Pár od susedov

Pár od susedov
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314391/bmid_par-od-susedov-Wdh-314391.jpg 4 5100 5100

Zdá sa, že Anne a Marco Contiovci majú všetko – navonok harmonický vzťah, pekný dom a úžasnú dcérku Coru. Jednej noci, keď sú na večierku u susedov, však Cora záhadne zmizne. Podozrenie okamžite padne na rodičov. Detektív Rasbach vie, že vystresovaní manželia niečo skrývajú. A nielen oni. Každý v ich okolí má svoje tajomstvá a pátranie je tak čoraz zložitejšie. Za zastretými oknami sa postupne vyplavuje jedno desivé tajomstvo za druhým... Strhujúca dráma, plná neočakávaných zvratov, nezadržateľne speje k šokujúcemu odhaleniu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Couple Next Door, 2016

ladyka
29.12.2018 5 z 5

Vzhledem k PR humbuku ohledně knihy se mi do čtení moc nechtělo a byla jsem trochu skeptická. Naštěstí zbytečně, protože příběh mě pohltil a přečetla jsem ho za pár hodin. Svižné, zajímavé,žádná hluchá místa ani zbytečnosti. Odosobněný styl vyprávění mi nakonec nevadil, rychle jsem si na něj zvykla. Takže doporučuji těch, kdo hledají čtivý neotřelý psychothriller s vygradovaným koncem.

MiliKry
28.12.2018 4 z 5

Jednodušší thriller, ale dobře se četl, celkem napínavé a konec mě překvapil ????

LeSk
28.12.2018 5 z 5

Extrémně napínavý příběh, velmi záživný a poutavý. Napínavé do poslední stránky. Přečteno za jeden den jedním dechem. VELMI DOPORUČUJI.

Elisbooks
26.12.2018 4 z 5

Napínavá a čtivá knížka. Určitě doporučuji :)

Vakalik
25.12.2018 4 z 5

SPOILER
Sympatické dílo. Nemohla jsem se od něj odtrhnout. Hezky psané. Jen na to, kdy takže na někoho zabije jsem čekala od začátku. A na konci mi přišlo trochu nereálné, Že by toho chlapa vůbec nepotrestali a šel sedět jenom tchán. Ale jinak se mi kniha líbila.

adriana9101
21.12.2018 4 z 5

Hlavně mne zaujala obálka a název. Naprosto strhující a konec omračující. Rozhodně doporučuji.

Medunka22
15.12.2018 5 z 5

Mě se kniha líbila a určitě si přečtu další autorčiny počiny.

Devil-Ivet
13.12.2018 3 z 5

Na knihu jsem byla zvědavá už jen proto, abych věděla, jestli je opravdu tak dobrá, jak slibuje anotace a nálepka "Světový bestseller". Dostalo se mi nezáživného příběhu, který určitě chtěl víc promyslet a knihu bych neřadila mezi thrillery. Chybělo tam i to napětí…

Lenkakolar
07.12.2018 5 z 5

Myslím si, že tato kniha ma právo na titul bestseller, narozdíl od jiných udávaných bestsellerů. Kniha se mi četla velmi dobře, k žádné z postav jsem se sice nepřikláněla, ale to už tak někdy bývá, když nejste sám psychopat. Děj naprosto famózní, určitě doporučím dál.

JaKa1974
06.12.2018 5 z 5

Napínavá kniha opravdu až do konce. Velice dobře se čte.

veronika6268
02.12.2018 5 z 5

Dokonale napínavé, čtivé, svižné a se zajímavými zvraty v ději. O konci ani nemluvě. Mohu doporučit, pokud se chcete trochu bát, nechat srdce tlouci o něco rychleji a na pár hodin úplně zapomenout na svůj vlastní svět. Tohle vás pohltí.

Rou
01.12.2018 4 z 5

Kniha se skvěle četla, těšila jsem se, až zas budu mít chvilku na čtení. Jen ten úplný závěr už si autorka mohla odpustit.

veruptackova
01.12.2018 3 z 5

Nemohla jsem se zbavit dojmu, že knihu píše začátečník anebo se překlad fakt nepovedl ????‍♀️. Zápletka zajímavá, ale ten styl mi prostě nesedl.

Jirulka
30.11.2018 5 z 5

Super thriller plný zvratů

ArwenAragorn
25.11.2018 4 z 5

Maximální spokojenost. A úplný konec je lahůdka. Po knize jsem dlouho pídila v knihovně, až jsem na ni náhodou narazila a stála za to.

Miruš
24.11.2018 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Plná zvratů - to je velmi výstižné. ;-)

Darami87
22.11.2018 odpad!

Nebudu se nutit knihu dočíst. Tohle je fakt moc velké mučení.. Vážně se nikdo nepozastavil nad tou nemožně stupidní zápletkou? Prostě rodiče na pendrek chtějí jít pařit, tak nechají dítě doma samotné. Kojící matka, která bere antidepresiva vesele chlastá vínko... Tohle nezodpovědné chování odpovídá spíš mladému vyfetovanému párečku, než manželům na slušné úrovni. I chování detektiva Rasbacha je naprosto nesmyslné! A tím hlavně myslím chování ohledně (POZOR SPOILER) nabídky přímo únosci. Který detektiv se zdravým rozumem by schválil takovou do nebe volající blbost? Ne, na tohle fakt nemám. Radši kousat ježky, než dočítat tohle....

Becca_books
22.11.2018 3 z 5

Super začátek, kdy jsem se začetla snad hned první stránkou. Pak trošku zamotaný a předvídatelný konec. Přesto jsem knížku přečetla jedním dechem. Mám tento styl ráda.

mourek-veronika
21.11.2018 3 z 5

Na tuhle knížku jsem se docela těšila, protože jsem na ni četla spoustu pochvalných recenzí. Bohužel jsem byla už po první stránce trochu zklamaná a až do půlky knihy mě zklamání rostlo. Nechápala jsem postavy, nedokázala jsem se s nimi ztotožnit nebo s nimi soucítit, byly pro mě zkrátka cizí. Asi za to mohlo vyprávění ve 3. osobě a taky to, že se v knize skoro vůbec neužívala zájmena - v každé větě bylo jméno toho, kdo byl zrovna vypravěčem, místo aby se ho pokusili nahradit třeba slovem on/ona, jeho/její apod., takže když jsem na každé stránce četla 50x slovo Anne nebo Marco, měla jsem chuť přestat. Můj zájem začal růst asi v polovině knihy, kdy se konečně vyšetřování pohnulo z místa a začalo se něco dít. Odhalení pachatele mě moc nepřekvapilo, ale úplný závěr byl dobrý, i když jsem už od zmínění té její nemoci čekala, kdy něco takového udělá. Celkově knihu hodnotím jako průměr a znovu ji číst určitě nebudu.

gigi77
20.11.2018 2 z 5

Docela pěkně zašmodrchané, ale ta omáčka okolo ... plytká. A na úplný závěr tomu autorka “nasadila korunu”. Někdo cizi v domě se mi líbilo, tahle kniha mě zklamala.