Pár od susedov

Pár od susedov
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314391/bmid_par-od-susedov-Wdh-314391.jpg 4 5039 5039

Zdá sa, že Anne a Marco Contiovci majú všetko – navonok harmonický vzťah, pekný dom a úžasnú dcérku Coru. Jednej noci, keď sú na večierku u susedov, však Cora záhadne zmizne. Podozrenie okamžite padne na rodičov. Detektív Rasbach vie, že vystresovaní manželia niečo skrývajú. A nielen oni. Každý v ich okolí má svoje tajomstvá a pátranie je tak čoraz zložitejšie. Za zastretými oknami sa postupne vyplavuje jedno desivé tajomstvo za druhým... Strhujúca dráma, plná neočakávaných zvratov, nezadržateľne speje k šokujúcemu odhaleniu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Couple Next Door , 2016

studentice
22.05.2017 3 z 5

Pro mě nezáživné, místy nudné a konec překombinovaný. Velká reklama, ale příběh pro mě pokulhával. Navíc jsem se nebyla schopna s žádnou postavou ztotožnit.

Pattrick
22.05.2017 5 z 5

Škoda toho závěru, jinak neskutečně čtivé.

limitkaa
22.05.2017 3 z 5

No, tak už jsem určitě četla lepší detektivky. Takhle mi přišla taková nedotažená, jako by se autor teprve v půli knihy rozhodl, kdo teda za vše může. Ale jako oddechová četba to není špatné, jen bych od toho neočekávala žádné zázraky.

Žurinka
22.05.2017 5 z 5

dobře napsané měla jsem ji přečtenou za neděli, odpočinková detektivka

Ka.Flo
21.05.2017 5 z 5

Pro nepokročilé čtenáře detektivek ideální. Já příběh hltana celou dobu! V průběhu se objevovala stále nová zjištění. Zarazil mě jen velmi jednoduchý konec, kdy "viník" nebyl vůbec potrestán, dokonce i dosti získal.

lisc
20.05.2017 3 z 5

Po superlativech z marketingové masáže jsem čekala víc. Dost brzy jsem odhadla zápletku (což se mi u detektivek málokdy stane) a ani jedna z postav mi nebyla moc sympatická.

David_Vesely
20.05.2017 5 z 5

Skvělá kniha, velmi dobře napsáno a celá zápletka je neuvěřitelá! Při čtení jsem měl zatajen dech až do poslední stránky. Takové lehké čtení na víkend. :-)

koala
19.05.2017 4 z 5

Napínavé až do konce i překvapivé, ale ten úplný závěr ... Proč? Jak už tu někdo psal, mělo to skončit o kapitolu dřív.

Veronika248
18.05.2017 3 z 5

Skvely namet jen skoda ze to nenapsal nekdo z bravurnejsich spisovatelu psane tak ze me to nevtahlo ano namet skveli ze ac je to nective psane nuti vas to cist dal jak to dopadne ale v pulce se uz dozvite kdo za tim stoji a i kdyz se to trochu zamota stejne uz z toho nejste prekvapeni az ten konec ale zas diky tomu ze se v pulce vse odhali tak uz to. Cekate ze se to stane jen jde o to kdy to autorka pouzije...

Atak
18.05.2017 4 z 5

Na začátku jsem si říkal, že to bude nuda jen pár postav jedno prostředí, postupně se to, ale začalo rozjíždět a na konci super :)

kanitsuj
18.05.2017 3 z 5

Zajímavě napsaná detektivka, která je napínavá a velmi dobře se čte. Zápletka byla uvěřitelná, nicméně čas od času bylo možné postřehnout nějaké nelogické nedostatečnosti v detektivním vyšetřování a o samotném zakončení by se dalo jistě diskutovat. Poslední kapitolu bych nazvala spíše epilogem a alternativním závěrem pro ty, kterým bylo předchozí vyústění málo. Kdyby autorka zakončila příběh o kapitolu dříve, dala bych jí možná i pět hvězdiček, protože na debutovou práci jde skutečně o zdařilý a nadějný rukopis. Myslím si ale, že podobně jako Dívka ve vlaku, budou i Manželé odvedle vždy stát v pozadí románů G. Flynnové a to v rámci tématu i stylu zpracování.

Askarinka
16.05.2017 2 z 5

Čekala jsem od knihy něco víc... Hodně se kolem ní strhla marketingová masírka a vyšlo to... Příběh zajímavý, ale až dost překombinovaný. Kniha se čte dobře a rychle, ale asi se k ní nevrátím...

swayno
15.05.2017 3 z 5

čekala jsem od knihy mnohem víc :( postav málo, takže nebylo až tak těžký odhalit kdo co a jak.

wesia
15.05.2017 3 z 5

No nevim, jsem z te knihy rozcarovana. Zacatek uplne super, v pulce uz jsem spravne tipla kdo a proc (a to v tv kriminalce nikdy neuhodnu :-) ), konec takovy utnuty. Zaver ale prekvapivy. Napsane je to dobre, bez zbytecnosti okolo. Skoda, ze tam neni vice myslenek detektiva, ten tomu udaval takovy strizlivy nadhled. Za precteni urcite stoji.

dee7
15.05.2017 5 z 5

Ke knihám s nálepkou bestseller přistupuji velice obezřetně a jen na vlastní nebezpečí :)
Ale tady jsem byla velice příjemně překvapena!
Lapena mě lapila hned na začátku a pustila až na samém konci. Přečteno za pár (pozdních nočních) hodin, ale nešlo to jinak, musela jsem se dozvědět pravdu! :)
Na prvotinu velice zdařilé, ikdyž závěr knihy mě trochu zklamal..

Hannik
14.05.2017 5 z 5

Tak knížku jsem přečetla za 2 dny. Nemohla jsem se odtrhnout. Velmi čtivá s dobrou zápletkou. Jen jsem byla na trní, jak to dopadne s tím miminkem (sama mám doma jedno). :-)

Kachora90
14.05.2017 4 z 5

Kniha se velice dobře čte a nejsou v ní zbytečné pasáže, které nikam nevedou. U knih mám ráda, když můžu s nějakou postavou sympatizovat, v tomto příběhu to jde celkem těžko. Ale i tak mi nakonec byl celkem sympatický Marco. Od druhé třetiny knihy jsem měla tušení, že vím kdo za vším je a nakonec se mi i potvrdilo. Napínavé a zajímavé. Nejhorší byl začátek knihy, protože mám sama malou dceru a ta představa mě děsila. Uff...

Chrusticek
12.05.2017 4 z 5

Ze začátku problém se začíst, ale pak hezká knížka, čtivá, ke konci s překvapením.

Květinka008
12.05.2017 2 z 5

Dobrý potenciál příběhu, ale podle mého názoru ho nedokázala autorka zúročit. Dokážu si představit lepší a barvitější zpracování. Pro mě nuda. Poslední dvě strany doporučuji vůbec nečíst, shodí vše!!!

elisa194
12.05.2017 5 z 5

Takové knížky, které se čtou v podstatě samy mám ráda. Napínavý,propletený příběh s nečekaným zvratem. I ten styl psaní mi seděl.