 z 5

No, já bych to přirovnala k prvotinám českých autorů, a to se jich v žádném případě nechci dotknout... Hezké, napínavé, ale je tam další potenciál...

p.pavlina
31.01.2019 5 z 5

Velmi napínavá kniha plná nečekaných zvratů. Nevěděla jsem ani pořádně, koho vlastně obvinit. Ale konec mě teda dostal.

Janule809
30.01.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila, ale čekala jsem trochu víc napětí.