Pár od susedov

Pár od susedov
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314391/bmid_par-od-susedov-Wdh-314391.jpg 4 5100 5100

Zdá sa, že Anne a Marco Contiovci majú všetko – navonok harmonický vzťah, pekný dom a úžasnú dcérku Coru. Jednej noci, keď sú na večierku u susedov, však Cora záhadne zmizne. Podozrenie okamžite padne na rodičov. Detektív Rasbach vie, že vystresovaní manželia niečo skrývajú. A nielen oni. Každý v ich okolí má svoje tajomstvá a pátranie je tak čoraz zložitejšie. Za zastretými oknami sa postupne vyplavuje jedno desivé tajomstvo za druhým... Strhujúca dráma, plná neočakávaných zvratov, nezadržateľne speje k šokujúcemu odhaleniu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Couple Next Door, 2016

zuziiiiik
08.05.2018 4 z 5

Knížka super,krásně se četla... Ke konci už mi to přišlo maličko zdlouhavé,ale zajímavý konec velmi překvapil...
Už se těším na další knihu od autorky,která na mě v knihovně čeká...

LucieZvonikova
08.05.2018 3 z 5

Vzhledem k tomu, ze mam dite, tak kniha byla ze začátku az desiva...ale konec mi přišel nic moc nakonec bylo vse doat ocekavane a pro me ne moc zajimave.

vendulaxyz
07.05.2018 4 z 5

Skvěle napsané, přečetla jsem za tři večery, ale konec mě zklamal. Přišlo mi to moc překombinované.

Januli
07.05.2018 4 z 5

Knížka na dlouhý zimní večer. Mě osobně se knížka četla moc dobře, bavila mě a upoutala mě. Ale poslední kapitola mi přišla zbytečna a zklamala mě. Proto 4*.

shay
26.04.2018 4 z 5

Můžu jen doporučit! Kdo původně stál za únosem mě docela překvapilo, ale kdo za tím vším stál potom už tolik ne. Přesto jsem takový konec nečekala.

LeHor
25.04.2018 3 z 5

Dalo se, ale Někdo cizí v domě je lepší.

Chytuš
21.04.2018 3 z 5

Manželé odvedle jsou jednou ze dvou knih, na které jsem v knihovně měla rezervaci věčnost, takže jsem čekala, že to bude něco, co mi vyrazí dech... Nevyrazilo. Nevyrazilo to ze mě dokonce ani žádnou pořádnou emoci. Sice jsem hrozně moc chtěla, aby to s maličkou Corou dopadlo dobře, na druhou stranu - chudák dítě s takovými příbuznými... Stručně řečeno - každý lže (nebo něco tají) každému. Postavy všechny veskrze nesympatické, což by třeba ani nevadilo, kdyby jejich charaktery vedly k nějaké katarzi, k něčemu, z čeho se mi čtenáři máme poučit... Takhle ale bylo zjevné, že nejde o čtenářovo poučení, ale pouze o to, aby v knížce bylo co nejvíc "šokujících" zvratů. Jsem zvědavá, kdy se toho ujmou filmaři, protože spíš než knihu mi text připomínal filmový scénář - zaměřeno na efekt a dějové zvraty. Zřejmě nejsem cílová skupina.

ilčidlo
19.04.2018 4 z 5

Tato kniha mi nepřišla jako světový bestseller, neni špatná, ale zdá se mi že měla větší reklamu než si zasloužila, nějak mi nesedla

alnahu
18.04.2018 4 z 5

Možná spoiler !!!
Psychologická detektivka, která se čte sama. Kniha je napínavá od začátku ,až do konce. Příběh je plný nečekaných zvratů a dočteme se v něm ,čeho všeho jsou lidi schopni udělat pro peníze v tomto případě i unést vlastní dítě. Kniha se mi líbila a četla dobře ,ale "Někdo cizí v domě" se mi přeci jen líbila víc.

hana8062
17.04.2018 3 z 5

Mladý pár zajde na posezení k sousedům a půlroční děťátko nechají spát doma na chůvičce. Po návratu z večírku se jim hroutí svět, najdou totiž jen prázdnou postýlku, šestiměsíční miminko někdo unesl....Tak tedy, četlo se jedna báseň, vypravěčským stylem a dějovým spádem je mi to velmi blízké. Ale! Pokud čtete detektivky často, budete mít jasno cca po padesáti stranách. Tedy víceméně, protože zřejmě ve snaze o světový rekord v dějových zvratech je ke konci už toliko pachatelů, únosců a kompliců, že by zaplnili celé jedno patro věznice Alcatraz :). Závěr je tedy nesmírně překombinovaný, rádoby promyšlený, na efekt hrající chuchvalec motivů. Ale když tohle pominu, čte se to skvěle, o tom žádná, cca 3 hodiny čistého času a máte hotovo. Ideální letní čtení k bazénu... Čistá hlava :)

Agatha84
14.04.2018 2 z 5

Nemohu říci, že to bylo špatné,přesto se mi kniha nelíbila. Ta nepravděpodobnost a překombinovanost jinak slibného námětu. Hlavní postavy děsně nesympatické,četla jsem jen proto,že mě zajímalo,kam až je autorka schopna ve své fantazii zajít. Vlastně i ten styl vyprávění mi nevyhovoval,krátké věty mající zvyšovat napětí tentokrat nefungovaly. Ale za jedno jsem ráda,vím určitě,že do další knihy autorky investovat nemusím.

megan35
13.04.2018 5 z 5

Kniha se mě moc líbila a přečetla jsem ji za dva dny,za mě super a dávám plný počet hvědiček.

Lennji
12.04.2018 4 z 5

Knihu jsem měla rychle přečtenou, nebylo to úplně špatné, ale asi bych jí nezařadila přímo do světových bestsellerů. Určité napětí tam bylo a pro mě celkem aktuální a zajímavé téma, jako pro rodiče malých dětí. To, kdo je "padouch" jsem začala tušit už tak v půlce knihy, takže konec mě ani nepřekvapil, i když pár jobovek a překvapení se v knize našlo. Přečteno, ale jednou stačilo, pouštím dál :-)

lacinq
11.04.2018 2 z 5

Mnoho povyku pro nic. Nápad originální, zpracování horší. Začátek i konec knihy dobrý, střed cca 100 stran by bylo dobré zhustit, zbytečně plytké. Kniha je taková trochu nemastná neslaná. Použití přítomného času pro zvýšení napětí tu nefunguje, spíš působí rušivě, postavy, ač na první pohled mají i určitá tajemství, jsou ploché, nerozvedené. Pro mě relativně nenapínavé zhruba od třetiny knihy, nemohla jsem se pořádně začíst, ačkoli několik překvapivých a dobrých momentů kniha měla. Nicméně jako celek za mě lehký podprůměr.

Fzuzik
11.04.2018 4 z 5

Kniha je zajímavá, děj je vcelku zajímavý a čtivý.
Jediné mírné zklamání je ze závěrečných dvou stránek, závěr je dobrý, jen ho autorka mohla malinko více rozvést a bylo by to mnohem zajímavější.
Takto to na mě působí jako "honem už to nějak ukončit."
Celkově se mi kniha četla dobře, takové pohodové čtení.

kopretitinka
10.04.2018 2 z 5

Neurazí ani nenadchne. Nějak jsme si s touto knihou "nesedly" .

ivikkivik
10.04.2018 4 z 5

napínavý příběh od kterého se nelze odtrhnout. jenom zbytečně moc natažené, opakuje se pořád dokola...

Dagros
09.04.2018 5 z 5

Těšila jsem se až se ke knížce dostanu, obzvlášť při tak rozpolceném hodnocení. Za sebe mohu říct, že se mi kniha moc líbila. Přečetla jsem jí jedním dechem - a přitom tento žánr vůbec nečtu. Dávám pět hvězd.

klarence
09.04.2018 4 z 5

musím uznat, že se kniha docela dobře četla.. i když dala se docela odhadnout dopředu.
Nicméně.. jako oddechovka dobré a na prvotinu dobrý :-))

rominda
09.04.2018 4 z 5

Kniha se mi četla sama - mám ráda, když mě příběh pohltí. Pátou hvězdu ubírám za poslední kapitolu, nemusela být.