Pár od susedov

Pár od susedov
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314391/bmid_par-od-susedov-Wdh-314391.jpg 4 5100 5100

Zdá sa, že Anne a Marco Contiovci majú všetko – navonok harmonický vzťah, pekný dom a úžasnú dcérku Coru. Jednej noci, keď sú na večierku u susedov, však Cora záhadne zmizne. Podozrenie okamžite padne na rodičov. Detektív Rasbach vie, že vystresovaní manželia niečo skrývajú. A nielen oni. Každý v ich okolí má svoje tajomstvá a pátranie je tak čoraz zložitejšie. Za zastretými oknami sa postupne vyplavuje jedno desivé tajomstvo za druhým... Strhujúca dráma, plná neočakávaných zvratov, nezadržateľne speje k šokujúcemu odhaleniu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Couple Next Door, 2016

aliisalounu
27.09.2019 5 z 5

U téhle knihy jsem byla v napětí už od samého začátku. Děj pěkně odsýpal, až byl najednou konec. A jak jinak, nečekala jsem to. Za mě fakt skvělé.

georginaa
26.09.2019 4 z 5

Tento příběh byl noční můrou, moc dobře si pamatuji ten pocit, když hledáte dítě a nevíte kde je...zažila jsem to, a je to doslova psychicky vyčerpávající. Líbil se mi styl jakým byl příběh napsán, pěkně se to četlo, pořád jste byli napnutí a v očekávání jak to dopadne. Přidávám autorku do oblíbených.

Mona85
26.09.2019 5 z 5

Kniha napínavá od začátku do konce.Nechala mě v napětí až do poslednich stran.

Štěpánka4
25.09.2019 5 z 5

Skvělá!

Awča
24.09.2019 5 z 5

Kniha mi zpříjemnila dlouhé chvíle rekonvalescence.
Příběh mi přišel napínavý, ztracené dítě-noční můra všech rodičů, téměř žádné stopy, byla jsem zvědavá na rozuzlení.
Vyprávění střídalo osoby podle hlavních aktérů, což neubíralo plynulosti příběhu, nemohla jsem se od knihy odtrhnout.
Chápu, že konec může někomu připadat až moc, ale mě k příbehu seděl.

Alilau
23.09.2019 2 z 5

Knihu jsem přečetla rychle, ve vlaku na delší cestě proč ne. Je to trochu předvídatelné, název teda vůbec nesedí, protože ty manželé odvedle hrají v příběhu daleko menší roli než odpovídá názvu. Dalo se z toho vytěžit vic.

Anna27
16.09.2019 2 z 5

Jako, není to trhák roku, ale četlo se to/poslouchalo dobře. Oceňuji, že tam nebyl milion postav, ale jen pár hlavních. Příběh sice nebyl extrémně napínavý, ale poutavý ano. Kdyby to mělo ještě o 100 stran víc, tak bych to brala jako zbytečné tlachání okolo, ale těchto 272 bylo tak akorát. Dalo se to hravě za pár hodin přečíst. :)

topeti
12.09.2019 odpad!

Za kapitolu 1 - 36 dávám 4*. Příjemný "psychodetektivní" příběh. Psychothrillerem bych to určitě nenazvala. Předvídatelný pachatel, čtivě napsáno.
Ale ten konec? To jako fakt? Pro efekt? Bylo to nutné? No prostě za poslední 37. kapitolu srážím 4*. Veliké zklamání ...

dagsvob
12.09.2019 5 z 5

Tak tohle bylo super, už se těším na další.

včelařka
09.09.2019 1 z 5

Nemůžu si pomoct, ale mně to přišlo fakt blbé.

dragonina
08.09.2019 2 z 5

Zklamání a nuda.

MichaelaBublina
08.09.2019 3 z 5

Zbytečná kniha, spousta vaty. Dočetla jsem ji, ale považuji tento čas za ztracený.

Flexa
07.09.2019 3 z 5

Celkem dobrý... Občas celkem zmatený a na muj vkus málo gradace napětí. 54%

Annkag
05.09.2019 4 z 5

Příběh sa čítal velmi dobře.
Napriek tomu,že nebol precpaný postavami k prasknutí vás to núdilo premýšlať ako to Bolo s únosom miminka.Pri každej stráneke som strácala dych a nedokázala sa od deja odtrhnúť.Vážne som nevěděla kde mám priradiť detektiva ktorý únos vyšetřoval.Ako mám reagovat na rodičov?Čo So susedkov?Akú rolu v tom zohrávajú Anini rodičia.
A potom koniec knihy a bum!!!Perfektná kniha a já ju môžem len doporučit.

Miluna40
04.09.2019

Nebyla špatná, ale konec nic moc a byl odhadnutelný. Nicméně doporučuji jako letní čtení.

kercah
03.09.2019 3 z 5

Kniha se četla jedním dechem a oceňuji, že hned na začátku není patrné, co se vlastně stalo. Nejsem si jistá, jak bych příběh o uneseném dítěti prožívala, kdybych nebyla sama matkou. Asi by pro mě celé téma nebylo tak zajímavé, ale to už nezjistím :D

Kate653
02.09.2019

Kniha je velmi čtivá, dobrá na odreagování. Ale příběh jako takový se mi moc nelíbil.
SPOILER: když už se zdá být všechno v pořádku, přijde konec, který je trochu přehnaný a přitažený za vlasy. To mi knížku pokazilo. a proto z ní mám smíšené pocity...

v.r.b.o.v.a
31.08.2019 4 z 5

Opravdu se mi kniha líbila, ale četla jsem i lepší thrillery

dainny
30.08.2019 5 z 5

za mě super,nemohla jsem se odtrhnout a byla zvědává co se s dítětem stalo,pak jsem i tušila kdo to udělal,ale konec mě stejně překvapil :)

Taralcielle
30.08.2019 3 z 5

Zajímavé. Přečetla jsem rychle, četla se dobře. Konec se mi moc nelíbil, byl rychlý, zbytečný a překombinovaný...
Jinak příběh je to dobrý, zase jiné téma než obvykle.