Pár od susedov

Pár od susedov
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314391/bmid_par-od-susedov-Wdh-314391.jpg 4 5100 5100

Zdá sa, že Anne a Marco Contiovci majú všetko – navonok harmonický vzťah, pekný dom a úžasnú dcérku Coru. Jednej noci, keď sú na večierku u susedov, však Cora záhadne zmizne. Podozrenie okamžite padne na rodičov. Detektív Rasbach vie, že vystresovaní manželia niečo skrývajú. A nielen oni. Každý v ich okolí má svoje tajomstvá a pátranie je tak čoraz zložitejšie. Za zastretými oknami sa postupne vyplavuje jedno desivé tajomstvo za druhým... Strhujúca dráma, plná neočakávaných zvratov, nezadržateľne speje k šokujúcemu odhaleniu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Couple Next Door, 2016

Coucouha
01.06.2018 4 z 5

Knihu jsem zhltla za dva dny a musím říct, že byla napínavá od začátku do konce. Rovněž byla velmi překvapivá a místy až šokující. Kam až je schopen člověk zajít ze zoufalství? ...jednu hvězdičku strhávám za cca poslední 2 stránky knihy. Myslím, že kdyby tam nebyly, příběh by byl mnohem lepší. Takhle se mi zdál konec moc překombinovaný.

romanka26
01.06.2018 5 z 5

Perfektní kniha. Napínavá od začátku do konce. Líbila se mi o něco více než Někdo cizí v domě.

syky245
31.05.2018 5 z 5

Tak tohle mě fakt bavilo a pohltilo. Začátek mě nadchl, tak trochu jsem tušila, kdo je ten záporák, ale konec je hodně překvapivý. Mě se kniha celkově, jak byla psaná i téma moc líbilo.

domaj
31.05.2018 3 z 5

Ze začátku mě kniha trochu nudila, skoro celou dobu jsem se musela nutit, abych ji četla. Ale postupně přibývalo zajimavých věcích, proč to číst. Ve výsledku se mi kniha líbila.

pandabear
29.05.2018 5 z 5

uzasna kniha, velice napinava a nebudete se od ni moct odlepit, vrele doporucuju:)

piittii
28.05.2018 4 z 5

Krátce: nic není takové, jak se zdá být. Od začátku až do konce.

markyticka
27.05.2018 3 z 5

Knihu jsem přečetla za pár hodin. Četla se dobře - i když opakované výslechy mne až tak moc nebavily. Ale zápletka se postupně objasňovala a nakonec šlo zas hlavně o peníze, jako ve spoustě skutečných životních příběhů. Jak moc musí být někdo v úzkých, aby kvůli vidině peněz zradil sám sebe? A jak jednoduché je někoho takového zneužít?

Leniiis
23.05.2018 5 z 5

Tak za mě super. Hodně čtivej příběh. Konec trochu překvapivý a takový otevřený jakoby. Mě by třeba zajímalo, co bylo dál.

velun15
21.05.2018 3 z 5

Ach jooo...tak dlouhý rozjezd, téměř na 100 stránek, kdy se nic neděje, jen rodina podstupuje policejní výslechy. Sice je to poměrně čtivá kniha, ale děj je takový "utahaný". Za mě tedy nic extra :-)

marci137
21.05.2018 4 z 5

Tak tahle kniha bude patřit k oblíbeným.
Děj se rozjede hned na začátku, žádné bláboly kolem. Do toho zápletka s manželem, s nevěrou, závistí.. Za mě hodně čtivá.
Hlavní hrdinové jsou velmi sympatičtí, vyšetřovatel už méně, ale naštěstí není kniha stavěná pouze na něm, takže i proto vyšší hodnocení.

NADEI
17.05.2018 4 z 5

Kniha se velmi dobře četla. Nechápu, jak může být někdo něčeho tak šíleného schopný. Bylo to všechno až neuvěřitelné , ale za skvělý závěr, kterému jsem opravdu uvěřila, dávám 4 hvězdičky.

verushka19
16.05.2018 5 z 5

Knihu jsem měla přečtenou již za dva dny, četla se opravdu dobře. Napínavý děj, do poslední chvíle napětí. Jediné co bych vytkla, tak závěr, to už tam být nemuselo. Jinak mohu za mě doporučit.

Ttammarra
15.05.2018 3 z 5

Kniha se mi četla dobře a rychle. Téma bylo zajímavé, ale obecně kde jsou děti tak je to pro mě náročnější čtení. Knihu jsem četla po autorčině druhé vydané knize Někdo cizí v domě a ta se mi líbila více.

Piškotek_123
15.05.2018 2 z 5

Pro mě byla tahle kniha velkým zklamáním. Nechala jsem se zlákat reklamou. Od začátku jsem tušila, jak kniha skončí a dočetla ji jen abych se o tom utvrdila. Zbytečně překombinovaný příběh, který by jinak mohl být celkem zajímavý a čtivější. Bohužel mě to nepřesvědčilo o tom, přečíst si od autorky něco dalšího z její tvorby.

Mergirus
14.05.2018 4 z 5

Knížka byla čtivá od začátku do konce, který skončil velkým překvapením. Moc hezky napsané, těším se na další knížku od této autorky.

CHezunka
14.05.2018 4 z 5

Nejdříve jsem si myslela, že hned znám konec, ale vždycky přišlo nějaké překvapení, kdy jsem si říkala- aha :-) že začátku mi to přišla nuda, ale nakonec to bylo fajn cteni

Martink@
11.05.2018 2 z 5

Čteno po knize od Deavera, což je prostě jiné kafe, ale neporovnávám nesrovnatelné, chtěla jsem oddechovku, tak přišlo na řadu toto a jsem ráda, že jsem ji nekupovala, když jsem původně chtěla. Nebylo to ono... četla se sama, to ano. Ale jedna věta psaná v jednom odstavci třemi různými způsoby, to snad ani není nutné, ne? :-) Jednoduchý styl psaní, příběh s docela dobrou myšlenkou, napsaný zbytečně zdlouhavě a ne moc zajímavě. Dala by se smrsknout na polovinu a člověk by o nic nepřišel... dvě a půl hvězdy...

SuperMum
11.05.2018 4 z 5

Díky četnosti přímé řeči se knížka četla lehce. První půlka byla dost napínavá, ale pak jsem se začala trochu nudit, i když dočíst jsem chtěla knížku až do konce. V roce 2018 vyšel v češtině druhý thriller této spisovatelky "Někdo cizí v domě", a i když bych Sahari Lapenu nezařadila na seznam nejoblíbenějších spisovatelů, na knížku se těším a nepochybuji, že mě svou zápletkou zaujme.

Lunitka
10.05.2018 2 z 5

Kniha celkove nic moc. Zacatek jeste by usel, ale pak zbytecne zdlouhave. Jsem se premahala ji docist.

Mandlevest
09.05.2018 4 z 5

Čekala jsem, dle komentářů a hodnocení, že kniha bude nic moc, ale nakonec se četla výborně. Začátek mi silně připomínal jinou knihu, a to Zmizení Samanthy Shipleyové od Joy Fielding, ale potom se děj odvíjel jinak. Souhlasím s tím, že konec překombinovaný a poslední kapitola s otevřeným koncem? V tom si Lapena libuje, stejně je to i ve druhé knize Někdo cizí v domě. Ale čtivé a napínavé to bylo, takže čtyři hvězdy.