Pár od susedov

Pár od susedov
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314391/bmid_par-od-susedov-Wdh-314391.jpg 4 5100 5100

Zdá sa, že Anne a Marco Contiovci majú všetko – navonok harmonický vzťah, pekný dom a úžasnú dcérku Coru. Jednej noci, keď sú na večierku u susedov, však Cora záhadne zmizne. Podozrenie okamžite padne na rodičov. Detektív Rasbach vie, že vystresovaní manželia niečo skrývajú. A nielen oni. Každý v ich okolí má svoje tajomstvá a pátranie je tak čoraz zložitejšie. Za zastretými oknami sa postupne vyplavuje jedno desivé tajomstvo za druhým... Strhujúca dráma, plná neočakávaných zvratov, nezadržateľne speje k šokujúcemu odhaleniu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Couple Next Door, 2016

EleanorJane
12.07.2018 3 z 5

Tuto knihu jsem přečetla za jeden den a to proto, že jsem chtěla vědět, co se stalo s miminkem. A taky proto, že kniha má málo stránek, velký formát, velká písmena a mezery. Co se týče děje, ubíhá celkem rychle. V poslední době už mě ale málo která kniha dokáže překvapit. A bohužel to nebyla ani tato. Dnešní psychothrilery jsou všechny skoro úplně stejné. Je to můj oblíbený žánr a tak jsem jich už několik přečetla a všechny jsou si něčím podobné. Vše se odehrává stereotypně, postavy jsou podobné a zápletky téměř stejné. Tato kniha mohla mít trošku propracovanější děj, na druhou stranu už to bylo zamotané dost. Spíše oddechové čtení.

kjezinka1494
11.07.2018 5 z 5

perfektní, napínavé, překvapivé

Anette Abeja
11.07.2018 5 z 5

Kniha je psaná velice poutavě, stránky mizely jako mrknutím oka, akorát mě zmátly vnitřní myšlenkové pochody jednotlivých postav a tudíž mě udivil celkový vývoj děje. Prostě jsem se jako snad všichni čtenáři snažila rozluštit záhadu dříve než v knize, ale autorka mě naprosto zmátla. I když mě to zprvu trošku popudilo, nemohla jsem s čtením knihy přestat. Myslím že přečtu i další autorčinu knihu.

Sisine
09.07.2018 4 z 5

Nebylo to špatné čtení. Ideálně tak na dovolenou, stránky přímo ubíhají...

Maevie
09.07.2018 3 z 5

Zápletka je zajímavá a knížka se čte svižně. I tu nálepku bestselleru si díky velké marketingové kampani zaslouží. Ale že by to byl thriller, který se musí přečíst, to zase ne.

márčina
06.07.2018 4 z 5

Moje prvotina od této autorky a myslím, že přelousknu i další :)
Tato kniha mě celkem dobře zmátla a překvapila na konec. Nejlepší titul to určitě není, ale četla se fajn. :)

blonďatá.luc
02.07.2018 5 z 5

Druhá kniha od této autorky, která se dostala do mé knihy, a opět jsem unesená. Sice po předchozích zkušenostech s psychologickými thrillery jsem měla jistá očekávání, jak by se kniha mohla vyvíjet a kdo by mohl být za všechno zodpovědný, přesto jsem to celé neodhalila a proto jsem knihu nemohla odložit až do samého konce. Z počátku jsem z knihy měla lehké obavy a moc se mi do ní nechtělo - měla jsem obavy z krimi linky, která by se v příběhu mohla objevit, ale mé obavy nebyly naplněny a já mohu vřele doporučit. Už teď se těším na další knihu z pera této autorky, tak snad nebudu muset čekat dlouho.

lucie5078
02.07.2018 3 z 5

Čekala jsem od knihy víc. Výborná zápletka, ale podle mě se to dalo napsat napínavěji, čtivěji. Taky jsem moc s hlavními postavami nesoucítila, nepřirostl mi nikdo z nich k srdci.

Sara.B
30.06.2018

Knihu jsem si koupila na její veliké reklamy, které jsem všude viděla a určitě nelituji. Možná jsem od ní čekala něco víc, protože první kapitoly jsem musela číst trochu více s nucením, ale když se kniha rozjížděla, tak jsem ji z rukou nepustila. Jsem ráda, že není tolik psycho, protože to byla první má kniha tohoto žánru a nejsem z toho tolik vyklepaná. Určitě si přečtu od autora další knihu:)

Plaknel
30.06.2018 3 z 5

... stříbrná hvězda odpovídá... větší reklama než kniha
Četla jsem určitě lepší, očekávala jsem víc. Ale zase musím uznat, že i na poslední stránce to bylo zajímavé.

Jablotro
29.06.2018 5 z 5

Tak já jsem byla spokojená. Až se divím, že hodnocení je jen v modrých číslech. Knížka byla velice čtivá. Děj rychle ubíhal, nikde nebylo nic zbytečného a nikde nebylo nic extra zamotaného. Rozuzlení bylo celkem překvapivé, hlavně motiv, protože si myslíte, že motiv víte, ale pak se ukáže, že vlastně nevíte :-) Zajímavá byla práce detektiva, v reále by to asi neprošlo, ale s jeho nadprůměrnou inteligencí a dedukcí, kdo ví :-D

Eva88
29.06.2018 3 z 5

Autorčino poděkování marketingovým a propagačním týmům je na místě. :-) Nic ohromujícího, ale četla se dobře.

denča1000
24.06.2018 4 z 5

Pěkně zamotaný příběh. Od začátku jsem to trošku tušila, ale nebyla jsem si jistá. Nebylo to vyloženě šokující psycho, ale překvapit dokázal.

Nelíbilo se mi, že se v knize často opakují pasáže.

A úplný závěr mohl být ještě dokončen.

kalinkacz
24.06.2018 5 z 5

Tak za mě byla tahle kniha fakt skvělá! Bavila mě každá strana a hltala jsem každé slovo... Přečetla jsem ji za jedno dopoledne a celý ten konec jsem absolutně neodhadla... Ať píše autorka tímto stylem dál, rozhodně si přečtu cokoli dalšího, co vytvoří... Mám ráda, když má psychothriller pod 300 stran a tenhle tomu odpovídá... Prostě hrozně moc doporučuji!

Eviik16
24.06.2018 5 z 5

Strhující příběh, moc se mi knížka líbila.

Manifest blech
22.06.2018 3 z 5

Slušně zamotaný thriller. Krásně dokáže zamotat hlavu.

Tejezka
21.06.2018 4 z 5

Neuvěřitelně napínavý příběh, který jsem přečetla za jedno odpoledne.

sarka3363
19.06.2018

kniha byla super,bavila mě

J.x
19.06.2018 4 z 5

Možná jsem měla jen přehnaná očekávání vzhledem k reklamě, kterou tahle knížka má. Ale jinak se knížka četla dobře.

ivzu77
19.06.2018 3 z 5

Jednoduše psaná detektivka, která se rychle čte a napětí se tedy stihne projevit. Žádné krvavé scény, téma úpadku, únosu a beznaděje.