Pár od susedov

Pár od susedov
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314391/bmid_par-od-susedov-Wdh-314391.jpg 4 5100 5100

Zdá sa, že Anne a Marco Contiovci majú všetko – navonok harmonický vzťah, pekný dom a úžasnú dcérku Coru. Jednej noci, keď sú na večierku u susedov, však Cora záhadne zmizne. Podozrenie okamžite padne na rodičov. Detektív Rasbach vie, že vystresovaní manželia niečo skrývajú. A nielen oni. Každý v ich okolí má svoje tajomstvá a pátranie je tak čoraz zložitejšie. Za zastretými oknami sa postupne vyplavuje jedno desivé tajomstvo za druhým... Strhujúca dráma, plná neočakávaných zvratov, nezadržateľne speje k šokujúcemu odhaleniu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Couple Next Door, 2016

Gabux
17.06.2018 5 z 5

Občas příběh trochu pokulhával, ale poměrně mě to bavilo. A ten konec? Nemám slov! Paráda.

anko57
17.06.2018 4 z 5

Trochu překombinované, první půlka napínavá, ale pak už docela předvídatelná. Ale vcelku nenudí.

SSTknihy
14.06.2018 4 z 5

Tahle detektivka mě bavila z jednoho prostého důvodu – vždy, když jsem si říkala, že už mi to začíná být úplně jasné, ukázalo se, že stejnou cestou se vydala i autorka. Jenomže místo odhalení nebo chycení pachatele se jenom otevřely další dveře, další možnosti, další kombinace. A tak jsem musela číst dál a dál, dokud jsem nebyla na úplně poslední stránce a mohla si konečně oddechnout. Je fakt, že konec už byl trochu moc překombinovaný, ale celkový dojem mi to nezkazilo.

Lucka.79
13.06.2018 3 z 5

Na mě kniha byla až příliš překombinovaná, ze začátku na můj vkus i trochu moc vleklá, začetla jsem se až ve druhé polovině. Styl psaní mi také moc neseděl ...

Denninka
12.06.2018 3 z 5

Z této knížky mám smíšené pocity. Jak už tu bylo psáno, spisovatelky styl psaní je opravnu velice strohý, ale na druhou stranu je děj přímý a knížka se čte rychle. Ale asi jsem čekala zajímavější pointu.

Daisy94
11.06.2018 2 z 5

Začátek knihy mi přišel drobet slabší a uvažovala jsem, že ji odložím. Potom se děj trochu rozjel a prostředek jsem přečetla rychle a zpříjemnil mi odpoledne u bazénu. Ovšem konec byl opět slabý a velice snadno předvídatelný ještě dlouho před úplným závěrem knihy.

Storm5007
10.06.2018 odpad!

Co to bylo? Nepřijde mi, že by to patřilo do žánru Detektivky, Thrillery. Musím se smát. Už jen samotný styl psaní se mi nelíbil. Moc jednoduché nic co by Vás uchvátilo a nechtělo se Vám knihu odložit. A příběh? Jednoduchý, bez zápletek, snadno odhadnutelný. Pachatele jsem poznala na začátku knihy a přišla jsem i na motiv. No od této autorky už si rozhodně nic nekoupím, jednalo by se o ztracené peníze i čas. Už po několikáté se mi stalo, že absolutně nemůžete věřit nálepce BESTSELLER.

Aaliyan
09.06.2018 1 z 5

Ty úsečné věty mi připomínaly povely a ne na sebe navazující text. Autorka podle mě nepíše, autorka štěká. Za mě ne.

emve
09.06.2018 3 z 5

Z první poloviny knihy jsem byla nadšená, takové emoce ve mně kniha už dlouho nevyvolala. Pak ale intenzita polevila. Navíc - není to žádný literární skvost, styl psaní je až příliš jednoduchý. Přesto zajímavé čtení! :)

karbulka
08.06.2018 5 z 5

Wau, tak to se četlo samo. Knížka mě chytla hned od prvních stránek, nevíte, co si o kom myslet a když si myslíte, že víte....tak nevíte nic. Parádní počtení!

Mr.Pajek
08.06.2018 3 z 5

Hezká zápletka, ale celkem drsný konec..SUper

lenkavildomcova
08.06.2018 5 z 5

Líbila se mi. Napínavá od začátku do konce. Super.

Renatecka
08.06.2018 4 z 5

!!SPOILER!!

Nejsem horlivý fanoušek současných oslňujících thrillerů a detektivek, takže na tento žánr nejsem nijak zvlášť náročná. Pro mě Manželé odvedle: skvělé. Jak sliboval popis - plné zvratů a překvapení, nebavily mě možná jen pasáže, jak rodiče Cory vyslýchali detektivové, jinak to bylo fajn počtení. A co se konce týče - to si Anne vcelku pohnojila, ne.. ?

terezka1271
07.06.2018 4 z 5

Přečetla jsem na jeden nádech, ale trošku mě zklamalo, že to takhle dopadlo. Určitě doporučuji přečíst, přece jen každý máme svůj osobní názor.

LusSyNDA
06.06.2018 4 z 5

Super! Napínavé od začátku až do konce. Sice byl děj tak nějak předvídatelný, ale styl psaní byl neskutečně chytlavý a napínavý!

bery11
06.06.2018 4 z 5

Knížka je čtivá,napínavá, rozhodně doporučuji

Jane597
06.06.2018 4 z 5

Vydařené dílo, u kterého si člověk vůbec není jistý, jak vlastně skončí. Několikrát jsem se přistihla, že jsem byla docela v šoku a občas četla s otevřenou pusou. Konec je velmi zdařilý a pro mě naprosto šokující. U téhle knihy se člověk ani na chvíli nenudí.

Lethania
06.06.2018 3 z 5

Prvotina Shari Lapeny mě moc nenadchla. První část knihy mě vyloženě nudila, děj předvídatelný, postavy nesympatické a jako vždy šlo jen o peníze. Jak hluboko někdo může tak klesnout?

Mire
06.06.2018

Knížka se četla sama, od začátku až do konce. Za mě 5*

Doemit
04.06.2018 5 z 5

Kniha mě chytla až tak od 150 stránky, ale od té doby jsem se nemohla odtrhnout. Napjatá jsem byla až do poslední kapitoly, teda i do poslední věty. Zajímavá zápletka s parádním rozuzlením. Za mě 5*