Ti druzí

Ti druzí
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/545467/bmid_ti-druzi.jpg 4 1358 1358

playada
05.04.2021 1 z 5

Vůbec to není ani mrazivé, ani děsivé, ani neodlozitelne, jak je uvedeno na obálce. Dočetla jsem jen silou vůle, a protože jsem investovala peníze. Nechci říkat, že jsou vyhozené, ale asi to tak bude..

Dajine
05.04.2021 5 z 5

Tak to tedy byla ale jízda.

certik003
02.04.2021 4 z 5

Jako předchozí knížky od autorky, i tahle knížka pro mě byla neuvěřitelně čtivá a je pro mě jednou z mála autorek, kterým odpouštím nadpřirozeno, které v jiných knížkách moc nemusím, i když tady už to bylo na samé hranici snesitelnosti. Námět i pointa jsou neskutečně propracované, závěr bych uvítala reálnější.

katst
02.04.2021 4 z 5

Kniha je skutečně velmi čtivá. Námět je zajímavý.
PROČ ale musely být v knize, dle mého názoru, naprosto zbytečné prvky nadpřirozena?

irva
02.04.2021 2 z 5

Kniha mě nějak nenadchla.

PetraBery
01.04.2021 4 z 5

Třetí kniha autorky nás přenese do příběhu otce hledajícího svou dceru Izzy, kde nic není takové, jak se na první pohled zdá. Ti druzí totiž hlídají vyslovené požadavky. Četlo se opravdu svižně, ale nadpřirozeno tam dle mého být nemuselo.

Teryky
31.03.2021 5 z 5

Trochu pomalí rozjezd, ale pak to stojí za to!
Autorka nezklamala!

Terezz1
29.03.2021 4 z 5

Kniha se hezky čte a rychle ubíhá. Téma "těch druhých" mi přijde velmi zajímavé, a proto je podle mě škoda, že nebylo více rozpracováno a místo toho dostalo prostor nadpřirozeno, které knize zbytečně ubírá na kvalitě.

janastok
28.03.2021 4 z 5

V záplavě šablonovitých detektivek příjemná změna. Poutavé, čtivé, troška duchařiny, postupně rozkrývané souvislosti, které vás nutí číst dál a dál. Hvězdu dolů za ten na thriller moc šťastný konec.

LucaR8
28.03.2021 3 z 5

Určitě nejlepší kniha od autorky. Hezky a rychle se četla. Celkový dojem jen kazí až 'moc dobrý' konec a ty náhody byly také trochu moc - to už uvěřitelné nebylo, alespoň pro mě.

_Janina_
27.03.2021 5 z 5

Mě prostě ty její příběhy baví. Jak se začtu (což je prakticky hned), nemohu knihy odložit a tato obzvlášť táhla, potřebovala jsem vědět, jak to bude dál. Ano je tam krapet fantasy, ano ne vše odpovídá realitě, ale o tom to přece je, je to román, chcete-li číst 100 % realitu, sáhněte po životopisech. Poutavé, napínavé, ve smysluplných krátkých kapitolách, slušně napsané. Vše, co od takové knihy očekávám, jsem dostala.

maličkán
24.03.2021 5 z 5

Moje druhá kniha od autorky, ale na rozdíl od Jámy, která mne zklamala, toto je opravdu povedené dílko. Nemám ráda mysteriózní prvky, ale tady jsou odpuštěny. Napínavé od začátku do konce. Vřele doporučuji.

Lena78537
19.03.2021 3 z 5

Přesně jak píše Acquenta níže, naprosto souhlasím. Kniha má spád, ale dějová linka dost přitažená za vlasy. Žádná následující událost v knize ve mě neprobudila překvapení, ale spíše pousmání. Jediné, co mě zaujalo a bavilo, byla skutečnost "Těch druhých". Chyběla mi reálnost a uvěřitelnost celého příběhu. Ale jako takové odpočinkové čtení, proč ne...

Acquenta
18.03.2021 3 z 5

Musím dát jen tři hvězdy, ačkoli byla kniha čtivá a fakt se nedalo odtrhnout. Ale. Příběh byl natolik nesmyslný, že jsem mnohdy kroutila hlavou. Až po tolika letech policie přišla na to, že dcera žije ? Co dělali tak dlouhou dobu ? Chlap, který žije v karavanu a přitom má vilu ? Ženská, které před vlastníma očima zabijí dceru a ona uteče s jinou ? Jako by se nic nestalo ? Ty zrcadla a batoh s oblázky mi přišel jak nějaké scifi ....docela neuvěřitelné. Jediné, co se mi na knize líbilo, byla myšlenka klubu ,, těch druhých " ...obzvlášť, když trest smrti není....

mazlak
15.03.2021 4 z 5

Jak už zde zaznělo, kniha zprvu vláčná bez velkého náboje. Pak se ale děj láme a nabírá spád i jiskru. Nakonec skvělé, ale byli i chvíle, kdy jsem litoval, že jsem tuto knihu bral do ruky. Nakonec 4 *.

monika0092
14.03.2021 5 z 5

Kridaka a Jamu mám.. Obě knihy byly dle mého názoru průměrné. Tato kniha oproti tomu, si myslím, že je nejlepší, kterou nám autorka zatím nabídla. Téma velice dobře zvolené a co víc, i uchycene. Oproti knih předtím, ktere mi přišly víceméně jako vykradacky jiných autorů tady shledavam jen mírnou podobnost s knihou řetěz... :)
I přesto ve mě kniha zanechala velice dobrý dojem a snad jako jediné její dílo, bych si přečetla ráda znovu.

kalinkacz
07.03.2021 3 z 5

Kříďák i Jáma od této autorky mě hodně bavily, konkrétně Jáma byla skvělá... Na Ti druzí jsme se hodně těšila, ale jsem trošku zklamaná, to nebudu lhát... Ti druzí nejsou tradičním thrillerem s hororovými prvky, jako tomu bylo u předchozích knih C. J. Tudor, v případě této knihy se jedná spíše o psychothriller... Začátek knihy je stejný jako Stříbrná cesta, prakticky totožný... Z toho důvodu mě kniha nechytla na začátku, ale až od své druhé třetiny, tam už přišlo pár zajímavých zápletek a na konci přišel šok, ale ve výsledku mě prostě předchozí tvorba autorky bavila více... To ale nic nemění na tom, že ať napíše příště cokoli, ráda to zkusím...

LeSk
04.03.2021 3 z 5

Fajnové mrazivé čtení, které mě pohltilo až ale teprve v polovině knihy. Začátek velmi pomalý, nudný, mísilo se mnoho jmen a postav...druhá polovina měla spád a dočteno jedním dechem.

SakuraLuci
02.03.2021 5 z 5

Perfektně propojený příběh, velice čtivé, mrazivé.

WaN635
02.03.2021 4 z 5

Pomalejší začátek, zhruba před půlkou se to pro mě zlomilo a kniha začala být neskutečně čtivá a zajímavá.
Zápletka se mu líbila, kniha určitě lepší než Kříďák.