Pár od susedov

Pár od susedov
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314391/bmid_par-od-susedov-Wdh-314391.jpg 4 5100 5100

Zdá sa, že Anne a Marco Contiovci majú všetko – navonok harmonický vzťah, pekný dom a úžasnú dcérku Coru. Jednej noci, keď sú na večierku u susedov, však Cora záhadne zmizne. Podozrenie okamžite padne na rodičov. Detektív Rasbach vie, že vystresovaní manželia niečo skrývajú. A nielen oni. Každý v ich okolí má svoje tajomstvá a pátranie je tak čoraz zložitejšie. Za zastretými oknami sa postupne vyplavuje jedno desivé tajomstvo za druhým... Strhujúca dráma, plná neočakávaných zvratov, nezadržateľne speje k šokujúcemu odhaleniu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Couple Next Door, 2016

Monna732
16.06.2019 3 z 5

Kniha se dobře čte, je napínavá, i když trošku předvídatelná.

Katys96
16.06.2019

Na tuhle knížku jsem měla zálusk dlouho. A proto když jsem zjistila, že je v knihovně volná musela jsem ji mít.
Zpočátku se četla dobře. Byla jsem zvědavá, kdo že to vlastně unesl to dítě. Ale po pár stránkách, už jsem víceméně tušila jak to bude. Určitá předvídatelnost tam byla. Pak se ale všechno zvrtlo. A opět po několika stránkách jsem tak nějak tušila co se stane.
Předvídatelnost ale této knížce vůbec neuškodila. U jiného příběhu bych možná knihu zaklapla a začala číst jinou, ale tenhle příběh, to jak byl napsaný, jak sem se dokázala vcítit do postav, odsoudit je, politovat, nenávidět, mě bavilo. A konec? Otevřený a v člověku vyvolávající otázku: Co to sakra bylo? Já chci vědět co se dělo pak! Super.

martineden
10.06.2019 4 z 5

Bavila mě, líbila se mi nejednoznačnost hlavních postav a brnkání na nervy čtenáře.

soupik2012
07.06.2019 5 z 5

Začátek se trochu vleče a některé epizody se zbytečně opakují. Což začne nudit, ale postupně kniha nabere strhující tempo a na malém prostoru se rozehraje neskutečný propletenec, který ale nezní nelogicky a tak kniha baví. Samotný závěr je šokující a těžko ho někdo mohl předvídat. Audioknihu čtou velmi zdařile stejně jako Někdo cizí v domě, Martina Hudečková a Libor Hruška.

Layss
07.06.2019 4 z 5

Knihu jsem si koupila náhodou v jednom antikvariátu, protože jsem neměla nic na čtení do vlaku. Při nákupu jsem si ani nevšimla, že kniha má špatnou vazbu - je obráceně, než je obal knihy. Ale na funkci rostlináře to naštěstí nemá vliv. Knihu jsem přečetla za několik dní - kdybych nemusela chodit do práce nebo spát, tak bych ji asi dala jedním dechem. Podobné kriminální příběhy se mi líbí, doporučuji přečíst.

Mateo67
06.06.2019 4 z 5

Zajímavá zápletka, postavy, jejichž charaktery několikrát vyhodnotíte, aby se v další kapitole posunuly úplně jinam. Čtenář si není vůbec jistý, komu věřit a komu ne.

Kočička911
05.06.2019 5 z 5

Bezvadná kniha.
Přečetla jsem ji skoro jedním dechem.
Krátké kapitoly co mají spád. Tak to má být.
A ten konec? Zkrátka super..

ivana1924
03.06.2019 4 z 5

Krásná kniha...jestli se tedy dá o thrilleru říct krásná :D Ale mě se líbila, napětí od začátku do konce. I když víte, tušíte....a ona je to nakonec všechno jinak :o Za mě super.

marli58
02.06.2019 4 z 5

Super kniha. Napínavé, dobře se čte a ten překvapivý konec!

Bee240
22.05.2019 5 z 5

Toto bylo velmi povedené , opravdu jsem nečekala že to dopadne takto...bylo to napínavé a strhující. Opravdu povedený thriller jen trochu škoda jak to dopadlo asi bych tu poslední událost tam nedávala když to nemá mít pokračování ale jinak super kniha :) . Ohledně této knihy jsem šla na jisto jelikož předchozí dílo autorky byla bomba tak bylo jasné že i tato kniha bude aspoň z poloviny taková. Příběh byl emotivní a to velmi ohledně ztraceného malého dítěte. Po dobu čtení to vypadalo že vím jak to bylo a kdo to byl ale nakonec se ukázalo že to bylo celé jinak a opět se to celé otočilo. Zvraty v této knize byli veliké a opravdu jsem tuto knihu četla s chutí a nadšená z toho jak je dobrá. Rozhodně doporučuji přečíst.

Allys
22.05.2019 4 z 5

Dej je pútavý, plný napätia a zvratov. Emócie hlavných postáv kvalitne podané, úplne som to prežívala. Prečítala som ju za víkend, nemohla som prestať - zvraty v deji podávané akurát tak, že vždy, keď som si povedala, že idem niečo robiť nastal ďalší a potom zase niečo, no v ten víkend navarené doma nebolo :-)

Sjuzana
15.05.2019 3 z 5

Napinava, dobre se cte. A kdyz se neco ma po... tak se to po... poradne a dokonale :-)

Hanaol
12.05.2019 4 z 5

Napínavá, hezká knížka s překvapivým koncem. Děj má spád, dobře se čte.

Deminka20
10.05.2019 5 z 5

Výborná knížka, napětí od začátku do konce.

Mumik166
08.05.2019 5 z 5

Kniha je skvělá. Konec nečekaný.

Aaloha
06.05.2019 4 z 5

Příběh je napínavý až do konce, podezřelých je více. Kniha je čtivá.

petra.k.
05.05.2019 4 z 5

Velmi čtivý děj. Napínavé až do konce. Občas už jsem si sice říkala, že to trvá nějak dlouho, ale i tak se mi to líbilo.
A úplně poslední stránka je nejlepší ????

Lacerta.j
02.05.2019 3 z 5

Je pravda, ze nekteri lide jsou schopni cehokoliv. Knizka se cte dobre, nic extra super, ale ctete a chcete vedet kdo...

Dashow
29.04.2019 5 z 5

krása. Napínavé, čtivé, spousta prostoru pro fanrazii čtenáře (a když už si myslíte že víte, tak vám po pár stránkách autorka dokáže že vůbec nevíte :-D )

Gabča670
29.04.2019 1 z 5

Zajímavý děj,ale četla jsem ji v období těhotenství, proto se mi asi moc nelíbila