Půlnoční koruna

Půlnoční koruna
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/540073/bmid_pulnocni-koruna.jpg 4 3599 3599

Celaena se stala královou bojovnicí a má za úkol pro něj dělat tu nejšpinavější práci. Ovšem sama dobře ví, že král je mimořádně krutý a jeho chování ovládá tajemné zlo. Proto se snaží odhalit jeho tajemství, ale přitom mu nezavdat příčinu, aby ji podezíral. Rozehrává tak smrtelně nebezpečnou hru, v níž jde nejen o její život, ale i o život všech jejích přátel. A jedné noci se stane to, čeho se nejvíce obávala a co její živit rozmetá na kousky.... celý text

Literatura světová Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Crown of Midnight, 2013

martina7417
29.03.2019 4 z 5

toto pokračování příběhu Celaeny sem doslova hltala, posledních cca 150 stránek sem přečetla snad jedním dechem, jak se děj krásně rozjel.. po smrti přítelkyně se Celaena pěkně zvrhla a konečně ukázala co v ní je a proč vlastně drží titul Adarlanského zabijáka .. doufám, že další díly budou jen eskalovat ..

Fantasmagorka
28.03.2019 3 z 5

Druhý díl se mi zdá ve srovnání s ostatními nudný. Chaolovi prostě nefandím a představovala bych si pro Celaenu někoho lepšího.

Annkag
24.02.2019 5 z 5

O Sudbe sme sa dozvěděli niečo nové.Hrdinka sa rozhodla komu má dať svoje pocity.
Zasáhla ma smrť Nehemie .
Těším sa na pokračování.

Verunka926
02.02.2019 5 z 5

Nemám slov... Tato kniha je prostě nádherná. Už se těším na další díly. Za mě určitě minimálně 5*.

Pazďa
26.01.2019 4 z 5

Jsem rád že pokračování je ještě lepší a napínavější než první díl. Mezitím co první díl jenom představoval svět a postavy, zakončení Půlnoční koruny posílá postavy směrem k větším věcem, kterým se bude věnovat zbytek knih. A už se těším až se k nim dostanu.

hurikan123
22.01.2019 5 z 5

kniha po všech stranách pěkně šmakovala. jen nechápu, že cealana vleze do postele týpkovi, a za tři dny by ho nejradši zabila...
Začátek spoileru!
vlastně je tu taky nehemia. po všech stranách klaďas, zábavná, mě moc symptická postava. ach jo... je to k ničemu, že umřela - navíc rozpáráná hrobem...
vřele doporučuji

sd1992
20.01.2019 5 z 5

Když jsem dala prvnímu dílu 5*, tak co mám dát tady? A co teprve u dalších dílů? Proč jich můžu dát jen 5? Půlnoční koruně dávám 7* prostě!!! :-D :-D

MaryBe
06.01.2019 5 z 5

Nemám slov. Potřebuji další díly!

denniys
23.12.2018 4 z 5

Druhý díl je značně lepší než první díl..přesněji druhá část knihy,jen díky ní jsem tomuto příběhu přidala hvězdičku,první část knihy je totiž ve stejném duchu jako první díl a je spíše pubertální romanťárnou..vypadá to tudíž,že by série mohla mít vzestupnou tendenci,takže s vysokou zvědavostí jdu na další díl..ps:v závěru komentáře k prvnímu dílu,jsem samozřejmě měla pravdu :)

jaruva
22.12.2018 4 z 5

Zpočátku jsem měla trošku problém se do knížky začíst - od první dílu uplynulo poněkud více času. A navíc jsem rozečetla druhou autorčinu sérii. Ale jako obvykle, od poloviny už jsem hltala každé slovo, stránku za stránkou. Těším se na pokračování.

Sam.Mischell
21.12.2018 5 z 5

Úžasně pokračování, kniha nabírá pořádné obrátky a nenechá v klidu dokud ji člověk nedočte.

ThrisaManx
07.11.2018 5 z 5

Rozhodně to nebylo horší než první díl a nebojím se napsat, že to bylo dokonce i lepší. Bylo to BOŽÍ (ačkoli se tomuto slovnímu spojení vždy obloukem vyhýbám)!! Hodně mě zde bavila romantická linie příběhu, užívala jsem si ji a do Chaola se totálně a naprosto platonicky zamilovala ❤
Bylo tady hodně zvratů, akce a překvápek, takže vždy bylo o čem číst a Celaena konečně ukázala svou temnou stránku - stránku Adarlanského zabijáka. Jo a taky se toho hodně dozvíme o celém autorčině světě. No a velké odhalení na konec? To mi bylo jasné už od začátku první knihy. Takže za mě dost velké klišé, ale jinak knihu doporučuji a těším se na další díl!

AniDi
29.10.2018 4 z 5

Zdá se mi, že v tomto pokračování už plyne příběh plynuleji a to se mi líbí. Je mi líto smrti jedné z postav ale bohužel jsem o ní věděla (viz některý z komentářů níže bez varování Spoileru). Nemůžu se dočkat, zda "ti dva" budou spolu opět nebo nás čeká další milostný příběh a konec je pecka ale dalo se to čekat.

A.K.A.R.
28.10.2018 4 z 5

Každý kdo má rád vražedkyni Celaenu Sardothien může jásat nad druhým dílem Skleněného trůnu. Kniha půlnoční koruna je jistě velmi oblíbená, tak jako všechny díly ze Skleněného trůnu. Nechci nic prozrazovat, těm co Celaenu budou teprve číst a tak můžu jenom říct , že mne jedno úmrtí postavy velmi sebralo. I přes svou tvrdost se hlavní hrdinka dokáže ponořit do emocí a prožít to všechno se vztyčenou hlavou a to by si měl každý pamatovat, když se řekne Skleněný trůn a Celaena Sardothien. Moc obdivuji autorku a přeji si , aby byly další díly jako ty první dva.

Emičkazknihy
22.10.2018 5 z 5

Láska a romance provázeli knihu, jako žádnou jinou. Láska přeje právě hlavní hrdince. Vždy mě hlavní hrdinka překvapí něčím jiným, nikdy není vše tak jak se zdá a já doufám že iteligence nebude autorce chybět, ani v dalších dílech. Knihy které obvykle čtu, se skládají ze dvou částí: činu a následku. Tato kniha jich má hned několik: čin, akce, vnímání, odhalování, reakce, důsledek.
Knihu jsem si zamilovala a nehodlám jí dovolit, aby opustila moje srdce.

dancav28
21.10.2018 5 z 5

Skvělé pokračování, od knihy jsem nemohla odtrhnout oči. Mrzí mě že jedna z mych oblíbených postav už v dalších dílech nebude :(. Hned se jdu vrhnout na 3 díl

cirilla.s
28.09.2018 5 z 5

Neuvěřitelně čtivý, přesně taková kniha, od které se nemůžete odtrhnout. Doporučuji!

kristynkal
28.09.2018 5 z 5

Jsem nadšená z knihy, kterou autorka napsala.... četla se sama a ta fantazie, kterou v nás probouzí je něco úžasnýho.

girdi
25.09.2018 4 z 5

Hvězdou série druhý díl rozhodně není, ale autorce nelze upřít, že umí psát dost napínavě na to, aby člověk knihu přečetl jedním dechem. Hodně akce, zvratů a pár věcí, které se opět jeví nesmyslně, dokud si nepřečtete další díl. Každopádně půdu pro pokračování si Maasová nachystala perfektně.

Kaytria
24.09.2018 5 z 5

Teprve až v téhle knize jsem dostala to, co jsem očekávala už u té první. A sice to fantastično, tu magii, tady se o ní už jen nemluví, tady se už kouzlí. I když mi hlavní hrdinka chvilkama leze na nervy, jak je vlastně samostatná, cílevědomá a uvažuje rázně a přímočaře, odpouštím jí to, vždyť je vlastně ještě v pubertě a snad z toho vyroste. Fandím jí a hned jdu na další díl.