Pár od susedov

Pár od susedov
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314391/bmid_par-od-susedov-Wdh-314391.jpg 4 5100 5100

Zdá sa, že Anne a Marco Contiovci majú všetko – navonok harmonický vzťah, pekný dom a úžasnú dcérku Coru. Jednej noci, keď sú na večierku u susedov, však Cora záhadne zmizne. Podozrenie okamžite padne na rodičov. Detektív Rasbach vie, že vystresovaní manželia niečo skrývajú. A nielen oni. Každý v ich okolí má svoje tajomstvá a pátranie je tak čoraz zložitejšie. Za zastretými oknami sa postupne vyplavuje jedno desivé tajomstvo za druhým... Strhujúca dráma, plná neočakávaných zvratov, nezadržateľne speje k šokujúcemu odhaleniu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Couple Next Door, 2016

Simocka
31.10.2019 4 z 5

Pokial niekto ocakava komplikovany psychologicky thriller tak bude sklamany, ale ako citanie na dovolenke pri mori to bolo velmi prijemne a nenarocne.

Lenoulinka
30.10.2019 4 z 5

Po přečtení anotace jsem byla natěšená na super thriller. Abych pravdu řekla, tak jsem byla mírně zklamaná. Bylo to jednoduché, i když poutavé čtení o pár postavách a děj šel kupředu. Vadily mi myšlenkové pochody osob, které mi občas připadaly zbytečné, možná někdy opakující se. No a ten konec...Tím to "zabila" a možná si ho mohla odpustit. Ale jo, dalo se to a jsem zvědavá na Někdo cizí v domě.

LucaR8
28.10.2019 4 z 5

Kniha se velmi pěkně četla. Příběh plný zvratů, nebyla kapitola, kde bych se nudila. Překvapivý závěr a poslední kapitola tomu jen dodala korunu. Jdu na Někdo cizí v domě.

v.e.v.er.ka
27.10.2019 4 z 5

Za mě průměrný thriller, hezká zápletka dobře napsaný oceňuji že po dlouhé době kniha bez sexuálních scén... Dobre se cetlo ☺️

Makyny
24.10.2019 4 z 5

Uf... To byla docela jízda... Spoustu nečekaných zvratů... Autorka si s námi hraje celou dobu a do konce nevíte kdo je vlastně ten špatnej... Já osobně bych ocenila více prostoru pro detektiva Rasbacha a vynechala bych poslední kapitolu, ta mi přišla dost zbytečná, bez té by to bylo asi 5*

Šárčí
24.10.2019

Pěkná knížka,která mě bavila,docela zamotané....konec za mě smutný.

gm6219
19.10.2019 4 z 5

Velmi pěkně a čtivě napsaná kniha, obsahující občas nečekané zápletky a rozuzlení. Kniha byla napsána poutavě a četl jsem ji, kdekoli jen to šlo. Ovšem věc, která se dle mého názoru hodně nepovedla, je konec, 37. kapitola. Po dočtení poslední stránky mi spadla brada a položil jsem si otázku "PROČ?". Ten konec se opravdu nepovedl a myslím si, že kdyby tam 37. kapitola vůbec nebyla, knihu bych hodnotil ještě o to líp. Bohužel tedy jen 4*. Ale autorce dám ještě určitě šanci a pustím se do další její knížky. Za mě to za přečtení stojí.

Kashi
19.10.2019 4 z 5

Skvělá kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem. O to více mě zklamal konec. Kdyby autorka vynechala poslední kapitolu, hodnotila bych 5*.

applause
15.10.2019 3 z 5

Kniha byla poutavě napsaná. Začnete číst a už nemůžete přestat, tak jsem to aspoň měla já. Zápletka je opravdu solidní a nemůžu říct, že jsem až do konce nevěděla, co se stane, ale tušila. Na knize mi vadila špatně vyložená psychologie postav. Manželka se chovala místy jako malé dítě a manžel stále něco převracel ve svůj prospěch. Proto o hvězdičku méně. Jinak doporučuji, dost mě kniha překvapila.

PetraVlckova
10.10.2019 2 z 5

za mne průměr. Je mnoho lepších autorů, i když toto bylo označeno jako Bestseller.

Lejdus
06.10.2019 3 z 5

Příjemné čtení, nečekané zápletky. Zpočátku mne kniha nebavila, protože se pořád točila ohledně zmizení malé a vše bylo tak nějak dokola odehrávající se v domě manželů. Ale průběh, zvraty a závěr knihy opravdu povedený.

Verpax
05.10.2019 4 z 5

Ctiva kniha s pěknou zapletkou. Akorát ten uplny konec už mi přišel trochu pres čáru, a taky manžel Marco, mi přišel hodně naivní a dost mě tím stval :)

jiri77
05.10.2019 3 z 5

Celkem slušný thriller,který se dobře čte a udržel mě i v napětí, akorát mě některé činy postav přišli trochu nereálné. Určitě stojí za přečtení.

HelinkaS
04.10.2019 5 z 5

Super napínavý příběh.

NymphMaeve
03.10.2019 4 z 5

Čekala jsem napínavý příběh s pomalým odhalováním. Splnilo se mi to jen částečně, napínavé to moc nebylo, postupné odhalování mělo však své kouzlo. Když se v půlce knihy dozvíte velmi podstatnou informaci, měla jsem strach, že mě kniha najednou nebude bavit. Autorka si ale dokázala udržet mou pozornost a překvapivý závěr byl celkem nečekaný. Myslím, že její další knihy budou také fajn, nic z čeho bych si sedla na zadek či se nemohla odtrhnout, to však nebylo. Detektivky a thrillery mám ráda, proto myslím, že v kontextu to byl docela průměr, avšak moc hezky napsaný a zpracovaný. Téma bylo i docela vytěženo do plna.

gilt
02.10.2019 5 z 5

Četlo se to skvěle! Překvapivý závěr!

martina.bella
01.10.2019 2 z 5

Nebylo to špatné, byla jsem zvědavá, jak to dopadne, ale tu a tam jsem přeskakovala, protože samotný děj pro mě příliš čtivý nebyl, zajímalo mě hlavně rozuzlení. Navíc mám dojem, že knihu s velmi podobným tématem jsem před časem četla od Joy Fielding - Zmizení Samanthy Shipleyové...

Adelaki
01.10.2019 2 z 5

Obálka knihy sice slibuje naprosto strhující příběh plný zvratů, ale v tom případě jsem četla úplně jinou knihu. Vše je strašně předvídatelné, hloupé, nudné. Pořád se jen opakuje jak bloumají po domě a stýská se jim po dítěti, děj na skoro 300 stránkách skoro žádný. Všechny postavy mi byly nesympatické. Dvě hvězdy dávám v podstatě za poslední dvě stránky, tak alespoň nějaký zvrat byl :D
Od autorky mám doma ještě Někdo v cizí domě, tak jí zkusím dát ještě šanci.

veronika8042
30.09.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila. Autorcino vyprávění mi sedlo. Hezky se cetlo. Autorka dokázala v knize udělat spoustu zvratů, což hodnotím velmi kladně. Ani jednu kapitolu jsem se nenudila. Nepsala zbytečně věci, šla hned k věci, coz je super. Rozhodně si přečtu další knihy od autorky.

tom8157
28.09.2019 5 z 5

Naprosto dokonalý thriller! Autorka čtenáře nezatěžuje zbytečnými popisy, takže děj má rychlé tempo. Vždy když si člověk začne myslet, že přesně ví na čem je, nastane další zvrat a až do konce knihy není nic jisté.
Přestože hlavním námětem knihy je únos dítěte, méně odolní čtenáři se nemusí ničeho bát - autorka se věnuje především psychologii postav a dětské mrtvoly apod. (viz např. Hračkář) si odpustila.