Ti druzí

Ti druzí
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/545467/bmid_ti-druzi.jpg 4 1358 1358

Doubravka1975
28.02.2021 5 z 5

Napínavé a skvělé, tak jako předešlá díla od autorky. Tentokrát peklo jsou ti druzí...

radus
28.02.2021 5 z 5

Knížka byla moc dobrá, líbila se mi stejně jako Kříďák. Přečetla jsem ji během jednoho dne, nešlo se od ní odpoutat. Autorka skvěle vytvořila všechny postavy a jak se nakonec taky ukázalo, i propojila... Čtivé, napínavé, zajímavé, už se těším na další knihu!

Sarrah
28.02.2021 5 z 5

Upřímně, kdybych knihu nedostala od Ježíška, asi bych si ji sama nekoupila, ale musím říct, že ze všech knížek, byla tahle nejpovedenější. A jsem moc ráda, že mi nechybí ve sbírce k Jámě a Kříďákovi.

Šebestová3
24.02.2021 5 z 5

Kříďák mě úplně neoslovil...ale tohle byla paráda!!! Že je kniha neodložitelná, to rozhodně není klamavá reklama :-D

anastazie43
22.02.2021

C.J. Tudor - úžasná spisovatelka její knihy čtu jedním dechem.
Už teď se nemůžu dočkat její další knihy. Napětí od začátku do konce

terezarath
22.02.2021 5 z 5

Ze začátku se děj trochu vlekl, ale po pár stranách se příběh pěkně rozjede a čte se to prakticky samo. Musím říct, že díky častému střídání pohledů a kombinování příběhů mezi postavami byl děj občas trochu chaotický.
Tématicky byla kniha naprosto skvělá. Nemyslím si, že bych někdy četla něco podobného. Jediné mínus pro mě byl konec, který mi po tom všem přišel až podezřele přeslazený a nereálný. Nemám nic proti happyendu, ale sem to úplně nezapadalo.

Katulinka69
19.02.2021 4 z 5

Přečteno za jeden den. Skvěle se čte, fajn nápad

MimaJ
14.02.2021 5 z 5

(SPOILER) ‌K tomu len stručne. Myslím, že vďaka tejto knihe sa zmenšil môj strach a pochybnosti ku kvalite enormne propagovaných kníh minimálne o polovicu. Toto bolo naozaj skvelé.
+ veeľmi maličký spoiler
‌Trošku ma tá "paranormálna" časť príbehu zmiatla a prekvapila, nepáčilo sa mi to veľmi, mala som pocit, že to kazí inak skvelý príbeh a zápletku. Ale nakoniec som došla k záveru, že to autorka zakomponovala celkom zaujímavo.

nikiss76
11.02.2021 3 z 5

(SPOILER) Kniha Ti druzí byla pro mě první zkušenost s autorkou a zařadila bych ji k takovému lepšímu průměru. Líbil se mi styl psaní, který bych nazvala bez obalu a celkově neotřelá myšlenka. Avšak pak už přišly spíše negativní postřehy.
Někdy se říká, jak je ten svět malý, tady byl zřejmě miniaturní, protože těch náhod bylo až přes příliš. Zvláštní propojení dvou dívek se stejným jménem bylo už za hranou. Chyběla mi uvěřitelnost a reálnost.

ferda16
10.02.2021 5 z 5

Má první knížka od autorky a opravdu velice napínavá a děsivá knížka plná zvratů a tajemna. Vřele doporučuji.

kulatina
08.02.2021 2 z 5

Akční příběh, kdy člověk musí být pořád ve střehu, aby mu něco neuniklo. Kdo čte pouze před usnutím, jako já, už na pokraji sil :-) tak mu to přijde překomplikované, ztrácela jsem se v ději s přeplácanými akcemi. Do půlky knihy jsem se ztrácela ve jménech, a na začátku kapitol, o kom je řeč. Bavil mě okolnosti DarkWebu, ale jinak bych komplikovaný děj události o dost zjednodušila.

Inka063
07.02.2021 4 z 5

Dobře promyšlené, úžasně propojené. Dovedu si představit, že někde na "dark webu" to takhle může fungovat i ve skutečnosti. Škoda toho konce. Ten mi k tomu nesedl a trochu shodil syrový a až skutečný temný thriller.

gad
07.02.2021 5 z 5

Velice dobře napsáno. Spokojenost.

Erutan
07.02.2021 3 z 5

Autorka do toho umí dobře "vletět", vytvoří příběh který vás chytne a motivuje číst dál, jelikož jste zvědaví a napnutí. Konce jsou ale tragické a tlačit za každou cenu mystično aka S.King jejím knihám škodí, navíc je tam absolutně bezpředmětné(četl jsem ještě Křídák). Nejspíš je to i mnou, jelikož nemám rád na konci knih vysvětlování "jak to vlastně bylo". Přijde mi to moc béčkové.... Nebudu hodnotit, kniha mě bavila stejně jako její první ale oba konce mě nudily a zklamaly.

evelýny
07.02.2021 3 z 5

Audiokniha: čte Vasyl Fridrich, chraplavě zastřené, sugestivní

Cvaky cvak-kamínek ke kamínku, střepy všude kolem. Přízraky a noční můry.
Život na útěku - útěk před životem - útěk do bezpečí.
Klavír, na který usedá prach... A bledá dívka stále spí v bílém pokoji.
Naděje...

,,Jestliže však dojde k ublížení, musíš dát oko za oko, život za život, zub za zub.
A když na to nemáš, utečeš. Tak rychle a tak daleko, jak dokážeš..."

Celou dobu jsem se snažila rozplést tu zamotanou klubka nit osob a obsazení.Tak nějak jsem se ztrácela v záhybech úvah, vzpomínek, domněnek. Zmatenost. Přesto oceňuji mysteriózní zápletku. Překombinovaný konec pro mě definitivně utnul naději nejvyššího hodnocení.
Hlava se mi ještě točí.
Napětí, přesto nuda. Mystika, přesto mystifikace.
Velký bratr má oči všude a peklo jsou Ti druzí.

PS.: Každému se všechno jednou vrátí - dobré i zlé...

agnes25
04.02.2021 5 z 5

Za mě je tedy nejlepší ze všech tří knih.

verunmerun
04.02.2021 4 z 5

Zatím nejlepší ze všech 3 knih ....

katerina-an9765
03.02.2021 4 z 5

Kříďák se mi líbil, Jáma pak byla docela zklamání. Tahle kniha mě po Jámě mile překvapila. Postavy mi přišly příjemně uvěřitelné a děj napínavý, s nečekaným rozuzlením. Mysteriózní linka mě bavila, nepřišla mi přehnaná, ale lehce kostrbatá asi ano. Konec trošku překombinovaný (někteří už mohli zůstat mrtví), ale proč ne.

MaKolar
02.02.2021 3 z 5

Čekal jsem asi více...Kniha se dobře čte, ale nic výrazného ve Vás nezanechá. Námět knihy, ale nebyl špatný.

denisa0361
02.02.2021 2 z 5

Kniha se dobře četla, bohužel ničím mě nezaujala.